• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

תליון יהלום טיפה -דמעה
מחיר מבצע:  ₪9,200 
תליון "טיפה דמעה". תליון מרשים זה בעל נוכחות רבה ובמקביל משדר קלסיות ועדינות. תחילה ניתן לראות במסגרת התכשיט כ 18 יהלומים קטנים, הגדולים מהרגיל, ומרשימים ביופיים המשובצים בשיבוץ "פווה" המיוחד . באמצעות גודלם וסוג שיבוץ זה ניתן לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו, המשובצים בשורה בזה אחר זה כמו חרוזים קטנים ויפים, כאשר גם צורת השיבוץ נעשתה בצורת "טיפה". במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את היהלום המרכזי והמרשים הנמצא בין כל היהלומים הקטנים ששובצו סביבו. היהלום המרכזי שובץ בשיבוץ 3 שיניים בצורה גבוהה משאר היהלומים בכדי להבליט ולהדגיש את יופיו וייחודו. בנוסף בגב התכשיט ניתן לראות עבודת זהב "פתוחה" בכדי לאפשר חופש ואור ליהלומים בכדי שיגיעו למקסימום נצנוץ
תליון יהלום טיפה - טיפת דימעה
תליון "טיפת דמעה", בעיצוב טיפה קלסי מעוטר יהלומים סביבו. שיבוץ היהלומים נעשה על גביי משטח מעוגל של זהב חלק ומבריק. תחילה הוכנס היהלום המרכזי והגדול ממש במרכז התליון בכדי לוודא שהיהלום ממוקם במדויק במרכז. השיבוץ נעשה בצורה "שקועה" בתוך התליון ובכך יוצר משטח חלק לאורך כל התכשיט,בקו של הזהב עם היהלומים. בנוסף, תוספת עדינה ויפה של יהלומים קטנים ויפים המכתרים את היהלום המרכזי ונותנים ליהלום תוספת עדינה ויפה של נצנוץ. ללא ספק תכשיט עדין ומרשים ביופיו.
תליון יהלום - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪8,500 
תליון "סטיפני" הקלסי, תכשיט עדין ומהמם ביופיו. תליון זה מוצג עם יהלום גדול מרכזי ויפה במרכזו של התכשיט, כאשר מסביבו עוטף אותו מעגל עדין וחלק של זהב. בנוסף משובצים מסביבו יהלומים קטנים לבנים ויפים העוטפים את היהלום הגדול ומוסיפים לו תחושה של גודל והבלטה. בנוסף, בכדי להוסיף "ברק" ויופי לתכשיט, ניתן לראות שיבוץ נוסף של יהלומים על גבי המתלה המחבר בין התליון לשרשרת. תכשיט יוקרתי עדין ונחשק...
שרשרת יהלומים כוכב- ויקטוריה
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה המשולב בשיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, אשר מוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים בנוסף יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.(רוחב התכשיט כ 2.2 ס"מ ואורכו כ 2 ס"מ)
שרשרת יהלומים-3 עליי יהלומים
תליון "עלי יהלומים", עיצוב מדהים ועדין של עלים נופלים. על גבי התכשיט משובצים שלושה יהלומים הנופלים בזה אחרי זה, כאשר כל אחד מהם משובץ על עלה אחר. כאשר כל עלה עשוי מזהב חלק, עדין ונקי, ובכך מדגיש את יופיו של כל יהלום. הפוליש שנעשה על תכשיט זה נעשה בצורה חלקה ומקצועית בכדי לשמור על רמת הזהב נוצצת ונקייה. (רוחבו של התכשיט כ 1 ס"מ, ואורכו כ 2.5 ס"מ).
תליון יהלום - ג’טון 0.30
מחיר מבצע:  ₪4,500 
תליון "ג’יטון", הפריט הקלסי והנחשק ביותר. הדבר העיקרי והחשוב ביותר בתכשיט זה הוא שניתן לענוד אותו עם כל בגד ועם כל תכשיט אחר, דבר המקנה נוחות רבה לאישה, וללא ספק הדבר העיקרי ביותר הוא שזה התכשיט "הבטוח" ביותר לבחירה. שרשרת קלסית יוקרתית וקולעת. כאשר במרכז התכשיט יהלום מרכזי גדול (הניתן לבחירה של לקוח לפי דרישה), ואותו מחזיקים כ-4 שיניים עדינות ויפות אשר חושפות את היהלום עד כמה שאפשר בכדי למקסם את הנצנוץ שבו. מבין התכשיטים הסולידיים והעדינים ביותר.
שרשרת יהלומים- מגן
מחיר מבצע:  ₪5,400 
תליון "מגן" יהלומים, תכשיט מהמם וייחודי עטור ביהלומים. התליון תחילה נעשה ביציקה מיוחדת בשבילו בכדי לשמור על סימטריות ורמת דיוק גבוהה בשיבוץ. ניתן לראות בראש ובראשונה 7 יהלומים מרכזיים גדולים, המשובצים בצורה צפופה, ובכך יוצרת תחושה של יהלום אחד גדול ונוצץ. מסביב ליהלומים הללו נוספו להם שורה של יהלומים בצורת מעגל התוחמת וממסגרת את התליון. עבודת יהלומים ושיבוץ ברמה הגבוהה ביותר.. תליון המראה יוקרתיות רבה וללא ספק עבודת יהלומים מרשימה.
תליון יהלומים - פיס
מחיר מבצע:  ₪4,900 
תליון "פיס", בעיצוב עדין המשובץ בצורה מדויקת, סימטרית, עדינה ויוקרתית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה ומיוחדת בכדי לשמור על סימטריה ישרה ובקו חלק ונקי של התכשיט. ניתן לראות כל יהלום ויהלום בצורה אחידה וברורה. כל יהלום שובץ בנפרד באמצעות שיניים עדינות ומדויקות. השיבוץ נעשה בצורה צפופה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתכשיט ובכך גם את הנצנוץ.
תליון לב יהלומים - לב רחב
מחיר מבצע:  ₪7,900 
תליון "לב רחב", תליון נוצץ ומרשים ביותר. אי אפשר שלא לשים לב לעבודת השיבוץ הצפופה שנעשתה בתכשיט זה. היהלומים שובצו בשורות צפופות זה לזה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתליון ובכך את רמת הנצנוץ. כמות היהלומים בתליון הוא כ-125יהלומים מבריקים ונוצצים ברמת צבע מהגבוהות ביותר שמגיעים למשקל כולל של 0.80 קראט. תליון הלב משובץ ביהלומים מכל זוויותיו וגם בפינות ובכך שומר על יוקרתיות והופעה מרשימה של משטח יהלומים יפה ונקי. לא לבעלי לב חלש...!
שרשרת יהלומים - פרסה T
מחיר מבצע:  ₪3,700 
תליון "פרסה" מהמם ועדין לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-15 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לכל אורך התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט, אשר נותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט עדין ויוקרתי.( רוחב התכשיט כ1.2 ס"מ ואורכו כ 1 ס"מ)
שרשרת יהלומים - מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,200 
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, אשר נעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על המתלה של התכשיט, שיוסיף עוד ייחודיות (מידותיו של התכשיט לרוחב כ 1.2 ס"מ ולאורך כ 1.4 ס"מ)
תליון יהלומים - עדי
מחיר מבצע:  ₪3,900 
תליון "עדי", עדין וקלסי. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי עדין ויפה, המשובץ בשיבוץ "כוס" בעוד שמסביבו עובר פס זהב ועדין הממסגר אותו (ניתן לשבץ את היהלום הגדול בשיבוץ שיניים לפי הזמנה, כאשר היהלום הגדול בולט יותר).. מסביבו של היהלום משובצים יהלומים קטנים מנצנצים, הנותנים תחושה של יהלום מרכזי גדול יותר ויוקרתי יותר. תליון עדין ליון יום. מתנה מושלמת לאישה....!
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים