• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

צמידי יהלומים

צמיד ספטום
מחיר מבצע:  ₪7,900 
צמיד פלמינגו
מחיר מבצע:  ₪7,900 
צמיד נוצה
מחיר מבצע:  ₪6,500 
צמיד קראון גדול
מחיר מבצע:  ₪22,500 
צמיד טניס דגם "טניס קראון". צמיד טניס מיוחד ביותר אשר הורכב בעבודת יד. כל חלק מהצמיד הוא ראש של -4 שיניים אשר מזכיר לנו צורה של כתר ולכן הוא גם קיבל את התואר - "צמיד קראון". בכל כוס משובץ יהלום טבעי, וביחד הם יוצרים צמיד מיוחד אשר שומר על העדינות שלו והסגנון הקלאסי אך בעל נוכחות בלתי נשכחת.
צמיד קראון
מחיר מבצע:  ₪16,900 
צמיד טניס דגם "טניס קראון קטן". צמיד טניס מיוחד ביותר אשר הורכב בעבודת יד. כל חלק מהצמיד הוא ראש של -4 שיניים אשר מזכיר לנו צורה של כתר ולכן הוא גם קיבל את התואר - "צמיד קראון". בכל כוס משובץ יהלום טבעי, וביחד הם יוצרים צמיד מיוחד אשר שומר על העדינות שלו והסגנון הקלאסי אך בעל נוכחות בלתי נשכחת.
צמיד בנגל שורה
מחיר מבצע:  ₪5,500 
צמיד יהלומים דגם "צמיד בנגל דק". צמיד זה עשוי מ-2 חלקים אשר יוצרים מעגל אחד של של איזון בין זהב ליהלומים. בצד העליון של הצמיד משובצת שורה של יהלומים ברוחב הזהב על מנת לתת את הדגש על היהלומים ולא על הזהב. צמיד עדין ביותר אך בעל חוזק ובטיחות מהשורה הראשונה. לצמיד ישנו סוגר אשר עוצב בצורה כזו שהוא ימשיך את הזהב בחלק התחתון ויחבר בצורה כמעט בלתי ניראת לחלק העליון המשובץ יהלומים. צמיד קלאסי, עדין ויוקרתי.
צמידי יהלומים- צמיד פלטה *2
צמידי יהלומים דגם - צמיד יהלומים פלטה *2 צמיד יפייפה, עדין וחזק בבסיסו. עשוי פלטת זהב מלאה, קעורה מעט על מנת להתאים לצורה של היד בצורה מושלמת. שיבוץ מדוייק ביותר, כל יהלום נמצא על הפלטה בשיבוץ של 4 שיניים נפרדות וחזקות על מנת להדגיש כל יהלום בנפרד למרות המראה של ה"שטיח". שרשרת סגנון "ספיגה" חזקה במיוחד, ובקצה לולאות על מנת לקצר או להאריך את הצמיד על פי הרצון וסוגר איכותי אשר עשוי גם כן זהב מלא. צמיד עדין ביותר אך בעל נוכחות..!
צמידי יהלומים קשיח
מחיר מבצע:  ₪15,500 
צמידי יהלומים קשיחים, צמיד "בנגל" משובץ יהלומים. צמיד קשיח המשובץ כחצי ממנו ביהלומים לבנים ויפים. בצמיד משובצים כ-5 שורות של יהלומים, כאשר כמות היהלומים מגיעה ל-280 יהלומים. עבודת השיבוץ נעשתה ברמה הגבוהה ביותר. חלקו העליון של היהלומים נראה כמו מגש חלק מלא ביהלומים נוצצים. עבודת הזהב נעשה ב-2 יציקות נפרדות, הן לחלק העליון והן לחלק התחתון, ולאחר מכן שניהם מתחברים יחדיו בזמן עבודת הצורפות. הצמיד נוח מאוד לענידה ומפיק מראה של יוקרתיות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר. בחלקו הפנימי של הצמיד ניתן לראות את עבודת הזהב שנקראת "ביזה", שהוא מן "רשת" של זהב פתוחה הנותנת ליהלומים מקום לקבל את האור ולהגיע לרמת נצנוץ מרבית, מה שמעיד גם על יוקרתיותו. ללא ספק אחד מהצמידים היותר מרשימים ומובחרים שיש...!
צמיד יהלומים- צמיד טניס עדין
צמידי יהלומים טניס, צמיד טניס עדין, המשובץ לכל אורכו יהלומים. צמיד טניס הוא אחד מהתכשיטים היותר אהובים על נשים, מהסיבה שהוא כולו משובץ יהלומים וללא ספק בעל נוכחות מרשימה ביותר מבין רוב שאר התכשיטים. הצמיד עשוי חוליה חוליה, כאשר בכל אחת מהם משובץ יהלום איכותי ויפה. מסביב כל יהלום יש מסגרת של זהב חלק ומבריק המוסיף לגודלו ונוכחותו של התכשיט והן גם לתחושת גודל היהלומים. תכשיט יוקרתי ומרשים ביופיו...
צמידי יהלומים-
מחיר מבצע:  ₪8,900 
צמיד טניס המשובץ לכל אורכו יהלומים. צמיד טניס הוא אחד מהתכשיטים היותר נערצים ואהובים על נשים, מהסיבה שהוא כולו משובץ יהלומים וללא ספק בעל נוכחות מרשימה ביותר. הצמיד עשוי חוליה חוליה, כאשר בכל אחת מהם משובץ יהלום איכותי ויפה. מסביב כל יהלום יש מסגרת של זהב חלק ומבריק המוסיף לגודלו ונוכחותו של התכשיט והן גם לתחושת גודל היהלומים. תכשיט יוקרתי ומרשים ביופיו... גודל של הצמיד זה הוא בינוני, לא עדין ולא רחב מדי, יתאים לכל גודל יד.
צמיד יהלומים טניס מרובע 4 קראט
צמיד טניס המשובץ לכל אורכו יהלומים. צמיד טניס הוא אחד מהתכשיטים היותר נערצים ואהובים על נשים, מהסיבה שהוא כולו משובץ יהלומים וללא ספק בעל נוכחות מרשימה ביותר. הצמיד עשוי חוליה חוליה, כאשר בכל אחת מהם משובץ יהלום איכותי ויפה. מסביב כל יהלום יש מסגרת של זהב חלק ומבריק המוסיף לגודלו ונוכחותו של התכשיט והן גם לתחושת גודל היהלומים. תכשיט יוקרתי ומרשים ביופיו...
צמיד יהלומים טניס מרובע 3.10 קראט
צמיד טניס המשובץ לכל אורכו יהלומים. צמיד טניס הוא אחד מהתכשיטים היותר נערצים ואהובים על נשים, מהסיבה שהוא כולו משובץ יהלומים וללא ספק בעל נוכחות מרשימה ביותר. הצמיד עשוי חוליה חוליה, כאשר בכל אחת מהם משובץ יהלום איכותי ויפה. מסביב כל יהלום יש מסגרת של זהב חלק ומבריק המוסיף לגודלו ונוכחותו של התכשיט והן גם לתחושת גודל היהלומים. תכשיט יוקרתי ומרשים ביופיו...
> 1 2
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים