• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תליוני יהלומים

שרשרת יהלומים-ספוט
מחיר מבצע:  ₪6,200 
תליון "ספוט". תליון קלסי ומיוחד זה בעל נוכחות מרשימה ביותר. תליון זה עוצב בעיצוב קלסי ועדין ובנוסף מפגין נוכחות יהלומים ונצנוץ מרהיבה ביותר. כאשר במרכז לב התכשיט ממוקם היהלום המרכזי והגדול המשובץ בשיבוץ 4 שיניים גבוהה ובכך מבליט את גודלו ויופיו. אם זה לא הספיק לנו, בנוסף ניתן לראות תוספת של יוקרה באמצעות מעגל בינוני של יהלומים קטנים מסביב ליהלום המרכזי ובנוסף מעגל גדול של יהלומים המקיף את כל התכשיט. את תצוגת היהלומים המרשימה הזו לא ניתן לפספס משום מרחק...!!! יהלומים לבנים ויפים, והחשוב מכולם הוא עבודת השיבוץ היוקרתית והסימטרית שנעשתה בתכשיט.
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,900 
שרשרת "יהלומים שחורים", שרשרת מיוחדת במינה. דבר חדש שנכנס עכשיו הוא עיצוב היהלומים השחורים בצורת כדורים קטנים ויפים. השרשרת מלאת היהלומים השחורים מציגה משו ייחודי ויפה שלא נראה על כל אחד. שרשרת הנמצאת לכל אורכה יהלומים שחורים ויפים שהונחו בצורה צפופה ביותר על מנת לדאוג לנוכחות מלאה של היהלומים. בנוסף סוגר חזק ויפה העשוי זהב חלק. ללא ספק שרשרת מיוחדת במינה בעלת יוקרתיות ונוכחות רבה. (ניתן להזמין את היהלומים במגוון גדלים שונים)
שרשראות יהלומים-מיני ויקטוריה
תליון "כוכב ויקטוריאני", בעיצוב יפיפה המשולב בשיבוץ יהלומים מנצנצים ואיכותיים. במרכז התכשיט ניתן לראות יהלום מרכזי ומרשים, אשר מוחזק באמצעות 5 שיניים עדינות. ממרכזו של יהלום זה ניתן לראות את פסי הזהב הנוספים שיוצאים לכל כיווני התכשיט ועל גביהם משובצים בנוסף יהלומים בגדלים שונים, וזאת על מנת למקסם את כל זוויות התכשיט בשיבוץ נוסף של יהלומים. עבודת הגימור של הזהב חשובה ביותר לעבודת עיצוב התליון, ולכן נעשתה בעבודה וברמה גבוהה להפליא. שיבוץ וגימור מעולה, כמו כן מודל התכשיט עוצב בעבודת צורפות איכותית ויוקרתית.
שרשרת יהלומים- MOON
מחיר מבצע:  ₪5,400 
שרשראות יהלומים, שרשרת מעוצבת ’MOON’. שרשרת המגיעה בעיצוב מיוחד גדול ומרשים. התליון נעשה ביציקה מיוחדת ומדויקת ובכך שומרת על סימטריות לכל אורך התליון. ניתן לראות בשרשרת 2 חישוקי זהב אחת גדולה חיצונים, ובנוסף חישוק קטן יותר בחלק הפנימי. בחישוק החיצוני משובצים יהלומים שחורים לכל אורך העיגול, ובעיגול הפנימי יהלומים לבנים ויפים. השילוב בין היהלומים הלבנים והשחורים נותן קונטרס וניגוד בינהם ובכך יוצר דגש גם ליהלומים השחורים והלבנים. שרשרת עדינה ובו זמנית בעלת נוכחות רבה...!
שרשרת יהלומים שחורים רחבה
שרשרת יהלומים שחורים. שרשרת אשר לכל אורכה מושחלים יהלומים שחורים גדולים ומרשימים, אשר הוצמדו אחד לשיני בצורה צפופה, כדי למקסם את כמות היהלומים ואת רמת הנצנוץ שלהם. ליטוש היהלומים נעשה בצורת כדורים, אשר נעשו בעבודה מיוחדת ומרשימה. סוגר השרשרת הוא שונה ומיוחד, עשוי זהב והוא נוח ביותר לסגירה ופתיחתה של השרשרת. בהחלט משו שונה ומיוחד...
תליון פאשייה
מחיר מבצע:  ₪5,500 
שרשראות יהלומים, שרשרת פאשייה בעיצוב תלתן עדין. שרשרת קלסית עדינה זו, בגלל עיצובה והשיבוץ שבה נותנת יוקרתיות ומיוחדות רבה. עיצוב התכשיט נעשה בדייקנות ועבודת מחשב סימטרית. ניתן לראות את 3 החלקים של התליון, בעוד שבמרכז משובצים פסי יהלומים קטנים ועדינים, ובנוסף 2 חלקים משני צידיה המשובצים גם הם יהלומים קטנים. התוספת המיוחדת בתכשיט זה הוא ה "רודיום השחור" שנעשה משני צידי התכשיט. רודיום זה נותן שוני ייחודיות רבה לתכשיט. הרודיום השחור מבליט בצורה ברורה את היהלומים הקטנים שבצדדים. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ שיניים ובעבודת יד. תכשיט עדין ומרשים.
שרשראות יהלומים- חישוק יהלומים
שרשראות יהלומים, שרשרת חישוק יהלומים עדין ויפה. תכשיט מעודן בעל נוכחות יוקרתית ומרשימה. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת ועדינה בכדי לשמור על קו ישר ונקי של החישוק. התליון משובץ לאורך כל כולו ביהלומים לבנים ויפים המשובצים בשיבוץ שיניים, אשר מביא נוכחות מלאה ומרשימה ליהלומים. ללא ספק מתנה מרשימה ומיוחדת...
שרשרת שם יהלומים- תליון חותם
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשרת שם זהב ויהלומים- פלטה
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ אשר יוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון אשר מתאים הן לנשים והן לגברים.
שרשראות יהלומים- תליון פאשייה מיני
שרשראות יהלומים, שרשרת פאשייה בעיצוב תלתן עדין. שרשרת קלסית עדינה זו, בגלל עיצובה והשיבוץ שבה נותנת יוקרתיות ומיוחדות רבה. עיצוב התכשיט נעשה בדייקנות ועבודת מחשב סימטרית. ניתן לראות את 3 החלקים של התליון, בעוד שבמרכז משובצים פסי יהלומים קטנים ועדינים, ובנוסף 2 חלקים משני צידיה המשובצים גם הם יהלומים קטנים. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ שיניים ובעבודת יד. תכשיט עדין ומרשים.
שרשראות יהלומים- שרשרת מפתח מיני
שרשראות יהלומים, שרשרת מפתח מיני. שרשרת קלסית ועדינה בעיצוב חלק ונקי. עבודת הזהב נעשתה באמצעות יציקה מיוחדת לטבעת, ולאחר מכן עברה פוליש עדין בכדי להבריק את התכשיט. עבודה סימטרית ומדויקת ביותר. בנוסף עבודת השיבוץ נעשתה ברמה הגבוהה והעדינה ביותר בכדי לשמור על יופייה ועדינותה של התכשיט. מתנה עדינה ויפה בהחלט...!
שרשראות יהלומים- מפתח החושים
שרשרת יהלומים, תליון "מפתח החושים" מרשים ומיוחד במינו. תליון זה מגיע ביציקה סימטרית ומיוחדת. לאחר היציקה הוא עובר ניקוי יציקה. עבודת ניקוי היציקה עוברת תהליך עדין וקפדני, כל זאת על מנת לשמור על עדינות התכשיט ועבודת גימור גבוהה במיוחד. בחלק העליון של התליון ניתן לראות עבודת זהב מלופפת ועדינה, כאשר ישנם 3 יהלומים בתוך כל חישוק זהב. בחלקו השני של התליון יש את פס הזהב של המפתח עצמו, כאשר הוא כל כולו משובץ יהלומים עדינים ויפים אשר נותנים אפקט נוצץ ומרשים לתכשיט. כל זאת בזכות שיבוץ בעבודה גבוהה ביותר ויהלומים לבנים ויפים. מתנה מרשימה ויפה לכל אישה!
> 1 2 3 4 5 6 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה הינו תחת מעקב וטיפול שוטף של קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום