• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

זהב צהוב

טבעת קראון
מחיר מבצע:  ₪11,900 
טבעת אירוסין דגם "קראון". טבעת בעלת עיצוב מודרני וחדשני. טבעת בעלת נוכחות עצומה ודגש על היהלום המרכזי. הטבעת היא בעלת "ביזה", שזה החלק התחתון אשר נמצא מתחת לראש הטבעת. הטבעת עצמה, עשויה כולה מזהב מלא ובעלת עיצוב מעוגל וחלק אשר מסתיים כתר הטבעת. כל שן היא מעוגלת לצורה של כדור על מנת לשמור על הליין החלק ועל המראה המלכותי.
טבעת קיטי
מחיר מבצע:  ₪4,900 
טבעת אירוסין דגם - "קיטי". אחת מהטבעות שאפשר לראות עד כמה היא ייחודית. טבעת המעוצבת כולה בעיצוב עלים עדינים הסובבים אותה, בעוד שניתן לראות שחלק מהעלים הם עלי זהב עדינים ובחלקם האחר של העלים משובצים 4 יהלומים בקצה של כל עלה העלה. טבעת עדינה ובמקביל מפגינה יוקרתיות רבה ומאוד מרשימה. בראש הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי המשובץ כולו בשיניים קטנות ועדינות, כאשר כל השיניים מוצמדים זה לזה ובכך יוצר ראש מיוחד במינו לטבעת. טבעת שעוצבה בעבודת יד ייחודית וקפדנית. טבעת מיוחדת לאישה מיוחדת...
טבעת מסילת וי (גדולה)
מחיר מבצע:  ₪29,500 
טבעת אירוסין דגם "מסילת V גדולה". טבעת אירוסין מיוחדת בצורה יוצאת מן הכלל, טבעת זו מתאימה לאנשים אשר אוהבים טבעת אירוסין קלאסית אך עם המון נוכחות, המון זהב ויהלומים שהם בהחלט לא קטנים. השינה של הטבעת עשויה מזהב מלא ורחב במשקל של קרוב ל-7 גרם. בצדדיו משובצים 14 יהלומים כאשר בכל צד ישנם 7 יהלומים. כל יהלום אשר משובץ בצדי הטבעת הוא בגודל שונה - מתחיל מקוטר קטן והולך וגדל לקראת היהלום המרכזי. היהלום המרכזי הוא יהלום טבעי במשקל של 1.20 קראט. היהלום יושב גבוה על ראש 4 שיניים בצורה שתציג אותו בצד ההכי יפה ומחמיא שאפשר. טבעת שבהחלט תגרום לאנשים לסובב ראשים.
טבעת ארמור
מחיר מבצע:  ₪7,900 
טבעת אירוסין דגם "ארמור". טבעת אירוסין ייחודית ביותר! מה שמייחד אותה זו הצורה שלה, המבנה הקפדני והעיצוב החדשני. טבעת שבנויה מעבודת יד ו3 חלקים שונים, בעלת שינה עבה אשר מתפצלת ל2 לקראת הראש על מנת שאפשר יהיה להושיב את החלק השני בצורה יציבה וחזקה. החלק השני הוא הפלטה של הראש, אשר משובצת כולה ביהלומים גדולים מ-2 נקודות ומסודרים בצורה אשר מעצימה את התכשיט. מסביב לראש הטבעת שורה נוספת
טבעת אירוסין ויהלומים - אוורסט לבן
טבעת אירוסין דגם "אוורסט". טבעת יוקרתית לאנשים אשר אוהבים נוכחות ותכשיט אשר בהחלט מורגש על היד. הטבעת עשויה מזהב מלא ורחב, ומשובץ ב3 שורות כל צד של יהלומים כאשר כל יהלום הוא בגודל של מעל לנקודה ובמרכז ראש של 6 שיניים אשר חובק יהלום טבעי. טבעת מדהימה ביופייה.
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת מנהטן חושן
טבעת אירוסין דגם "מנהטן חושן". טבעת אירוסין עדינה אך בעלת נוכחות עצומה. עשויה זהב מלא, משובצת בצדדיה יהלומים של מעל לנקודה, ראש הטבעת הוא מוגבה והבסיס שלה הינו גם משובץ על מנת ליצור המשכיות. ראש הטבעת משובץ גם כן ביהלומים איכותיים ביותר, ובמרכזו יהלום טבעי, אשר מותאם לגודל הראש בצורה מושלמת.
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת מיני דונאטס
טבעת אירוסין דגם: מיני דונטס. טבעת גדולה, יוקרתית, מרהיבה ואיכותית. עשויה זהב 18K זהב מלא לכל אורך הטבעת כולל הראש. שיבוץ ברמה הגבוהה ביותר הנעשית ע"י המשבצים הטובים בתחום, ובמרכזה יהלום מרכזי טבעי יפייפה. שינה עבה עשויה מזהב מלא, לאורכה ישנם יהלומים מעל לנקודה כל יהלום ובקצה ראש המזכיר "דונטס" משובץ 3 שורות של יהלומים. טבעת דונטס מבטיחה להשאיר אותך ללא מילים...
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת שילד
טבעת אירוסין דגם "שילד". טבעת אשר עשויה בעיצוב מיוחד במינו כולל של 1.02 קראט בראש הטבעת שיבוץ מיוחד המדמה יהלום מרכזי גדול בשל צפיפות וחישוב סידור היהלומים בצורה מושלמת ... גם בין התעלה בצדדים משובצים 6 יהלומים ב3 גדלים שונים ...שיבוץ גימור ואיכות היהלומים יוצאים מן הכלל VS/F קולקשיין
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת סטיפני פרינסס
טבעות אירוסין, מודל "סטיפני פרינסס". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 100 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 יהלומים גדולים בולטים. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת מרידיאן קושן
טבעות אירוסין, מודל מהמם "מרידיאן קושן", בסגנון וינט’ג עם שילוב חדשני ומיוחד. טבעת מרשימה זו משובצת משני צידיה ב2 שורות של יהלומים כשהשיבוץ נעשה בשיבוץ "וינטג’" בצורה סימטרית ואחידה. ואם לא הסתפקנו ביהלומים בצידי הטבעת הוספנו גם יהלומים בראש הטבעת, ניתן לראות שורה של יהלומים יפים ומרשימים מסביב ליהלום המרכזי אשר מדגישים את נוכחותו של היהלום בטבעת מיוחדת זו. ובקצה פירמידה מרשימה זו, שמנו את הדובדבן שבקצפת שהוא היהלום המרכזי בחיתוך קושן ששובץ באמצעות 4 שיניים אשר מרימים את היהלום המרכזי מעל כולם ונותנים לו הופעה מיוחדת במינה. ללא ספק טבעת שלא ניתן לפספס..!
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת מונטנה
טבעת אירוסין דגם "מונטנה". טבעת אירוסין אשר במבט ראשון ניראת קלאסית אך מקרוב אפשר להבחין בייחודיות שלה. מה שמבדיל את הטבעת הזו משאר הטבעות בעיצוב הקלאסי הוא הדגש על אבני הצד. השינה של הטבעת הזו היא עבה, רחבה ועשויה מזהב מלא מה שנותן את האפשרות לשבץ בה יהלומים גדולים יותר מהממוצע ולתת לה הרבה יותר נוכחות. טבעת אירוסין יוצאת מן הכלל.
טבעות אירוסין ויהלומים-טבעת לוטי
טבעת אירוסין דגם "לוטי". טבעת בעיצוב ייחודי ביותר, מורכבת מ3 חלקים ומעוצבת בעבוד יד מדויקת על ידי אנשי מקצוע הטובים בתחום. הטבעת מעוצבת בסגנון וינטג’ עם דגש על קווים מנחים בסגנון פרחוני. הבסיס של הטבעת חופף לעיצוב גבעול של פרח עם עלים, בגימור מושלם ושיבוץ של יהלומים טבעיים לכל אורך הטבעת, וראש הטבעת אשר חופף לעיצוב של פרח עם עלי כותרת משובץ משני צדדיו בשיבוץ מדויק ביותר ובראש הטבעת משובץ יהלום טבעי עם ראש 4 שיניים.
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים