• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

עגילי יהלומים

עגילי יהלומים- עגילי פירמידה
עגילי יהלומים, עגילי "פירמידה". עגילים המעוצבים בצורה צמודה לאוזן, כאשר בחלק האחורי של העגילים הם מגיעים בצורה שטוחה וחלקה עם חריצים. זאת על מנת לאפשר לאוזן נוחות מקסימלית בזמן ענידת העגילים. בחלקה הקדמי של העגיל ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקה העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לעגילים. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמרשים. עגילים עדינים, ובמקביל מפגינים נוכחות מהממת של ממש!
עגילי יהלומים - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪8,500 
עגילי "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות יהלום אחד גדול המשובץ בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של יהלום גדול יותר. מסביב ליהלום המרכזי משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
עגילי יהלומים - עגילי עדי
מחיר מבצע:  ₪4,500 
עגילי עדי, עגילי יהלומים מדהימים, עדינים ואיכותיים בעיצוב עגלגל, עבודת שיבוץ עדינה ונוחה לכל אוזן, כאשר בחלק האחורי של העגילים ישנם חריצים המאפשרים כניסה של אור כדי לאפשר ליהלומים לנצוץ ברמה המרבית ביותר. במרכזו של העגיל ניתן לראות יהלום מרכזי יפיפה, בעוד שמסביבו יהלומים קטנים ועדינים. בין היהלום המרכזי ליהלומים הקטנים עובר פס זהב חלק ועדין אשר מפריד ביניהם ונותן דגש לכל חלק בתכשיט. עגילים עדינים ויפים...
עגילי יהלום - קיפודור
מחיר מבצע:  ₪5,500 
עגילי יהלומים בעיצוב חדש ומאוד עדין, ייחודי ומרשים.34 יהלומים לבנים המשובצים על משטח שיני זהב בדמוי חצי כדור, כאשר היהלומים משובצים בכל זוויות התכשיט ובכך מגיעה למיקסום של נצנוץ.
עגילי יהלומים צמודים- סטאד
עגילי יהלומים קלאסים צמודים לאוזן, משובצים על גבי 4 שיני זהב עדינים המאפשרים חשיפה מרבית של היהלום ובכך ממקסם את הנצנוץ של היהלום כלפי חוץ. סגירת העגילים מתבצעת באמצעות הברגה בטיחותית המונעת נפילה של העגיל.
עגילי יהלומים חצי קראט-אוסקר
עגילי "שף", עגילי ג’יטון. עגילים אלו בעלי יהלום מרכזי בכל עגיל בגודל של כ-חצי קראט(0.50), גודל מרשים בעל נוכחות רבה. עגיל קלסי ויפה אשר ניתן לענוד אותו בכל מצב בהתאם לכל סגנונות הלבוש, דבר נוח ביותר. דגם זה של עגילים בא עם 5 שיניים חלקות מזהב המחזיקות את היהלום, דבר הבטיחותי ביותר לשמירת היהלום. בנוסף ניתן לראות את הסוגר הבטיחותי של העגילים המתבצע באמצעות הברגה בטוחה ביותר (ניתן להזמין גם בסגירה רגילה של לחיצה). ראש מרשים ביותר המציג את היהלום בצורה יפיפייה ומרשימה. ..
עגילי יהלום כוכבים- ויקטוריה
עגילי כוכב ויקטוריאני, המשובצים בשיבוץ יפייפה ומיוחד, כאשר השיבוץ מאפשר לראות כל יהלום ויהלום בצורה נפרדת, עבודה סימטרית ומדויקת. העגילים יושבים בצורה שטוחה ומושלמת על האוזן, מה שמקנה נוחות מלאה על האוזן. כאשר במרכז התכשיט נמצא יהלום גדול יותר משאר היהלומים. בשאר התכשיט משובצים יהלומים קטנים מכל הגדלים בהתאמה לכל פינות וזוויות התכשיט. עגילים המשדרים יוקרה ואיכות...
עגילי יהלומים נופלים- דמעה נופלת
עגילי "דמעה נופלת", עגילים מרשימים ביופיים. כאשר בתחילתו של התכשיט מלמעלה, ישנם יהלומים קטנים המשובצים לאורך התכשיט, ובסופו של העגיל מתנדנד לו יהלום מרכזי גדול בצורת טיפה. בנוסף מסביבו יהלומים קטנים ועדינים המוסיפים לנצנוץ התכשיט. טיפות קלסיות עדינות ויוקרתיות. ללא ספק עגילים מרשימים ומיוחדים.
עגילי יהלום - גלאקסי
מחיר מבצע:  ₪4,900 
עגילי יהלומים, כאשר בתכשיט מגיע תחילה יהלום מרכזי בודד, כאשר ניתן לענוד אותו לבד. בנוסף, משולב עם בסיסי זהב המשובצים יהלומים קטנים ועדינים הניתנים להסרה והשלמה לכל עגיל מתי שרק רוצים בצורה הכי פשוטה ונוחה שיש. כך אפשר ליהנות מ 2 תכשיטים במחיר 1 המחיר כולל את כל התכשיט, היהלום המרכזי+מסגרת היהלומים מסביב. תכשיט חדשני וייחודי.
עגילי יהלומים - טמוז
מחיר מבצע:  ₪14,990 
עגילי "טמוז", עבודת שיבוץ צפופה, עגולה ואחידה אשר נותנת הרגשה של יהלום מרכזי אחד גדול. יהלומים איכותיים מנצנצים ויוקרתיים עשויים זהב 18 קראט. עגילים אלו נקראו בשמם על שם שחקן הכדורגל טוטו תמוז שבעצמו הגיע ועיצב בצורה מיוחדת זו... סה"כ משקל היהלומים בעגילים 2 קראט. תכשיט יוקרתי ומרשים בצורה בלתי רגילה.
עגילי יהלומים - לופ
מחיר מבצע:  ₪7,000 
עגילי "לופ", עגילים עדינים ונופלים. עבודת צורפות בהחלט מיוחדת במינה, עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ועדינים. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר. שיבוץ צפוף ואיכותי שנותן מראה אחיד ומושלם.
עגילי יהלומים תליה - עדי U
מחיר מבצע:  ₪4,900 
עגילי U משולב עם ז’יטון נופל בקצה, עגילי תליה קלסיים עדינים, איכותיים ונוצצים. כאשר בחלק הראשון של העגיל ישנו חישוק עדין המשובץ יהלומים עדינים ויפים. בתחתית החישוק נמצא ג’יטון המשובץ בתלייה ובצורה חופשית. כאשר בז’יטון נמצא יהלום מרכזי ומסביבו יהלומים קטנים נוספים המוסיפים לנצנוץ התכשיט. תכשיט קלסי נופל, בעל מראה עדין ויוקרתי...
> 1 2 3 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים