• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

עגילי יהלומים

עגילי ספרינג
מחיר מבצע:  ₪5,900 
עגילי יהלומים איכותיים ומושלמים משובצים 56 יהלומים VVS/D נקיים לחלוטין ולבנים כשלג. שיבוץ, פוליש והברקת הזהב והיהלומים ברמה הכי גבוהה שקיימת. משקל היהלומים מגיע סה"כ ל-0.80 קראט. ליטוש היהלומים- excellent מצויין! 3 גדלים שונים של יהלומים הנותנים שיבוץ צפוף ועשיר לתכשיט.... בואו להתרשם בחנות המפעל.
עגילי מיני גלקסי
מחיר מבצע:  ₪2,900 
עגילי יהלומים צמודים דגם "עגילי מיני גלקסי". עגילים קלאסים צמודים אך מיוחדים בעלי אבן מרכזית וסביבו מעגל משובץ יהלומים קטנים כאשר כל יהלום משובץ ב-4 שיניים עדינות. היהלום המרכזי משובץ קצת יותר גבוה על מנת לשמור על עדינות אך עדיין לקבל נוכחות. היהלום המרכזי מוחזק ב-4 שיניים ואנחנו כמעט ולא מבחינים ברווח בין היהלום המרכזי ליהלומים מסביב. זוג עגילים נוח, קלאסי ועדין.
עגילי יו פרח
מחיר מבצע:  ₪6,900 
עגילי יהלומים דגם "עגילי יו פרח". עגילים מיוחדים במינם, אשר הם הכללה של 2 דגמים יפיפים, אחד מהם זה הדגם "עגיל יו" והשני הוא העגיל הקלאסי "פרח". החלק העליון של העגיל עשוי זהב מלא, ומשובץ שורה של יהלומים כאשר כל יהלום הוא בגודל של נקודה ומוחזק ב4 שיניים. מתחתיו ישנו הפרח אשר מורכב מזהב מלא ומשבעה יהלומים טבעיים אשר ביחד יוצרים מראה אחיד.
עגילי יו סנואו
מחיר מבצע:  ₪12,000 
עגילי יהלומים דגם "עגילי יו סנואו". עגילים יוצאים מן הכלל בעיצובם המיוחד. עגילים אלה הם שילוב של 2 דגמים שלנו, דגם "עגילי יו" ודגם "עגילי סנואו". החלק העליון הוא שורה של יהלומים אשר משובצים כל אחד ב-4 שיניים על גבי זהב מלא, החלק התחתון הוא עגיל המדמה פתית שלג. במרכז משובץ יהלום טבעי אשר מוחזק ב-6 שיניים עדינות ומסביב משובצים עוד 12 יהלומים בשיבוץ מיוחד אשר יוצר מראה של פתית שלג. עגיל מיוחד ומקורי לנשים שאוהבות עגילים בעלי נוכחות אך בכל זאת קלסיים.
עגיל אנגלי פרח
מחיר מבצע:  ₪6,900 
עגילי יהלומים דגם "עגיל אנגלי פרח". עגילים אשר מזכירים את הדגם "עגילי יו פרח" אך ההבדל העיקרי הוא שכאן בחלק העליון יש לנו סוגר קלאסי יותר- הסוגר האנגלי. ומה שמיחד את הדגם הזה, הוא שהסוגר האנגלי גם כן משובץ בשורת יהלומים טבעיים. מתחתיו ישנו הפרח אשר מורכב מזהב מלא ומשבעה יהלומים טבעיים אשר ביחד יוצרים מראה אחיד.
עגילי יהלומים- עגילי שילד
מחיר מבצע:  ₪5,500 
עגילי יהלומים צמודים דגם "עגילי שילד". עגילים עדינים בעלי נוכחות זכות העיצוב המיוחד שלהם והשיבוץ המקורי. העגיל מורכז מזהב מלא ומכמה שלבים של שיבוץ אשר במלואו יוצר מראה של "שטיח" יהלומים ללא רווחים בין הזהב. המעגל החיצוני משובץ כשורה של יהלומים כאשר כל אחד משובץ ב-4 שיניים, ובפנים ישנם גדלים שונים של יהלומים. בהתחלה אנחנו נוכל להבחין ב-4 יהלומים גדולים יותר אשר ממוקמים במרכז ובינם משובצים יהלומים נוספים על מנת ליצור אחדות של השיבוץ ביהלומים. עגילים ממולצים לכל אחת שרוצה משהו קלאסי אך מיוחד.
עגילי יהלומים - עגילי קראון
עגילי יהלומים צמודים דגם "יהלומי קראון". עגילים קלאסיים ביותר, יהלום במרכז אשר יושב ב-4 שיניים. אך החלטנו לקחת את הקלאסי למקום המודרני וכך נוצר דגם ה"ראון". נתנו דגש על הזהב ונפטרנו מהפינות החדות. כל עגיל הוא זהב מלא, נקי וסימטרי. השיניים בעלות צורה כדורית כלפי הקצה נותנות ליהלום הרבה יותר נוכחות ומשלים את כל המראה ליצירה אחת שלמה. עגילים אלה מזכירים לנו כתר ומכאן הם קיבלו את התואר - עגילי "קראון".
עגילי גלאקסי XO
מחיר מבצע:  ₪12,500 
עגילי יהלומים צמודים דגם " גלקסי XO". עגילים אשר נראים לעין כעגילים קלאסים רגילים אך עגילים אלה הם בעלי נוכחות עצומה בזכות הגודל והשיבוץ. העגילים בנויים מ-2 חלקים כאשר היהלומים אשר סובבים את היהלום המרכזי משובצים על גבי זהב מלא ורחב אשר נותן לנו את האופציה לשבץ יהלומים מעל לנקודה כל אחד, ובמרכז לשבץ 2 יהלומים יפיפיים אשר ימוקמו גבוה יותר וכך בעצם הניצוץ שלהם יראה למרחקים. עגילים בעלי נוכחות עצומה.
עגילי יהלומים - עגילי ספוט
עגילי יהלומים צמודים דגם "עגילי ספוט". עגילים אלה הם עגילים אשר מתפרסים לכל אורך התנוך בזכות המבנה המיוחד שלהם והשיבוץ. עגילים בעלי 2 שורות של יהלומים סביב ליהלום המרכזי, כאשר ישנם רווחים פורפורציונלים בינם לבין האבן המרכזית על מנת ליצור מראה שלם של עדינות עם נוכחות. במרכז כל עגיל משובץ יהלום מרכזי ב-4 שיניים.
עגילי יהלומים - עגילי מגנוליה
עגילי יהלומים דגם "עגילי מגנוליה". עגילים מיוחדים במינם, בעלי עיצוב מיוחד ביותר עיצוב - א-סימטרי מעוגל. עגילים אלה צמודים, אך בעלי 2 זרועות המקיפות ומדגישות את היהלום מרכזי. בכל זרוע משובצת שורת יהלומים כאשר כל יהלום מוחזק ב-4 שיניים. בניהן ישנו יהלום מרכזי אשר משובץ גם הוא ב-4 שיניים. עגילים לאנשים האוהבים דברים מחוץ לקופסא בשילוב של עדינות ויוקרתיות.
עגילי יהלומים- עגילי כוס צמודים
עגילי יהלומים קלסיים צמודים לאוזן, משובצים על גבי חישוק זהב עדין המוסיפים לגודל ולנוכחות העגילים. מעגל הזהב שמסביב ליהלום גם מוסיפים לבטיחות היהלומים, וגם מוסיפים לקוטר היהלומים, ובכך למעשה היהלומים נראים יותר גדולים ומרשימים. סגירת העגילים מתבצעת באמצעות סגירת לחיצה, שהיא הנוחה ביותר. עגילים קלסיים ויפים...
עגילי יהלומים- עגילי מרידיין U
עגילי יהלומים, עגילי מרידיין U ,עגיל מרשים ויוקרתי, המשלב בתוכו 2 סגנונות של עגילים. החלק הראשון הוא עגיל "U" שיושב על האוזן, כאשר לאורכו משובצים יהלומים עדינים ויפים. בחלקו השני ניתן לראות חלק תלוי של מסגרת זהב שמסביבה ישנם יהלומים קטנים, ובמרכזם יהלום מרכזי גדול ומרשים. כל העגיל כולו למעשה משובץ ביהלומים ובכך נותן אפקט נוצץ ומרשים לתכשיט. עבודת הצורפות והשיבוץ נעשו ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לשלב בין שני סוגי עגילים הללו לכדי תכשיט אחד יפה ומרשים.
> 1 2 3
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים