• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

תליון גראנג מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,900 
תליון גראנד מגן דוד - עשוי זהב 14 קראט. 50 אבני צד נקיים ויפייפים בשיבוץ מדויק ומיוחד. תליון זה משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, הנעשה בצורה צפופה ביותר, מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על מתלה התכשיט, מה שיוסיף עוד ייחודיות.
תליון ספרינג
מחיר מבצע:  ₪3,900 
תליון ספרינג יהלומים מדהים משובץ ברמה גבוהה ביותר Vvs/D נקיים לחלוטין ולבנים כשלג. במרכז יהלומים של 0.04 קראט משובצים בצפיפות למראה עשיר של יהלום 1 גדול. סביבם משובצים יהלומים של vvs/d העוטפים את מרכז התכשיט ומעצימים אותו. סה"כ משקל כולל של 0.40 קראט.
תליון יהלומים - עדי
מחיר מבצע:  ₪3,900 
תליון "עדי", עדין וקלאסי. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי עדין ויפה בשיבוץ "כוס" בעוד שמסביבו עובר פס זהב ועדין הממסגר אותו (ניתן לשבץ את היהלום הגדול בשיבוץ שיניים לפי הזמנה, כאשר היהלום הגדול בולט יותר).. מסביבו של היהלום משובצים יהלומים קטנים מנצנצים, הנותנים תחושה של יהלום מרכזי גדול ויוקרתי יותר. תליון עדין ליום יום. מתנה מושלמת לאישה....!
שרשראות יהלומים- תליון לופ עדין
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ עדין". תליון עדין קלאסי ומעוצב, עבודת צורפות מיוחדת במינה. עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר. שיבוץ צפוף ואיכותי הנותן מראה אחיד ומושלם. מידות התליון הם: גובה:1.5 ס"מ, רוחב:1.1 ס"מ.
תליון קראון
מחיר מבצע:  ₪3,900 
שרשרת עם תליון דגם "קראון". תליון זה הוא חלק מסט של עגילים טבעת וצמיד. תליון עדין, קלאסי וייחודי. ניתן לשבץ כל יהלום מרכזי ולהתאים את התליון לגודל היהלום. ובכל זאת, לא משנה איזה יהלום נשבץ במרכז, נראותו של היהלום תתעצם בשיבוץ לדגם זה. דגם מיוחד, שונה, תופס את העין ובהחלט מקסים.
תליון נרקיס
מחיר מבצע:  ₪3,800 
שרשרת עם תליון דגם "נרקיס". תליון נשי וייחודי ביותר. התליון עצמו עשוי מזהב מלא, וצורתו פרח שבו כל עלה כותרת הוא עלה נפרד המיוצר בעבודת יד מדויקת ומקצועית ביותר. במרכז התליון ישנן 4 שיניים התופסות את היהלום המרכזי שנמצא במרכז התליון, בלב הפרח.
תליון דגרדה
מחיר מבצע:  ₪4,900 
תליון "דגרדה". תליון מיוחד במינו, ומה שהופך אותו למיוחד, זו צורת הגשת התכשיט המתבצעת בצורה "נרדפת". היהלומים באים בזה אחר זה לפי גודלם מהקטן אל הגדול, מה שמבליט ומייחד כל יהלום ויהלום. כמו כן ניתן לראות שהשיבוץ נעשה בצורה מינימלית, דבר החושף יותר את היהלומים ואת אפשרות כניסת האור לתכשיט ובכך נותן נצנוץ מירבי לכל יהלום. תצוגה יפה ומרשימה של יהלומים מרכזיים במגוון גדלים שונים. תכשיט קלסי, עדין ומרשים ביופיו.
תליון ארץ ישראל
מחיר מבצע:  ₪4,900 
שרשרת עם תליון דגם "ארץ ישראל". תליון יוצא מן הכלל בזכות העיצוב שלו -מפת ארץ ישראל. תליון הבנוי ממס’ שלבים הכוללים יצירה בעבודת יד, משובצים על ידי המשבצים הטובים בתחום על מנת לתת לנו את האיכות הטובה ביותר. החלק התחתון עשוי מ"ביזה" שזהו בעצם רקע התליון, שכולו עשוי ממגני דוד, החלק העליון שזה המסגרת של התליון והחלק האחרון שזה השיבוץ.
שרשרת חושן
מחיר מבצע:  ₪4,900 
שרשרת עם תליון דגם "מיני חושן". תליון שכמוהו לא תראו בשום מקום, תליון שהוא חידוש של אבני החושן המקורי. כל האבנים המשובצות על הלוח העשוי מזהב מלא , הן אבנים טבעיות לחלוטין. התליון גם הוא עשוי מעבודת יד וממס’ שלבים- הבסיס, שהוא פלטה של זהב מלא, החלק השני הוא ההפרדה בין האבנים בכדי ליצור מראה סימטרי וחד. והחלק אחרון הוא התאמת האבנים לפני הסדר והגודל המתאים ביותר על מנת להתקרב כמה שיותר למקור.
שרשרת ויקטוריאני מיני
מחיר מבצע:  ₪3,600 
תליון דגם "מיני ויקטוריאני". חלק בלתי נפרד מסט ויקטוריאני הכולל עגילים וטבעת. דגם תליון זה, ייחודי ביותר בעדינות שלו ובעיצוב שלו. התליון עשוי מכמה חלקים כאשר גב התליון הוא "ביזה" יפייפיה שעשויה בעבודת יד. שיבוץ על ידי אנשי המקצוע מהטובים בתחום. תליון לאנשים שאוהבים עדינות אך לא מוותרים על איכות ועיצוב.
שרשראות יהלומים- תליון פרסה גדול
שרשראות יהלומים, תליון "פרסה גדול" מהמם ומרשים לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-30 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לכל אורך התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט והנוצץ, הנותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף, אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט יוקרתי ובעל נוכחות רבה...
שרשראות יהלומים-שרשרת לב אל לב
תליון דגם "לב אל לב" תליון לב הקלאסי ביותר, סימטרי ועדין. עשוי זהב מלא אך קל המותאם ליהלומים בגודל של נקודה אשר משובצים עליו בצורה מושלמת היוצרת לב אחיד. המתלה יושב על הצד ונותן לתליון מראה א-סימטרי ומודרני. ניתן לשנות את מיקום המתלה למרכז.
> 1 2 3 4 5 6
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה הינו תחת מעקב וטיפול שוטף של קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום