• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

אבני חן

טבעת יהלום פרינסס ירקרק
מחיר מבצע:  ₪6,500 
GEM-17
טבעת יהלום צבוע מטופל ירקרק , יהלום מרובע "פרינסס",טבעת בעיצוב קלסי מיוחד ומרשים. כאשר עבודת הזהב נעשתה בצורה סימטרית ,ישרה ומדויקת ביותר. היהלומים המשובצים בצידי הטבעת נעשו בשיבוץ "מסילה" אשר תוחמים ב-2 מסילות זהב עדינות משני הצדדים את היהלומים, ובכך נותנים יופי ייחודי לטבעת והן גם ליהלומים הקטנים. ממרכז הטבעת יוצא החלק העיקרי והחשוב של הטבעת שהוא הראש של היהלום המרכזי אשר מוציא 4 שיניים יפות ומלאות נוכחות. בתוך השיניים המדהימות הללו משובץ במרכז יהלום PRINCES מטופל צבוע מרובע וייחודי.(ניתן לשבץ גם יהלום עגול לפי בחירה)
טבעת יהלום טורקיז - מודל טורנדו
GEM-18
טבעת יהלום טורקיז צבוע מטופל - דגם: "טורנדו" טבעת יהלומים עם המון נוכחות, המון אופי והמון יופי... הטבעת מזכירה במראה שלה טורנדו על ידי השינה שלה המתחילה מלמטה, חלקה וישרה ולקראת החלק העליון מתפצלת ומתחברת למעגל משובץ יהלומים בשיבוץ דגרדה.. היהלומים נבחרו בגדלים שלהם מהגדול אל הקטן על מנת ליצור איזון ועומק בעיצוב. הראש של הטבעת הוא באותו קו עם המעגל העליון, מחובר עם 4 שיניים חזקות אך עדינות לשינה. במרכז נמצא יהלום מטופל צבוע ויפה בגוון טורקיז. טבעת מיוחדת במינה בעיצוב שלה, בדיוק שלה ובנוכחות שלה.
עגילי רובי ויהלומים- דיאנה רובי
GAM-19
עגילי רובי ויהלומים, מודל "דיאנה", בעיצוב עדין ומרשים. עגילים יפים אלו מגיעים בעיצוב מתנדנד עדין ויפה, בעוד שהחלק העליון של התכשיט מתחבר לחלקו התחתון באמצעות טבעת זהב עדינה ויפה. במרכז התכשיט ניתן לראות את 2 אבני החן המרשימות שלוטשו בצורת "אובל", מה שנותן צורה מאורכת ויפה לתכשיט. בנוסף מתלווים לאבנים המרכזיות יהלומים קטנים, אשר גם הם גדולים מהממוצע, ובכך נותנים אפקט מרשים ונוצץ לכל התכשיט. ניתן בנוסף לשים לב לעבודת הזהב המדוייקת והמרשימה מאחורי התכשיט באמצעות "רשתות" הזהב העדינות שמחזיקות את היהלומים. ללא ספק עבודה עדינה וייחודית הנותנת רוך, עדינות ובמקביל יוקרתיות רבה. (בנוסף ניתן לשבץ במרכז התכשיט כל אבן חן בצבע לפי בחירה והזמנה מראש)
טבעות יהלומים ואבני חן- מנהטן חושן בלו טופז
GEM-20
טבעת יהלומים ואבני חן דגם "מנהטן חושן בלו טופז". טבעת אבן חן עדינה בעלת נוכחות עצומה. עשויה זהב מלא, משובצת בצדדיה יהלומים של מעל לנקודה, ראש הטבעת הוא מוגבה והבסיס שלה גם משובץ על מנת ליצור המשכיות. ראש הטבעת משובץ גם כן ביהלומים איכותיים ביותר, ובמרכזו אבן חן בלו טופז יפה וצלולה, אשר מותאמת לגודל הראש בצורה מושלמת.
טבעות ספיר ויהלומים- קייט
מחיר מבצע:  ₪5,700 
GEM-21
טבעות ספיר ויהלומים, "קייט". טבעת בהחלט מרשימה ומרהיבה ביופייה. עיצוב הטבעת תחילה נעשה בעבודה סימטרית וייחודית על ידי עבודת מחשוב מדויקת, וזאת בכדי לשמור על סימטריה מקסימלית לתכשיט. עבודת הזהב והשיבוץ נעשתה ברמה הגבוהה ביותר וזאת בכדי לשמור על רמת תכשיט גבוהה. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים לבנים ויפים, ובנוסף בראש הטבעת משובצים יהלומים נוספים גדולים יותר. במרכז התכשיט ניתן לראות את הדבר המרשים ביותר והוא אבן "ספיר" כחולה צלולה ויפה. כל מה שמחזיק את ראש הטבעת הוא עמודים עדינים ויפים של זהב חלק אשר יוצאים מבסיס הראש המדמים צורה של "כתר" מעמודי זהב. ללא ספק עבודת עיצוב ושיבוץ ברמה הגבוהה ביותר ותכשיט מדהים ביופיו...
טבעות יהלומים ואבני חן- טבעת פנסי כתום
GEM-22
טבעת יהלומים ואבני חן-טבעת פנסי כתום. טבעת מעוצבת ומיוחדת שנעשתה בעבודת יד ייחודית. עבודת הזהב נעשתה בעבודת יד מדויקת ואיכותית כדי לשמור על כל הזוויות ועיצוב הטבעת בצורה מושלמת ונקייה. הטבעת עצמה משלבת גם זהב לבן וגם זהב צהוב. כל זה כדי שהזהב הלבן יבליט את היהלומים הלבנים, והזהב הצהוב יבליט את הגוון הפנסי של היהלומים הכתומות. טבעת מעוצבת ומיוחדת במינה. אחת במלאי בלבד!
תכשיטי אבני חן ויהלומים- טבעת אמרלד בלו טופז
GEM-23
טבעת יהלומים ואבן חן- טבעת אמרלד בלו טופז. טבעת קלסית מיוחדת ושונה. מה ששונה ומיוחד בטבעת הזו הוא למעשה הצורה שבה יושבת האבן המרכזית במרכז הטבעת. היא משובצת לאורך הטבעת ולא לרוחב הטבעת (שלא כמו רוב הטבעות). מה שנותן לה עיצוב שונה ומיוחד. בנוסף הצבע של האבן חן התכלת והצלול שלה נותן גוון יפה ועדין לטבעת. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים לבנים ויפים שמוסיפים לנצנוץ היהלום. מתנה מהממת לכל ארוע! ניתן להזמין את האבן חן בצבעים שונים
טבעת אבני חן- טבעת לבבות
מחיר מבצע:  ₪3,900 
GEM-24
טבעת אבני חן לבבות. טבעת מזהב מלא 14K בעלת נוכחות מרשימה ביותר. הטבעת נעשתה ביציקה מיוחדת, ולאחר מכן עברה פוליש בעבודת יד מקצועית כדי שהזהב יצא בצורה חלקה ומבריקה. על גבי הטבעת משובצים 2 אבני חן סינטטיים של רובי וספיר (כחול ואדום). ניתן לבחור צבעים אחרים לפי הזמנה מראש. טבעת מרשימה ומיוחדת
עגילי אבני חן ויהלומים- עגילי מיני שילד
GEM-25
עגילי יהלומים ואבני חן צמודים דגם "עגילי מיני שילד". עגילים עדינים בעלי נוכחות. העיצוב המיוחד שלהם והשיבוץ מקורי. העגיל מורכז מזהב מלא ומכמה שלבים של שיבוץ אשר במלואו יוצר מראה של "שטיח" יהלומים ואבני חן ללא רווחים בין הזהב. המעגל החיצוני משובץ כשורה של יהלומים כאשר כל אחד משובץ ב-4 שיניים, ובפנים ישנם גדלים שונים של אבני חן. עגילים ממולצים לכל אחת שרוצה משהו מעוצב ומרשים.
תליון יהלומים ואבני חן- תליון ארמור אבני חן
GEM-26
תליון יהלומים ואבני חן מודל "ארמור" ( שריון יהלומים) תליון מדהים זה בעיצוב ייחודי ל"תכשיטי שחיבר" עשוי כולו זהב לבן 14k משובצת יהלומים ברמה גבוהה שלVS/F נקיים ולבנים. משקל כולל של 1.00 קראט. מסביב מעוטרים יהלומים מנצנצים וביחד עם האבני חן מעצימים את התליון.
צמיד אבני חן- צמיד טניס אבני חן
GEM-27
צמיד טניס משובץ אבני חן בעיצוב קלאסי ואיכותי. צמיד טניס זה משובץ בשיבוץ שיניים המיוחד. מה שיפה בתכשיט ושיבוץ זה הוא "החשיפה" והנוכחות שיש לאבני חן בשיבוץ השיניים. יש אפשרות לכניסה ויציאה של אור דרך האבנים ובכך מביא לנצנוץ מרבי לתכשיט. צמיד טניס קלסי גמיש ונוח לענידה.
טבעות יהלומים ואבני חן- טבעת ארמור
GEM-28
טבעת יהלומים ואבני חן מודל "ארמור" ( שריון יהלומים)טבעת מדהימה זו בעיצוב ייחודי ל"תכשיטי שחיבר" עשויה כולה זהב לבן 14k משובצת יהלומים ברמה גבוהה שלVS/F נקיים ולבנים. משקל היהלומים מגיע ל-1.30 קראט. בחלקה העליון של הטבעת משובצים אבני חן ב-5 גדלים שונים בכדי ליצור משטח יהלומים רציף הנותן מראה ויזואלי מיוחד של צבעים. מסביב מעוטרים יהלומים מנצנצים של נקודה וביחד מעצימים את מרכז הטבעת. טבעת יוקרתית ומרשימה.
טבעות יהלומים ואבני חן- טבעת אליזבט
GEM-29
טבעות יהלומים ואבני חן, טבעת אליזבט. טבעת המעוטרת כולה ביהלומים לבנים ויפים במגוון גדלים שונים. זו למעשה הטבעת המשודרגת לטבעת "דיאנה" המוכרת. כאשר הוספנו שורה נוספת של יהלומים גדולים יותר מסביב לאבן חן המרכזית "ספיר", ובכך ניתן להבחין בעוצמה ונוכחות רבה יותר מאי פעם..! הטבעת נעשתה ביציקה מיוחדת לטבעת, ולאחר מכן עוברת חידודים ופוליש נוספים בכדי לשמור על איכות ורמת טבעת מהגבוהות ביותר. מתחת לכל היהלומים הקטנים ניתן לראות את "קשתות" הזהב המחזיקות את כל היהלומים אשר נעשו בעבודה חדה, סימטרית ומדויקת ביותר! ללא ספק אחת הטבעות היותר עוצמתיות ובעלות נוכחות שיש...
טבעות ספיר ויהלומים- דיאנה
GAM-30
טבעות ספיר ויהלומים, כשמה כן היא טבעת הנסיכה דיאנה . טבעת נסיכתית בעיצוב משודרג ומדהים, בעבודה איכותית ויוקרתית. תחילה ניתן לראות את העבודה מבסיס הטבעת כאשר מתחילה בשורה אחת של זהב חלק ובחלקה העליון מתפצלת ל-2 פסי זהב חלקים ויפים. הזהב הוא זהב 18K חלק ונקי ביותר. בחלקה העליון של הטבעת ניתן לראות את הראש המדהים, בעל הנוכחות הרבה שהוא מפגין. במרכז התכשיט נמצאת אבן חן "ספיר" כחולה מדהימה וצלולה בליטוש ’OVAL’. מסביב לאבן זו משובצים יהלומים לבנים וגדולים יחסית אשר נותנים אפקט נוסף לתכשיט ויוצרים עבודה יוקרתית ואיכותית לתכשיט. ללא ספק תכשיט בעיצוב מרשים ביותר..!
עגילי ספיר ויהלומים- דיאנה
GAM-31
עגילי ספיר ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן שמתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן ספיר גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים ויפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
טבעות ספיר ויהלומים- גיטר
מחיר מבצע:  ₪5,900 
GEM-32
טבעות ספיר ויהלומים , מודל "אוביולט". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית. תחילה בסיס הטבעת וחישוקה נעשה בסגנון קלסי ועדין כאשר ניתן לראות משני צידי הטבעת כ 20 יהלומים קטנים ויפים. בעוד שעיקר הטבעת נמצא בראשה, כאשר עיצוב ועבודת הראש נעשתה ביציקה מיוחדת ועבודה עדינה ויוקרתית בכדי להבדיל את עבודת הטבעת וצורתה מאחרות. ראש הטבעת מורכב מ-2 שכבות של זהב, בעוד שבחלק הראשון משובצים כ-20 יהלומים קטנים עדינים ויפים המחזיקים את בסיס הראש. מהבסיס בקומה הראשונה ניתן לראות 4 עמודי זהב חלקים עדינים ויפים היוצאים מהבסיס הראשון לתפוס את הבסיס בקומה השנייה ובנוסף חיבור מיוחד ותמיכה מחישוק הטבעת. בקומה השנייה של הטבעת יש את החישוק השני שהוא גדול מהחישוק הראשון שתופס את האבן חן שנמצא במרכז הטבעת (ניתן לשבץ כל סוג של אבן חן לפי הזמנה). האבן חן המשובצת היא בצורת "אובל" המיוחדת, בעוד שמסביב אבן הגדולה משובצים בנוסף יהלומים קטנים מסביבו המוסיפים דגש,יופי ויוקרתיות לטבעת (סה"כ יהלומים קטנים בטבעת כ-64). הופעה מרהיבה של שילוב הזהב הנקי בטבעת עם היהלומים הלבנים היפים ובראש התצוגה הזו האבן חן המרשימה..!
סט ספיר ויהלומים- דיאנה ספיר
GAM-33
סט ספיר ויהלומים של המודל דיאנה המרשים והמדהים. ללא ספק סט תכשיטים יוקרתי מעוצב ומיוחד במינו. לכל אחד מהתכשיטים הללו יש לו את הנוכחות והייחודיות שלו. סט אשר בו מגיעים: טבעת, עגילים ושרשרת. בסט זה משובצים ספירים כחולים צלולים ויפים, כאשר מלווים אותם יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים יופי ונצנוץ לתכשיט. סט ומתנה מושלמת לאישה...!
טבעות אמרלד ויהלומים -דיאנה אמרלד
GAM-34
טבעות אמרלד ויהלומים, כשמה כן היא טבעת הנסיכה דיאנה . טבעת נסיכתית בעיצוב משודרג ומדהים, בעבודה איכותית ויוקרתית. תחילה ניתן לראות את העבודה מבסיס הטבעת כאשר מתחילה בשורה אחת של זהב חלק ובחלקה העליון מתפצלת ל-2 פסי זהב חלקים ויפים. הזהב הוא זהב 18K חלק ונקי ביותר. בחלקה העליון של הטבעת ניתן לראות את הראש המדהים, בעל הנוכחות הרבה שהוא מפגין. במרכז התכשיט נמצאת אבן חן "אמרלד" ירוקה מדהימה וצלולה בליטוש ’OVAL’. מסביב לאבן זו משובצים יהלומים לבנים וגדולים יחסית אשר נותנים אפקט נוסף לתכשיט ויוצרים עבודה יוקרתית ואיכותית. ללא ספק תכשיט בעיצוב מרשים ביותר..!
עגילי אמרלד ויהלומים- דיאנה
GAM-35
עגילי אמרלד ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן המתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ירוקה (אמרלד) ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן אמרלד גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים יפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
תליון אמרלד ויהלומים- דיאנה
GAM-36
תליון אמרלד ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את אבן החן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן אמרלד ירוקה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
סט אמרלד ויהלומים- דיאנה אמרלד
GAM-37
סט אמרלד ויהלומים של המודל דיאנה המרשים והמדהים. ללא ספק סט תכשיטים יוקרתי מעוצב ומיוחד במינו. לכל אחד מהתכשיטים הללו יש לו את הנוכחות והייחודיות שלו. סט אשר בו מגיעים: טבעת, עגילים ושרשרת. בסט זה משובצים אמרלדים ירוקים צלולים ויפים, כאשר מלווים אותם יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים יופי ונצנוץ לתכשיט. סט ומתנה מושלמת לאישה...!
טבעות רובי ויהלומים- דיאנה רובי
GAM-38
טבעות רובי ויהלומים, כשמה כן היא טבעת הנסיכה דיאנה . טבעת נסיכתית בעיצוב משודרג ומדהים, בעבודה איכותית ויוקרתית. תחילה ניתן לראות את העבודה מבסיס הטבעת כאשר מתחילה בשורה אחת של זהב חלק ובחלקה העליון מתפצלת ל-2 פסי זהב חלקים ויפים. הזהב הוא זהב 18K חלק ונקי ביותר. בחלקה העליון של הטבעת ניתן לראות את הראש המדהים, בעל הנוכחות הרבה שהוא מפגין. במרכז התכשיט נמצאת אבן חן "רובי" אדומה מדהימה וצלולה בליטוש ’OVAL’. מסביב לאבן זו משובצים יהלומים לבנים וגדולים יחסית אשר נותנים אפקט נוסף לתכשיט ויוצרים עבודה יוקרתית ואיכותית לתכשיט. ללא ספק תכשיט בעיצוב מרשים ביותר..!
עגילי רובי ויהלומים- דיאנה רובי
GAM-39
עגילי רובי ויהלומים, מודל דיאנה מדהים ביופיו בעיצוב מהמם ויוקרתי. את עגילים אלו ניתן לשלב עם הטבעת דיאנה כסט ובנוסף ניתן לענוד אותן כחלק נפרד מהטבעת ועגילים בפני עצמם. כל עגיל מחולק ל-2 חלקים. החלק הראשון הוא החלק הקטן המתחבר ישירות לאוזן. כאשר במרכז נמצא אבן חן ומסביבה יהלומים יפים. החלק השני מתחבר בתלייה לחלק העליון בצורה מתנדנדת. במרכז העגיל אבן חן רובי גדולה ומרשימה, ומסביבה יהלומים לבנים ויפים גדולים מהסטנדרט. כל היהלומים מסביב משובצים בשיבוץ שיניים, דבר אשר נותן גודל ונוכחות מרשימה ביותר ליהלומים. עבודת שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר... ללא ספק תכשיט מרשים ומיוחד ביופיו!
תליון רובי ויהלומים- דיאנה
GAM-40
תליון רובי ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן רובי אדומה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
סט רובי ויהלומים- דיאנה רובי
GAM-41
סט רובי ויהלומים של המודל דיאנה המרשים והמדהים. ללא ספק סט תכשיטים יוקרתי מעוצב ומיוחד במינו. לכל אחד מהתכשיטים הללו יש לו את הנוכחות והייחודיות שלו. סט אשר בו מגיעים: טבעת, עגילים ושרשרת. בסט זה משובצים רובינים אדומים צלולים ויפים, כאשר מלווים אותם יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים יופי ונצנוץ לתכשיט. סט ומתנה מושלמת לאישה...!
עגילי ספיר ויהלומים- דימעה נופלת
GAM-42
עגילי ספיר ויהלומים, עגילים בעיצוב נופל ומרשים ביותר. כאשר במרכז התכשיט משובצת טיפה מרהיבים ביופייה בצבע כחול (אבן ספיר) אבן מאד יוקרתיות ונחשקת. מבנה התכשיט ועיצובו נעשו במודל מיוחד בכדי לשמור על סימטריות ועבודה גבוהה. עגילי תליה אלו משדרים עדינות רבה ונוחות מאוד גבוהה... ובמקביל נותנים יוקרתיות רבה למה שהם מציגים. ניתן לראות יהלומים משובצים לגבי כל אורך התכשיט בגדלים שונים, ובסופו ניתן לראות את האבן חן היפה והמרשימה בצורת טיפה (PEAR), ליטוש יפה ומיוחד במינו. עגילי יוקרה ובמקביל עדינות רבה...
טבעת רובי ויהלומים- טרילון רובי
GAM-43
טבעת רובי ויהלומים, מודל "טרילון רובי", טבעת מעניין וקלסי. הדבר הראשון והמיוחד בטבעת זו שיישר שמים לב הוא צורת 2 אבני החן משני צידי היהלום. אבני חן אלו לוטשו בצורת PEAR (טיפה) המשובצים לרוחב הטבעת (ניתן לשבץ את כל סוגי אבני החן לפי הזמנה). הטבעת עצמה נעשתה בעבודת צורפות מיוחדת ועדינה ובכך שומרת על צורתה הייחודית. במרכז הטבעת יישנו את היהלום המרכזי הגדול והיפה שנמצא בין אבני החן ובכך מובלט בצורה יוצאת דופן. כלל האבנים משובצים על גבי זהב שנעשה בעבודה חלקה וצרה בכדי להפיק את צומת הלב לאבנים במרכז.
תליון ספיר ויהלומים-דיאנה
GAM-44
תליון ספיר ויהלומים, מודל דיאנה נסיכתית בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן ספיר כחולה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
טבעות אמרלד ויהלומים- עלמת חן
GAM-45
טבעות אמרלד ויהלומים, מודל "עלמת החן", טבעת בעיצוב שונה ומיוחד. ניתן להבחין ישר בראש ובראשונה לסגנון השיבוץ והאבנים המרכזיות שבתכשיט. ניתן לראות כ-5 אבנים מרכזיות ששובצו באבני חן "אמרלד", אשר תחילה השיבוץ נעשה מהצדדים, ולקראת החלק העליון של הטבעת גודל האבנים הולך וגדל עד שמגיעים למרכז הטבעת ושם ניתן לראות את האבן הגדולה והמרשימה ביותר. עבודת שיבוץ מדויקת ומרשימה, בעוד שבין כל 5 האבנים המרכזיות ניתן לראות כ-2 יהלומים המפרידים בין כל אחת מהם ובכך נותנת דגש מלא ואת מרב צומת הלב לכל אבן בפני עצמה. עבודת גימור וליטוש גבוהה מרשימה ויפה. ללא ספק תכשיט מיוחד במינו...! (ניתן בהזמנה מראש לשבץ את כל סוגי אבני החן לפי בחירה)
טבעות בלו טופז ויהלומים- קולון
GEM-46
טבעות בלו טופז ויהלומים, מדהימה ומיוחדת במינה עיצוב יוקרתי ומקורי. לכל חובבי אבני החן למיניהם וחובבי נוכחות של טבעות.. זו הטבעת המשלבת בתוכה נוחכות גדולה של תכשיט וצבע עוצר נשימה. בראש ובראשונה הראש המיוחד בטבעת זו המחזיק את האבן הגדולה והמרשימה, כאשר ניתן לראות כ-6 שיניים המחזיקות את האבן, בעוד שמסביב לשיניים הללו ישנו מעגל עדין ויפה של זהב המחזק את התפיסה על ראש הטבעת. על מעגל זה ניתן לראות שיבוץ של יהלומים קטנים ויפים המוסיפים לנצנוץ הטבעת. בסיס הטבעת לא פחות חשוב מהטבעת עצמה, משני צידי הטבעת ניתן לראות כ-3 שורות של יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים ליוקרתיותה ולאופייה. אבן החן המשובצת במרכז הטבעת היא אבן בלו טופז, אבן צלולה ויפה המזכירה את הים. ללא ספק תכשיט עוצר נשימה, בעל נוכחות רבה...!
עגילי אמרלד ויהלומים - אנגלינה אמרלד
GEM-48
עגילי אמרלד ויהלומים, עגילים מיוחדים אלו הם נעשו בעיצובה של אנג’לינה ג’ולי האחת ויחידה. עגילים מדהימים וייחודיים ביופיים. עגילים עוצרי נשימה המשובצים אבני חן אמרלד (מעבדה מתורבת) השוקלים כ-40.0CT של אבן חן, בעבודת חיתוך יוצאת מן הכלל ומדויקת להפליא. עגילים אלו מלווים ביהלומים לבנים בצידי התכשיט . עגילים עם נוכחות רבה שלא ניתן לפספס בשום מצב. תכשיט יוקרתי עוצר נשימה...!!!
עגילי אמרלד ויהלומים- מודל סטיפני
GEM-49
עגילי אמרלד ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "אמרלד" ירוקה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לאמרלד משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
עגילי ספיר ויהלומים- מודל סטיפני
GAM-50
עגילי ספיר ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "ספיר" כחולה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לספיר משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
עגילי רובי ויהלומים- מודל סטיפני
GEM-51
עגילי רובי ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "רובי" אדומה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לרובי משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
טבעות ספיר ויהלומים- סטיפני
GEM-52
טבעות ספיר ויהלומים, מודל "טיפני". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 אבני חן גדולים בולטים מהשאר. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי אשר מגיע עם אבן חן "ספיר", כחולה צלולה ויפה, ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעות אמרלד ויהלומים-סטיפני
GEM-53
טבעות אמרלד ויהלומים, מודל "טיפני". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 אבני חן גדולים בולטים מהשאר. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי אשר מגיע עם אבן חן "אמרלד", ירוקה, צלולה ויפה, ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעות רובי ויהלומים- סטיפני רובי
GAM-54
טבעות רובי ויהלומים, מודל "סטיפני". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל חציה העליון ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ -95 יהלומים. ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של 2 קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 אבני חן גדולים בולטים מהשאר. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי אשר מגיע עם אבן חן "אדום", אדומה צלולה ויפה, ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat