• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשרת יהלומים-חמסה יד ושם
מחיר מבצע:  ₪4,800 
תליון "חמסה יד ושם", תכשיט מהמם ביופיו. התליון נעשה ביציקה מיוחדת וסימטרית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה מאוד, סימטרית וייחודית. עבודת השיבוץ נעשתה בצורה חלקה וישרה להפליא, כל זאת בכדי לשמור על רמת סימטריות ותכשיט גבוהה ביותר. תליון עם נוכחות ובנוסף משלב איתו עדינות ויופי. יהלומים לבנים ויפים עם שרשרת זהב עדינה.
שרשרת חמסה יהלומים-מיני חמסיקה
תליון מיני חמסה, בעיצוב מיוחד. תליון קלסי ויפה זה משובץ יהלומים עם קו נקי וסימטרי במיוחד. היהלומים שובצו על גבי משטח חלק ונקי של זהב מלא. עבודת השיבוץ נעשתה בצורת פווה העדין והמרשים. כאשר בחלק העליון של התליון צורף חלק נוסף של מעגל זהב שמגיע בדמוי "עין" אשר גם הוא משובץ יהלומים. שני החלקים מחוברים בצורה חופשית ומתנדנדת. תליון עדין ובעל נוכחות רבה של יהלומים.
תילון יהלומים חמסיקה X
מחיר מבצע:  ₪9,900 
תליון "חמסה גדול", תליון מרשים ביופיו. בתליון זה משובצים כ-150 יהלומים לבנים נוצצים ואיכותיים. כאשר היהלומים משובצים שורה שורה בצורה סימטרית ומדוייקת להפליא. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה חדה ומדוייקת, בכדי לשמר על רמת שיבוץ גבוהה. חלק נוסף ובלתי נפרד מתליון זה הוא חלקו העליון של מעגל היהלומים. חלק זה נעשה ביציקה נפרדת ולאחר היציקה שני החלקים הללו צורפו אחד לשני בהלחמה עדינה. מעגל זה נעשה בצורת עין משובצת יהלומים עדינים.
תליון מפתח יהלומים - מפתח יהלומים סטיפני
תליון "מפתח הלב", יפתח לכם את כל הדלתות שרק תרצו, עם עיצוב אישי ומיוחד. תחילה ניתן להביט בראשו של המפתח אשר בא בצורת לב המשובץ בשיבוץ "פווה", המחבר את כל היהלומים בשורה אחת שלמה ונוצצת. מחלקו התחתון של הלב יוצאת שורה חלקה ועדינה של זהב מבריק, אשר עליו משובצים יהלומים בשיבוץ שיניים המבליטים את היהלומים בצורה מרשימה ביותר. הדבר החשוב ביותר בתכשיט הוא העבודה הנקייה והמושקעת בתכשיט, דבר המקנה עדינות ויוקרתיות לתליון. בנוסף מתלה עדין המחבר בין התליון לשרשרת. תליון ארוך ונופל לאישה המחפשת שילוב של תכשיט עדין, בעל נוכחות מרשימה ויפה.
תליון יהלום מרובע-פרינסס טיפני
תליון "פרינסס טיפני", עדין ומרשים ביופיו. כאשר במרכז התכשיט משובץ יהלום מרובע עדין ומרשים, כאשר מסביבו נמצא פס זהב מבריק ועדין השומר עליו. בסוף המסגרת העדינה והיפה הזאת משובצים להם בנוסף יהלומים עדינים ולבנים, המוסיפים ברק ונצנוץ רב לתליון. (בנוסף ניתן לשבץ במרכז את כל סוגי אבני החן בצורה מרובעת לפי הזמנה).
תליון ג’יטון שטוח
מחיר מבצע:  ₪3,700 
תליון "ג’יטון" שטוח מהמם לאישה. המגיע על מעגל שלם, שטוח ומרשים של זהב מלא. כאשר במרכזו מפוזרים להם יהלומים קטנים בודדים, ששובצו בעבודת יד בצורה הצפופה ביותר, ובכך להגיע לכמות מקסימלית של יהלומים ונצנוץ בתכשיט. תליון קטן ועדין המתאים לכל אישה.
תליון לב יהלומים גדול
מחיר מבצע:  ₪13,500 
תליון גדול ומרשים בצורת לב. תליון מיוחד זה עוצב בצורה אנכית, ובכך נותן לתליון צורה וסגנון מיוחד במינו. היהלומים בתליון זה משובצים בשיבוץ "שיניים" המיוחד, אשר מבליטים כל יהלום ויהלום בפני עצמו. דבר נוסף וחשוב הוא שהתכשיט משובץ מכל זוויותיו, מה שנותן נצנוץ מרבי לתכשיט ולכל יהלום. בתכשיט משובצים יהלומים קטנים מכל הגדלים מה שמוסיף עניין וגיוון איחודי ללב ובכך גם ממקסם את כמות היהלומים בתליון.(רוחבו של התכשיט כ2.7 ס"מ, ואורכו כ4.1 ס"מ) תכשיט מיוחד ומרשים לאישה הרוצה נוכחות רבה בשילוב של נצנוץ מרשים של תצוגת יהלומים מרהיבה.
תליון דגרדה
מחיר מבצע:  ₪4,900 
תליון "דגרדה". תליון מיוחד במינו, ומה שעושה אותו למיוחד זו צורת הגשת התכשיט שמתבצעת בצורה "נרדפת", היהלומים באים בזה אחר זה לפי הגודל שלהם מהקטן לגדול, מה שמבליט ומייחד כל יהלום ויהלום. כמו כן ניתן לראות שהשיבוץ נעשה בצורה מינימלית, דבר החושף יותר את היהלומים ואת אפשרות כניסת האור לתכשיט ובכך נותן נצנוץ מירבי לכל יהלום. תצוגה יפה ומרשימה של יהלומים מרכזיים במגוון גדלים שונים. תכשיט קלסי, עדין ומרשים ביופיו.
שרשרת יהלומים-לב פנדנט
מחיר מבצע:  ₪9,500 
תליון לב מיוחד במינו. תליון אשר מבליט במרכזו את הלב היפיפה שבמרכז. כאשר במרכז התכשיט ישנו יהלום מרכזי שנעשה בצורת לב במיוחד לתליון. מסביבו של היהלום המרכזי ניתן לראות את הר היהלומים הקטנים שמסביב אשר מוסיפים נותנים אור ונצנוץ ליהלום המרכזי. תוספת הנותנת יוקרתיות רבה לתכשיט ובנוסף ייחודיות רבה. עבודת שיבוץ ברמה גבוהה ויפה. תכשיט מיוחד במינו בעיצוב אישי.
שרשרת יהלומים-ספוט
מחיר מבצע:  ₪6,200 
תליון "ספוט". תליון קלסי ומיוחד זה בעל נוכחות מרשימה ביותר. תליון זה עוצב בעיצוב קלסי ועדין ובנוסף מפגין נוכחות יהלומים ונצנוץ מרהיבה ביותר. כאשר במרכז לב התכשיט ממוקם היהלום המרכזי והגדול המשובץ בשיבוץ 4 שיניים גבוהה ובכך מבליט את גודלו ויופיו. אם זה לא הספיק לנו, בנוסף ניתן לראות תוספת של יוקרה באמצעות מעגל בינוני של יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי ובנוסף מעגל גדול של יהלומים המקיף את כל התכשיט. את תצוגת היהלומים המרשימה הזו לא ניתן לפספס משום מרחק...!!! יהלומים לבנים ויפים, והחשוב מכולם הוא עבודת השיבוץ היוקרתית והסימטרית שנעשתה בתכשיט.
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,900 
שרשרת "יהלומים שחורים", שרשרת מיוחדת במינה. דבר חדש שנכנס עכשיו הוא עיצוב היהלומים השחורים בצורת כדורים קטנים ויפים. השרשרת מלאת היהלומים השחורים מציגה משו ייחודי ויפה שלא נראה על כל אחד. שרשרת הנמצאת לכל אורכה יהלומים שחורים ויפים שהונחו בצורה צפופה ביותר על מנת לדאוג לנוכחות מלאה של היהלומים. בנוסף סוגר חזק ויפה העשוי זהב חלק. ללא ספק שרשרת מיוחדת במינה בעלת יוקרתיות ונוכחות רבה. (ניתן להזמין את היהלומים במגוון גדלים שונים)
שרשראות יהלומים-מיני ויקטוריה
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה המשולב בשיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, אשר מוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים בנוסף יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה, כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים