• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

יהלומים שחורים

צמיד ספטום
מחיר מבצע:  ₪7,900 
דגם: טבעות יהלומים שחורים- טבעת אוורסט שחור
טבעת אירוסין דגם "אוורסט". טבעת יוקרתית לאנשים אשר אוהבים נוכחות ותכשיט אשר בהחלט מורגש על היד. הטבעת עשויה מזהב מלא ורחב, ומשובץ ב3 שורות כל צד של יהלומים כאשר כל יהלום הוא בגודל של מעל לנקודה ובמרכז ראש של 6 שיניים אשר חובק יהלום טבעי. טבעת מדהימה ביופייה.
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪9,900 
שרשרת "יהלומים שחורים". שרשרת המשלבת בתוכה כדורי זהב לאורך השרשרת, אשר עשוי מחבל מיוחד שמושחל ב-7 גידים חזקים מאוד. על גבי כל אורכה של השרשרת ניתן לראות חרוזים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. יהלומי מעבדה שמוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. בנוסף ישנם במרווחים אחידים כדורי זהב נוצצים. סה"כ קראט בשרשרת זו כ-35.0 . הסוגר עשוי זהב 14K איטלקי חזק במיוחד בעל סגירה משולשת. מגיע עם חידוש השרשרת פעם בשנה, ותעודה גמולוגית לביטוח. שרשרת מיוחדת במינה.
צמיד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪4,900 
צמיד "יהלומים שחורים". צמיד המשלב בתוכו כדורי זהב לאורך השרשרת, אשר עשוי מחבל מיוחד שמושחל ב-7 גידים חזקים מאוד. על גבי כל אורכו של הצמיד ניתן לראות חרוזים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. יהלומי מעבדה שמוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. בנוסף ישנם במרווחים אחידים כדורי זהב נוצצים. הסוגר עשוי זהב 14K איטלקי חזק במיוחד בעל סגירה משולשת. מגיע עם חידוש השרשרת פעם בשנה, ותעודה גמואולוגית לביטוח. צמיד מיוחד במינו.
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים וניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת שנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולו מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מסגרת נוצצת ומרשימה. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. כאשר היהלום הזה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. דבר יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל ויוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
שרשרת יהלומים שחורים רחבה
שרשרת יהלומים שחורים. שרשרת אשר לכל אורכה מושחלים יהלומים שחורים גדולים ומרשימים, אשר הוצמדו אחד לשיני בצורה צפופה, כדי למקסם את כמות היהלומים ואת רמת הנצנוץ שלהם. ליטוש היהלומים נעשה בצורת כדורים, אשר נעשו בעבודה מיוחדת ומרשימה. סוגר השרשרת הוא שונה ומיוחד, עשוי זהב והוא נוח ביותר לסגירה ופתיחתה של השרשרת. בהחלט משו שונה ומיוחד...
צמיד יהלומים שחורים רחב
מחיר מבצע:  ₪5,900 
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים גדולים ונוצצים שלוטשו בצורת חרוזים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה. צמיד יוקרתי ומרשים ביופיו. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה)
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,900 
שרשרת "יהלומים שחורים". על גבי כל אורכה של השרשרת ניתן לראות חרוזים גדולים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. היהלומים מוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. סה"כ קראט בשרשרת זו כ-35.0 . בגלל כמות היהלומים שנמצאים בשרשרת זו הסוגר עשוי זהב 18K עם סוגר חזק במיוחד. שרשרת מיוחדת במינה.
צמיד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪3,900 
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים נוצצים שלוטשו בצורת חרוזים קטנים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה)
טבעות יהלומים שחורים- טבעת פסגת היהלום השחור
טבעות יהלומים שחורים, טבעת "פסגת היהלום השחור" טבעת יוקרתית בעיצוב מיוחד במינו. מבנה הטבעת הוא קלסי ועדין, כאשר הדבר המיוחד והשונה הוא שיבוץ היהלומים משני צידי הטבעת. כ-2 שורות של יהלומים מכל צד, כאשר ישנה שורה אחת יהלומים לבנים ושורה אחת יהלומים שחורים. השילוב בין היהלומים השחורים ללבנים נותן קונטרס מיוחד במינו ליהלומים ומבליט אותם בצורה יוצאת מן הכלל. הדבר המיוחד ביותר בטבעת הוא הראש המרשים והגדול בטבעת אשר מחזיק יהלום שחור גדול השוקל כ-4.90 קראט. הראש המחזיק את היהלום המרכזי הוא עשוי מ-6 שיני זהב חזקות שמחזיקות את היהלום בצורת "כתר" מרשים ויפה. אחת הטבעות בעלי הנוכחות המרשימה ביותר ליהלום מרכזי. טבעת עוצרת נשימה...!!
תכשיטי יהלומים שחורים- טבעת חוליות שחור
תכשיטי יהלומים לגבר, טבעת "חוליות שחור". טבעת איכותית שנעשתה בעבודה מיוחדת במינה. מבנה הטבעת לא עשוי כמקשה אחת. הוא עשוי חוליות חוליות ממש כמו שעון. החוליות עשויות זהב צהוב וזהב לבן בשילוב, ובכך נותנים מראה מיוחד לטבעת. החוליות למעשה נותנות איכות ונוחות לענוד את הטבעת. בחלקו העליון של הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי השחור הגדול, אשר נותן אפקט מרהיב במרכז התכשיט. בנוסף ניתן לראות יהלומים קטנים בחלקו העליון של הטבעת, מה שנותן עוד עצמה ונוכחות לתכשיט. תכשיט מיוחד במינו...
טבעת יהלום שחור - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪11,700 
טבעת "טיפני", טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 יהלומים גדולים בולטים המשובצים ביהלום שחור. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי שהוא יהלום שחור ומסביבו יהלומים קטנים נוספים לבנים, עצם השבירה והשינוי מיהלומים לבנים לשחורים מבליטה מאוד את היהלום המרכזי. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
> 1 2 3 4
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים