• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

עגילי יהלומים

עגילי יהלומים - ג’וליאנה
מחיר מבצע:  ₪6,500 
עגילי ג’וליאנה, 3 שורות של יהלומים יפיפיים המזכירים מפל של יהלומים+ שיבוץ יהלומים בפרופיל של העגילים, נוכחות מרשימה ביותר של היהלומים מכל הכיוונים אשר לא ניתן לפספס אותם, משובצים בצורה סימטרי ואחידה. העגיל משלב בו עדינות רבה ובמקביל יוקרתיות רבה, מיוחד במינו.
עגילי יהלומים-פיירו
מחיר מבצע:  ₪4,900 
עגילי "פיירו", הם עגילים צמודים קלסיים. עגילים אלו עוצבו בצורת פרח יפיפה ונוצץ. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "כוס פיירו" כשהיהלומים נראים כמו כדורים עגולים קטנים ויפים. בכל עגיל יש כ 6 יהלומים קטנים ובמרכז יהלום במעט גדול יותר ובולט יותר. עבודת הזהב (כדורי זהב קטנים ונקיים) מסביב לכל יהלום מדמה עלי כותרת יפים ועדינים, ונותנת דגש לכל יהלום ויהלום בפני עצמו. ניתן בנוסף לראות עם כל תזוזה של העגיל מכל זוויות התכשיט את הנצנוץ המיוחד של היהלומים והברק שיוצא מהם. עגיל זה הוא עגיל צמוד ונוח לענידה לכל אוזן. (קוטר העגילים הם כ 9.7 מ"מ)
עגילי יהלומים חישוק-’U’
מחיר מבצע:  ₪4,500 
עגילי "U", עגילי חישוק משובצים יהלומים. בעגילים מרשימים ויפים אלו משובצים כ-18 יהלומים גדולים ויפים. עבודת הזהב נעשתה באמצעות יציקה סימטרית במיוחד וזאת בכדי לשמור על קו ישר ונקי של הזהב. על גבי הזהב משובצים להם היהלומים בשיבוץ שיניים וזאת על מנת להגיע ומקסימום נצנוץ של היהלומים והתכשיט. התכשיט מאוד יוקרתי ובעל עבודה ואיכות מאוד גבוהה. (מידות התכשיט הם: לגובה-19.3 מ"מ, לרוחב-2.5 מ"מ)
עגילי יהלומים-ג’פסי-’U’ מיני
עגילי "U" מיני, עגילי חישוק משובצים יהלומים. בעגילים מרשימים ויפים אלו משובצים כ-14 יהלומים גדולים ויפים. מודל זה הוא המודל העדין יותר של העגילי "U" הגדולות, עבודת הזהב נעשתה באמצעות יציקה סימטרית במיוחד וזאת בכדי לשמור על קו ישר ונקי של הזהב. על גבי הזהב משובצים להם היהלומים בשיבוץ שיניים וזאת על מנת להגיע ומקסימום נצנוץ של היהלומים והתכשיט. התכשיט מאוד יוקרתי ובעל עבודה ואיכות מאוד גבוהה. (מידות התכשיט הם: לגובה-13.7 מ"מ, לרוחב-2.1 מ"מ)
עגילי אמרלד ויהלומים - אנגלינה
עגילים מיוחדים אלו הם נעשו בעיצובה של אנג’לינה ג’ולי האחת ויחידה. עגילים מדהימים וייחודיים ביופיים. עגילים עוצרי נשימה המשובצים אבני חן אמרלד (מעבדה מתורבת) השוקלים כ-40.0CT של אבן חן, בעבודת חיתוך יוצאת מן הכלל ומדויקת להפליא. עגילים אלו מלווים ביהלומים לבנים בצידי התכשיט . עגילים עם נוכחות רבה שלא ניתן לפספס בשום מצב. תכשיט יוקרתי עוצר נשימה...!!!
עגילי יהלומים שחורים- עגילי מרידיאן
עגילי יהלומים, עגילי מרידיין U. עגיל מרשים ויוקרתי, המשלב בתוכו 2 סגנונות של עגילים. החלק הראשון הוא עגיל "U" שיושב על האוזן, כאשר לכל אורכו משובצים יהלומים עדינים ויפים. בעוד שבחלקו השני ניתן לראות חלק תלוי של מסגרת זהב שמסביבה ישנם יהלומים קטנים, ובמרכזם יהלום מרכזי גדול ומרשים. כל העגיל כולו למעשה משובץ ביהלומים ובכך נותן אפקט נוצץ ומרשים לתכשיט. עבודת הצורפות והשיבוץ נעשו ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לשלם בין שני סוגי עגילים הללו לכדי תכשיט אחד יפה ומרשים. הדגש העיקרי בעגיל זה הוא השילוב בין היהלומים הלבנים והשחורים, דבר המבליט ומדגיש את היהלומים השחורים שבמרכז התכשיט.
עגילי ספיר ויהלומים- דיאנה
עגילי ספיר ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן שמתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן ספיר גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים ויפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
עגילי אמרלד ויהלומים- דיאנה
עגילי אמרלד ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן המתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ירוקה (אמרלד) ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן אמרלד גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים יפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
עגילי רובי ויהלומים- דיאנה רובי
עגילי רובי ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן המתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן רובי גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים ויפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
1 2 3 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים