• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשרת יהלומים - פרסה T
מחיר מבצע:  ₪3,700 
תליון "פרסה" מהמם ועדין לאישה, בעיצוב נקי ואיכותי. התכשיט משובץ בכ-15 יהלומים דומיננטיים ויפים הבולטים לאורכו של התכשיט. עבודת התכשיט נעשתה בעדינות רבה בכדי לשמור על זוויות עגולות וחלקות. שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ שיניים הבולט, הנותן דגש לכל יהלום ויהלום. בנוסף אפשר להכין את התליון בצורה הפוכה לפי הזמנה. תכשיט עדין ויוקרתי. ( רוחב התכשיט כ-1.2 ס"מ ואורכו כ-1 ס"מ)
שרשרת יהלומים - מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,200 
תליון "מגן דוד", משובץ כולו יהלומים איכותיים בשיבוץ סימטרי ויישר. שיבוץ היהלומים הוא שיבוץ שיניים, הנעשה בצורה צפופה ביותר. שיבוץ זה מבליט כל יהלום בצורה ייחודית משלו, ובנוסף נותן דגש לכל יהלום. תליון קלסי ועדין. ניתן להוסיף יהלומים בנוסף על מתלה התכשיט, מה שיוסיף עוד ייחודיות (מידותיו של התכשיט לרוחב כ-1.2 ס"מ ולאורך כ-1.4 ס"מ)
תליון שם- ויקטוריה
מחיר מבצע:  ₪7,700 
**מחיר התליון משתנה כמובן בהתאם לאורך השם/המילה בתליון.
שרשרת יהלומים-חמסה
מחיר מבצע:  ₪4,800 
תליון "חמסה", תכשיט מהמם ביופיו. דגם תליון חמסה נעשה ביציקה מיוחדת וסימטרית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה מאוד, סימטרית ,ייחודית,חלקה וישרה להפליא. כל זאת בכדי לשמור על רמת סימטריות ותכשיט גבוהה ביותר. תליון עם נוכחות המשלב איתו עדינות ויופי. יהלומים לבנים ויפים בשילוב מקסים עם שרשרת זהב עדינה.
שרשרת חמסה יהלומים-מיני חמסיקה
תליון "מיני חמסה", בעיצוב מיוחד. תליון קלאסי ויפה זה משובץ יהלומים עם קו נקי וסימטרי במיוחד. היהלומים שובצו על גבי משטח חלק ונקי של זהב מלא. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ "פווה" העדין והמרשים. כאשר בחלק העליון של התליון צורף חלק נוסף של מעגל זהב המגיע בדמוי "עין" המשובץ גם הוא ביהלומים. 2 החלקים מחוברים בצורה חופשית ומתנדנדת. תליון עדין ובעל נוכחות רבה של יהלומים.
תילון יהלומים חמסיקה X
מחיר מבצע:  ₪9,900 
תליון "חמסה גדול", מרשים ביופיו. בתליון זה משובצים כ-150 יהלומים לבנים נוצצים ואיכותיים. כאשר היהלומים משובצים שורה שורה בצורה סימטרית ומדוייקת להפליא. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה חדה ומדוייקת, בכדי לשמור על רמת שיבוץ גבוהה. חלק נוסף ובלתי נפרד מתליון זה, הוא חלקו העליון של מעגל היהלומים. חלק זה נעשה ביציקה נפרדת ולאחר היציקה, שני החלקים הללו צורפו אחד לשני בהלחמה עדינה. מעגל זה נעשה בצורת עין משובצת יהלומים עדינים.
תליון מפתח יהלומים - מפתח יהלומים סטיפני
תליון "מפתח הלב", יפתח לכם את כל הדלתות שרק תרצו, עם עיצוב אישי ומיוחד. תחילה ניתן להבחין בראשו של המפתח המעוצב בצורת לב ומשובץ בשיבוץ "פווה". ראש זה מחבר את כל היהלומים לשורה אחת שלמה ונוצצת. מחלקו התחתון של הלב יוצאת שורה חלקה ועדינה של זהב מבריק, אשר עליו משובצים יהלומים בשיבוץ שיניים המבליטים את היהלומים בצורה מרשימה ביותר. הדבר החשוב ביותר בתכשיט זה הוא העבודה הנקייה והמושקעת בו, דבר המקנה עדינות ויוקרתיות לתליון. בנוסף מתלה עדין המחבר בין התליון לשרשרת. תליון ארוך ונופל לאישה המחפשת שילוב של תכשיט עדין, בעל נוכחות מרשימה ויפה.
תליון יהלום מרובע-פרינסס טיפני
תליון "פרינסס טיפני", עדין ומרשים ביופיו. כאשר במרכז התכשיט משובץ יהלום מרובע עדין ומקסים, ומסביבו נמצא פס זהב מבריק ועדין השומר עליו. בסוף המסגרת העדינה והיפה הזאת משובצים להם יהלומים עדינים ולבנים, המוסיפים ברק ונצנוץ רב לתליון. (ניתן לשבץ במרכז את כל סוגי אבני החן בצורה מרובעת לפי הזמנה).
תליון ג’יטון שטוח
מחיר מבצע:  ₪3,700 
תליון "ג’יטון" שטוח מהמם לאישה. המגיע על מעגל שלם, שטוח ומרשים של זהב מלא. כאשר במרכזו מפוזרים להם יהלומים קטנים בודדים, ששובצו בעבודת יד בצורה הצפופה ביותר, במטרה להגיע לכמות מקסימלית של יהלומים ונצנוץ בתכשיט. תליון קטן ועדין המתאים לכל אישה.
תליון לב יהלומים גדול
מחיר מבצע:  ₪13,500 
תליון גדול ומרשים בצורת לב. תליון מיוחד זה עוצב בצורה אנכית, מה שנותן לתליון צורה וסגנון מיוחד במינו. היהלומים בתליון זה משובצים בשיבוץ "שיניים" המיוחד ומבליטים כל יהלום ויהלום בפני עצמו. דבר נוסף וחשוב הוא שהתכשיט משובץ מכל זוויותיו, מה שנותן נצנוץ מרבי לתכשיט ככלל ולכל יהלום בפרט. בתכשיט זה משובצים יהלומים קטנים מכל הגדלים מה שמוסיף עניין וגיוון ייחודי לצורת הלב ובכך גם ממקסם את כמות היהלומים בתליון.(רוחבו של התכשיט כ-2.7 ס"מ, ואורכו כ-4.1 ס"מ) תכשיט מיוחד ומרשים לאישה האוהבת נוכחות רבה בשילוב של נצנוץ מרשים של תצוגת יהלומים מרהיבה.
תליון כפתור
מחיר מבצע:  ₪10,900 
שרשרת עם תליון דגם "כפתור. אם אתם מחפשים תליון שיהיה קלאסי ביותר - זה התליון בשבילכם. היהלום הוא יהלום יחיד היושב בתוך כוס של זהב המקיף אותו מסביב. התליון הוא תליון נקי קלאסי ואלגנטי.
שרשרת יהלומים-לב פנדנט
מחיר מבצע:  ₪9,500 
תליון לב מיוחד במינו. תליון אשר מבליט במרכזו את הלב היפיפה שבמרכז. כאשר במרכז התכשיט ישנו יהלום מרכזי שנעשה בצורת לב במיוחד לתליון. מסביבו של היהלום המרכזי ניתן לראות את הר היהלומים הקטנים שמסביב אשר מוסיפים נותנים אור ונצנוץ ליהלום המרכזי. תוספת הנותנת יוקרתיות רבה לתכשיט ובנוסף ייחודיות רבה. עבודת שיבוץ ברמה גבוהה ויפה. תכשיט מיוחד במינו בעיצוב אישי.
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה הינו תחת מעקב וטיפול שוטף של קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום