• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

תליון פרפר יהלומים-פרפרית
תליון "פרפרית", שרשרת זהב עם תליון מעוצב. תליון עדין זה נעשה ביציקה מיוחדת לתליון בצורת פרפר. עבודת הזהב נעשתה בעבודה מדויקת עדינה ויפה. הזהב הוא זהב מבריק ועדין מה ששומר על עדינות התליון. בנוסף,שיבוץ היהלומים נעשה בעבודת יד עדינה להפליא . שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "שיניים" וזאת על מנת להביא למקסימום נוכחות ונצנוץ ליהלומים. תליון עדין המתאים לכל אישה.
שרשראות יהלומים- שרשרת לופ
שרשראות יהלומים, שרשרת יהלומים "לופ". תליון מרשים בעל נוכחות רבה, הנעשה בעבודת צורפות מיוחדת במינה, עבודת הזהב נעשתה בצורת סלסולים המשתלבים זה בזה ויוצרים למעשה עיגולים קטנים ולבבות בתוך התליון. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה עדינה ביותר במטרה לשמור על רמת התכשיט גבוהה. שיבוץ צפוף ואיכותי הנותן מראה אחיד ומושלם ליהלומים ובכך שומר על יוקרתיות התכשיט. מידות התליון הם: גובה:2.7 ס"מ, רוחב:1.9 ס"מ.
תליון שילד גדול
מחיר מבצע:  ₪5,500 
תליון דגם "שילד גדול". תליון בעיצוב מיוחד במינו ומיוצר בעבודת יד. עשוי זהב 14k משובץ יהלומים בגדלים שונים במשקל כולל של 0.72 קראט. בדגם זה שיבוץ מיוחד המדמה יהלום מרכזי גדול בשל צפיפות וחישוב סידור היהלומים בצורה מושלמת. שיבוץ גימור ואיכות היהלומים יוצאים מן הכלל VS/F קולקשיין. ללא ספק תליון מיוחד, ומקסים וביופיו.
תליון יהלום טיפה -דמעה
מחיר מבצע:  ₪9,200 
תליון "טיפה דמעה". תליון מרשים זה בעל נוכחות רבה ובמקביל משדר קלסיות ועדינות. תחילה ניתן לראות במסגרת התכשיט כ-18 יהלומים קטנים, הגדולים מהרגיל, ומרשימים ביופיים ,משובצים בשיבוץ "פווה" המיוחד. באמצעות גודלם וסוג שיבוץ זה ניתן לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו. היהלומים משובצים בשורה בזה אחר זה כמו חרוזים קטנים ויפים, כאשר גם צורת השיבוץ נעשתה בצורת "טיפה". במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את היהלום המרכזי והמרשים הנמצא בין כל היהלומים הקטנים ששובצו סביבו. היהלום המרכזי שובץ בשיבוץ 3 שיניים בצורה גבוהה משאר היהלומים בכדי להבליט ולהדגיש את יופיו וייחודו. בנוסף, בגב התכשיט ניתן לראות עבודת זהב "פתוחה" בכדי לאפשר חופש ואור ליהלומים על מנת שיגיעו למקסימום נצנוץ.
תליון יהלום טיפה - טיפת דימעה
תליון "טיפת דמעה", בעיצוב טיפה קלסי מעוטר יהלומים סביבו. שיבוץ היהלומים נעשה על גביי משטח מעוגל של זהב חלק ומבריק. תחילה הוכנס היהלום המרכזי והגדול ממש במרכז התליון בכדי לוודא שהיהלום ממוקם במדויק במרכז. השיבוץ נעשה בצורה "שקועה" בתוך התליון ובכך נוצר משטח חלק לאורך כל התכשיט ,בקו של הזהב עם היהלומים. בנוסף, תוספת עדינה ויפה של יהלומים קטנים ויפים המכתרים את היהלום המרכזי ונותנים ליהלום תוספת עדינה ויפה של נצנוץ. ללא ספק תכשיט עדין ומרשים ביופיו.
תליון יהלום - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪8,500 
תליון "סטיפני" הקלסי, תכשיט עדין ומהמם ביופיו. תליון זה מוצג עם יהלום גדול מרכזי ויפה במרכזו של התכשיט, כאשר מסביבו מעגל עדין וחלק של זהב. בנוסף לכך , משובצים מסביב המעגל יהלומים קטנים לבנים ויפים העוטפים את היהלום הגדול מעצימים ומבליטים אותו. אם לא הספיק לנו, בכדי להוסיף "ברק" ויופי לתכשיט, ניתן לראות שיבוץ נוסף של יהלומים על גבי המתלה המחבר בין התליון לשרשרת. תכשיט יוקרתי עדין ונחשק...
שרשרת יהלומים כוכב- ויקטוריה
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה בשילוב שיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, המוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.(רוחב התכשיט כ-2.2 ס"מ ואורכו כ-2 ס"מ)
שרשרת יהלומים-3 עליי יהלומים
תליון "עלי יהלומים", עיצוב מדהים ועדין של עלים נופלים. על גבי התכשיט משובצים שלושה יהלומים הנופלים בזה אחרי זה, כאשר כל אחד מהם משובץ על גבי עלה אחר. כאשר כל עלה עשוי מזהב חלק, עדין ונקי, ובכך מדגיש את יופיו של כל יהלום. הפוליש שנעשה על תכשיט זה נעשה בצורה חלקה ומקצועית בכדי לשמור על רמת הזהב נוצצת ונקייה. (רוחבו של התכשיט כ-1 ס"מ, ואורכו כ-2.5 ס"מ).
תליון יהלום - ג’טון 0.30
מחיר מבצע:  ₪4,500 
תליון "ג’יטון", הפריט הקלסי והנחשק ביותר. הדבר העיקרי והחשוב ביותר בתכשיט זה הוא שניתן לענוד אותו עם כל בגד ועם כל תכשיט אחר, דבר המקנה נוחות רבה לאישה, וללא ספק הדבר העיקרי ביותר הוא שזה התכשיט "הבטוח" ביותר לבחירה. שרשרת קלסית יוקרתית וקולעת. כאשר במרכז התכשיט יהלום מרכזי גדול (הניתן לבחירה של לקוח לפי דרישה), ואותו מחזיקים כ-4 שיניים עדינות ויפות החושפות את היהלום עד כמה שאפשר בכדי למקסם את הנצנוץ שבו. מבין התכשיטים הסולידיים והעדינים ביותר.
שרשרת יהלומים- מגן
מחיר מבצע:  ₪5,400 
תליון "מגן" יהלומים, תכשיט מהמם וייחודי מעוטר ביהלומים. התליון תחילה נעשה ביציקה מיוחדת בשבילו בכדי לשמור על סימטריות ורמת דיוק גבוהה בשיבוץ. ניתן לראות בראש ובראשונה 7 יהלומים מרכזיים גדולים, המשובצים בצורה צפופה, ובכך נוצרת תחושה של יהלום אחד גדול ונוצץ. מסביב ליהלומים הללו נוספה שורה של יהלומים בצורת מעגל מה שתוחם וממסגר את התליון. עבודת יהלומים ושיבוץ ברמה הגבוהה ביותר.. תליון המראה יוקרתיות רבה וללא ספק עבודת יהלומים מרשימה.
תליון יהלומים - פיס
מחיר מבצע:  ₪4,900 
תליון "פיס", בעיצוב עדין המשובץ בצורה מדויקת, סימטרית, עדינה ויוקרתית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה ומיוחדת בכדי לשמור על סימטריה ישרה ובקו חלק ונקי של התכשיט. ניתן לראות כל יהלום ויהלום בצורה אחידה וברורה. כל יהלום שובץ בנפרד באמצעות שיניים עדינות ומדויקות. השיבוץ נעשה בצורה צפופה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתכשיט ובכך גם את הנצנוץ.
תליון לב יהלומים - לב רחב
מחיר מבצע:  ₪7,900 
תליון "לב רחב", תליון נוצץ ומרשים ביותר. אי אפשר שלא לשים לב לעבודת השיבוץ הצפופה שנעשתה בתכשיט זה. היהלומים שובצו בשורות צפופות זה לזה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתליון ובכך את רמת הנצנוץ. כמות היהלומים בתליון היא כ-125 יהלומים מבריקים ונוצצים ברמת צבע מהגבוהות ביותר שמגיעים למשקל כולל של 0.80 קראט. תליון הלב משובץ ביהלומים מכל זוויותיו ופינותיו ובכך שומר על יוקרתיות והופעה מרשימה של משטח יהלומים יפה ונקי. לא לבעלי לב חלש...!
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה הינו תחת מעקב וטיפול שוטף של קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום