• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשראות יהלומים-שרשרת מיני שילד
תליון דגם "מיני שילד". תליון זה הוא הגרסא המיני של התליון המוצלח "שילד". תליון "שילד" בנוי על אותו רעיון של שטיח יהלומים במרכז במטרה ליצור מראה של אחדות ומרכז גדול. מסביב למרכז נוכל להבחין בשורה אחת המקיפה אותו, במקום 2 שורות יהלומים כמו בתליון הגדול.
שרשראות יהלומים-שרשרת לב טיפ
תליון דגם "לב טיפ". תליון שכולו מתרכז בזהב, בעיצובו וצורתו. הזהב הוא זהב אחיד ומלא, והלב הוא תלת-מימד בזכות עבודת צורפות מושלמת השומרת על הקווים האחידים שלו. בתחתית הלב משובץ יהלום אחד בשביל להוסיף נוכחות נוספת לתליון.
שרשראות יהלומים - תליון לילי
תליון דגם "לילי". תליון זה מתרכז בצורתו המיוחדת של היהלום המרכזי - חיתוך לילי. מיוחד ביותר לאנשים ייחודיים - היהלום המרכזי הוא בצורת תלתן. מסביב ליהלום המרכזי משובצת שורת יהלומים המדגישה את הצורה שלו וכל זה נמצא בתוך זהב אשר את הצבע שלו אנחנו נשאיר לבחירתכם. עבודת יד יוצאת מן הכלל מההתחלה ועד הסוף.
שרשראות יהלומים - תליון מגנוליה
תליון דגם "מגנוליה". תליון א-סימטרי, בעל עיצוב מיוחד ועדינות יוצאת מן הכלל. 2 הזרועות, העשויות בעבודת יד ומשובצות בשורת יהלומים, עוטפת את היהלום המרכזי. במרכז ישנו יהלום המוחזק ב-4 שיניים. תליון יוצא מן הכלל בצורתו ואיכותו.
תליוני יהלומים- מיני מזוזה
שרשרת "מיני מזוזה" עשויה כולה זהב 14K לבן וצהוב משולב. שרשרת זו מיוצרת בעבודת יד ובנויה מ-5 חלקים בעבודה עוצרת נשימה. גליל המזוזה עשוי זהב צהוב וכולו עטוף בטקסטורת מגני דוד מיוחדת במינה. על גבי גליל זה האות "ש" מעוטרת ביהלומים איכותיים ביותר באיכות VVS/F בנוסף, מתלה התליון משובץ גם הוא 5 יהלומים איכותיים באותה רמה. חלקה התחתון של המזוזה נשלף ובתוכו קלף של שיר למעלות (קלף ממוחשב עטוף פעמיים לפי התייעצות רב). לכל היופי הזה , מתווספת שרשרת עדינה ושזורה מזהב. **ניתן להוסיף ברכה או קמע אישי לקלף.
שרשראות יהלומים- תליון כוכב ים
שרשראות יהלומים, תליון "כוכב ים". תליון שנעשה בעיצוב אישי לפי הזמנה. עיצוב התליון והמידות נעשות באמצעות מחשב באופן מדויק, כל זאת בכדי לשמור על רמת ליטוש וסימטריות גבוהה מאוד. עבודת הפוליש וגימור התליון נעשו ברמה הגבוהה ביותר. במרכז התליון משובץ יהלום אחד גדול, בעוד ששאר היהלומים מתפזרים לכיוון ה"זרועות" של הכוכב. ניתן לראות עבודה ייחודית ביותר על גבי הזרועות, כאשר ליטוש הזהב נעשה עם חיתוכים עדינים ומיוחדים, בכדי לדמות כוכב ים אמיתי ומיוחד. ללא ספק עבודה יוצא מן הכלל...!
שרשראות יהלומים- שרשרת שושנה וינטג’
שרשראות יהלומים, תליון "שושנה וינטג’". תליון בסגנון עתיק וינטג’ מיוחד במינו. תליון מרשים ביופיו בעל נוכחות יוקרתית. מבנה התליון מתחיל ביהלומים הגדולים הנמצאים בחישוק החיצוני של התליון. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "פיירו" המיוחד, אשר סביב כל יהלום ויהלום נמצאים מס’ כדורי זהב עדינים ויפים המוסיפים לעיצוב התליון. בחישוק הפנימי יותר נמצא המעגל היהלומים השני שבו יש יהלומים קטנים יותר הסובבים סביב היהלום המרכזי הגדול. היהלום המרכזי משובץ בשיבוץ שיניים, וזאת בכדי שיהיה בולט ומרשים....
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים שניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת הנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולה מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מראה נוצץ ומרשים. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. יהלום זה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל. יוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
שרשראות יהלומים- תליון פרסה גדול
שרשראות יהלומים, תליון "פרסה גדול" מהמם ומרשים לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-30 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לכל אורך התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט והנוצץ, הנותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף, אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט יוקרתי ובעל נוכחות רבה...
שרשראות יהלומים מעוצבים- תליון מזוזה
שרשראות יהלומים, שרשרת "מזוזה" לגבר. תליון מיוחד במינו, בעל עבודה מיוחדת. התליון עצמו מורכב מ-3 חלקים נפרדים, שבסופו של דבר מתחברים לתליון אחד מרשים. תחילה ניתן לראות את מרכז התליון שעשוי זהב חלק ומבריק, כאשר כל כולו במרכז עשוי ממגני דוד קטנים ויפים וכך נוצרת מן "רשת" של זהב ממגני דוד. 2 החלקים הנוספים הם למעשה החלקים שסוגרים את מרכז התליון מלמעלה ומלמטה, שניהם נסגרים עם הברגה ולחץ על התליון. בנוסף, ישנם היהלומים הלבנים והנוצצים המוסיפים עוד יופי ויוקרתיות לתכשיט. התליון משובץ גם באות "ש" שבמרכז התליון והן גם בשני הסוגרים למטה ולמעלה וגם במתלה המחבר בין התליון לשרשרת. בתוך התליון מזוזה מגיע גם קלף ממוחשב המגולגל בפנים. בהחלט תליון מרשים ומיוחד במינו...
שרשראות יהלומים- שרשרת פירמידה
שרשרת יהלומים, תליון "פירמידה". תליון המעוצב בצורה קלסית ויפה, כאשר חלקה האחורי של השרשרת מגיע בצורה שטוחה וחלקה האחר עם חריצים. זאת על מנת לאפשר נוחות מקסימלית בזמן ענידת התליון על הגוף. בחלקו הקדמי של התליון ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקה העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לתליון. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמרשים. תליון עדין, ובמקביל מפגין נוכחות מהממת של ממש!
שרשראות יהלומים- שרשרת ברזיל
שרשרת יהלומים, שרשרת "ברזיל". כבר מהרגע הראשון כאשר רואים את התכשיט המעניין והיפיפה הזה ניתן לראות עד כמה הוא מרשים, יוקרתי ומיוחד במינו. התכשיט עצמו עשוי מ-3 יציקות שונות ומיוחדות, מה שמביא בסופו של דבר לשלמות בתכשיט אחד. עבודת הזהב העדינה והמיוחדת עושה את שלה כאשר היהלומים משובצים לכל אורך התכשיט מחלקו התחתון ועד לחלקו העליון. התכשיט מתחיל מ-2 חישוקי זהב ויהלומים עדינים בראשו, אשר לאט לאט הולכים וגדלים לחישוק גדול ומרשים בסופו. עבודת שיבוץ היהלומים נעשתה בשיבוץ שיניים ועבודת יד ברמה הגבוהה ביותר. דבר נוסף וייחודי בתליון זה הוא למעשה החיבור בין התליון לשרשרת... למעשה, השרשרת מתחברת ישירות לתליון ללא מתלה, ובכך ממקסמת את נוכחות היהלומים ללא זהב מיותר.
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים