• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

אבני חן

תליון רובי ויהלומים- דיאנה
תליון רובי ויהלומים, מודל הנסיכה דיאנה בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן רובי אדומה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. השרשרת 14K מולחמת ישירות לתליון. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
סט רובי ויהלומים- דיאנה רובי
סט רובי ויהלומים של המודל דיאנה המרשים והמדהים. ללא ספק סט תכשיטים יוקרתי מעוצב ומיוחד במינו. לכל אחד מהתכשיטים הללו יש לו את הנוכחות והייחודיות שלו. סט אשר בו מגיעים: טבעת, עגילים ושרשרת. בסט זה משובצים רובינים אדומים צלולים ויפים, כאשר מלווים אותם יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים יופי ונצנוץ לתכשיט. סט ומתנה מושלמת לאישה...!
עגילי ספיר ויהלומים- דימעה נופלת
עגילי ספיר ויהלומים, עגילים בעיצוב נופל ומרשים ביותר. כאשר במרכז התכשיט משובצת טיפה מרהיבים ביופייה בצבע כחול (אבן ספיר) אבן מאד יוקרתיות ונחשקת. מבנה התכשיט ועיצובו נעשו במודל מיוחד בכדי לשמור על סימטריות ועבודה גבוהה. עגילי תליה אלו משדרים עדינות רבה ונוחות מאוד גבוהה... ובמקביל נותנים יוקרתיות רבה למה שהם מציגים. ניתן לראות יהלומים משובצים לגבי כל אורך התכשיט בגדלים שונים, ובסופו ניתן לראות את האבן חן היפה והמרשימה בצורת טיפה (PEAR), ליטוש יפה ומיוחד במינו. עגילי יוקרה ובמקביל עדינות רבה...
טבעת רובי ויהלומים- טרילון רובי
טבעת רובי ויהלומים, מודל "טרילון רובי", טבעת מעניין וקלסי. הדבר הראשון והמיוחד בטבעת זו שיישר שמים לב הוא צורת 2 אבני החן משני צידי היהלום. אבני חן אלו לוטשו בצורת PEAR (טיפה) המשובצים לרוחב הטבעת (ניתן לשבץ את כל סוגי אבני החן לפי הזמנה). הטבעת עצמה נעשתה בעבודת צורפות מיוחדת ועדינה ובכך שומרת על צורתה הייחודית. במרכז הטבעת יישנו את היהלום המרכזי הגדול והיפה שנמצא בין אבני החן ובכך מובלט בצורה יוצאת דופן. כלל האבנים משובצים על גבי זהב שנעשה בעבודה חלקה וצרה בכדי להפיק את צומת הלב לאבנים במרכז.
תליון ספיר ויהלומים-דיאנה
תליון ספיר ויהלומים, מודל דיאנה נסיכתית בעיצוב וינטג’. בתליון זה ניתן לראות קודם כל את האבן חן המרשימה שבמרכז התכשיט, אבן ספיר כחולה צלולה ויפה. אבן זו לוטשה בצורת "אובל", חיתוך מיוחד ויפה. מסביב לאבן חן זו שובצו יהלומים גדולים ויפים אשר הם חלק בלתי נפרד מתליון זה ונותנים אפקט יוקרתי ומרשים ביותר באמצעות ה"כתר" שהם יוצרים מסביב לאבן. עבודת הזהב נעשתה בצורה מדויקת ביותר, כאשר בגב התכשיט ניתן לראות את "קשתות" הזהב העדינות והיפות אשר מחזיקות את היהלומים מסביב. ללא ספק תליון מרשים ביותר.
טבעות אמרלד ויהלומים- עלמת חן
טבעות אמרלד ויהלומים, מודל "עלמת החן", טבעת בעיצוב שונה ומיוחד. ניתן להבחין ישר בראש ובראשונה לסגנון השיבוץ והאבנים המרכזיות שבתכשיט. ניתן לראות כ-5 אבנים מרכזיות ששובצו באבני חן "אמרלד", אשר תחילה השיבוץ נעשה מהצדדים, ולקראת החלק העליון של הטבעת גודל האבנים הולך וגדל עד שמגיעים למרכז הטבעת ושם ניתן לראות את האבן הגדולה והמרשימה ביותר. עבודת שיבוץ מדויקת ומרשימה, בעוד שבין כל 5 האבנים המרכזיות ניתן לראות כ-2 יהלומים המפרידים בין כל אחת מהם ובכך נותנת דגש מלא ואת מרב צומת הלב לכל אבן בפני עצמה. עבודת גימור וליטוש גבוהה מרשימה ויפה. ללא ספק תכשיט מיוחד במינו...! (ניתן בהזמנה מראש לשבץ את כל סוגי אבני החן לפי בחירה)
טבעות בלו טופז ויהלומים- קולון
טבעות בלו טופז ויהלומים, מדהימה ומיוחדת במינה עיצוב יוקרתי ומקורי. לכל חובבי אבני החן למיניהם וחובבי נוכחות של טבעות.. זו הטבעת המשלבת בתוכה נוחכות גדולה של תכשיט וצבע עוצר נשימה. בראש ובראשונה הראש המיוחד בטבעת זו המחזיק את האבן הגדולה והמרשימה, כאשר ניתן לראות כ-6 שיניים המחזיקות את האבן, בעוד שמסביב לשיניים הללו ישנו מעגל עדין ויפה של זהב המחזק את התפיסה על ראש הטבעת. על מעגל זה ניתן לראות שיבוץ של יהלומים קטנים ויפים המוסיפים לנצנוץ הטבעת. בסיס הטבעת לא פחות חשוב מהטבעת עצמה, משני צידי הטבעת ניתן לראות כ-3 שורות של יהלומים מרשימים ויפים אשר מוסיפים ליוקרתיותה ולאופייה. אבן החן המשובצת במרכז הטבעת היא אבן בלו טופז, אבן צלולה ויפה המזכירה את הים. ללא ספק תכשיט עוצר נשימה, בעל נוכחות רבה...!
עגילי רובי ויהלומים- דיאנה רובי
עגילי רובי ויהלומים, מודל "דיאנה", בעיצוב עדין ומרשים. עגילים יפים אלו מגיעים בעיצוב מתנדנד עדין ויפה, בעוד שהחלק העליון של התכשיט מתחבר לחלקו התחתון באמצעות טבעת זהב עדינה ויפה. במרכז התכשיט ניתן לראות את 2 אבני החן המרשימות שלוטשו בצורת "אובל", מה שנותן צורה מאורכת ויפה לתכשיט. בנוסף מתלווים לאבנים המרכזיות יהלומים קטנים, אשר גם הם גדולים מהממוצע, ובכך נותנים אפקט מרשים ונוצץ לכל התכשיט. ניתן בנוסף לשים לב לעבודת הזהב המדוייקת והמרשימה מאחורי התכשיט באמצעות "רשתות" הזהב העדינות שמחזיקות את היהלומים. ללא ספק עבודה עדינה וייחודית הנותנת רוך, עדינות ובמקביל יוקרתיות רבה. (בנוסף ניתן לשבץ במרכז התכשיט כל אבן חן בצבע לפי בחירה והזמנה מראש)
עגילי אמרלד ויהלומים - אנגלינה אמרלד
עגילי אמרלד ויהלומים, עגילים מיוחדים אלו הם נעשו בעיצובה של אנג’לינה ג’ולי האחת ויחידה. עגילים מדהימים וייחודיים ביופיים. עגילים עוצרי נשימה המשובצים אבני חן אמרלד (מעבדה מתורבת) השוקלים כ-40.0CT של אבן חן, בעבודת חיתוך יוצאת מן הכלל ומדויקת להפליא. עגילים אלו מלווים ביהלומים לבנים בצידי התכשיט . עגילים עם נוכחות רבה שלא ניתן לפספס בשום מצב. תכשיט יוקרתי עוצר נשימה...!!!
עגילי אמרלד ויהלומים- מודל סטיפני
עגילי אמרלד ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "אמרלד" ירוקה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לאמרלד משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
עגילי ספיר ויהלומים- מודל סטיפני
עגילי ספיר ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "ספיר" כחולה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לספיר משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
עגילי רובי ויהלומים- מודל סטיפני
עגילי רובי ויהלומים "סטיפני", עגילים קלסיים ומרשימים. כאשר במרכזו של התכשיט ניתן לראות אבן חן "רובי" אדומה צלולה ויפה, המשובצת בשיבוץ "כוס", כאשר מסביבו ישנו פס זהב חלק ועדין אשר מקרין תחושה של אבן גדולה יותר במרכז. מסביב לרובי משובצים יהלומים קטנים ועדינים המקיפים את התכשיט ויוצרים מראה של "כתר" יהלומים מרשים ביופיו. עגילים המתאימים לכל אישה.
> 1 2 3 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים