• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

זהב צהוב

טבעות  אירוסין זהב צהוב\ ויהלומים -ספירל
טבעת אירוסין מדהימה קלאסית עם טוויסט עדין משובצת יהלום על גבי 4 שיני זהב בטוויסט ובצידי הטבעת 12 יהלומים בשיבוץ שיניים
טבעות אירוסין זהב צהוב\ ויהלומים -מזל עבה
טבעת אירוסין "מזל", טבעת טוויסט. טבעת אירוסין זו מעוצבת בצורת הטוויסט המפורסמת שלה, כאשר חישוק הטבעת מתחיל מבסיס הטבעת ועם עלייתה כלפי מעלה כל צד מתפרס לצידו האחר ובכך יוצר טוויסט מעניין. טבעת זו היא עדינה ביופייה ומאוד עדינה. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים איכותיים ויפים על גבי זהב חלק ומבריק, בעוד שבמרכז הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי יפה המשובץ בין 2 חומות הזהב של הטבעת ללא שיניים ובכך נמצא באותו גובה של הזהב ללא בליטה של היהלום.
טבעות אירוסין ויהלומים- מיני נחש
טבעת אירוסין משובצת יהלומים דגם "מיני נחש". טבעת בעיצוב מיוחד במינו, כאשר כל הטבעת נעשתה כמקשה אחת לכל אורכה. החל מתחתית הטבעת ניתן לראות פס אחד של זהב. כאשר מתחילים לעלות כלפי מעלה ניתן לראות שמצד אחד הזהב מתפצל ל-2 שורות של זהב ומתחבר עם השורה מהצד השני ובכך יוצר ראש מיוחד במינו של "3 שיני" זהב מיוחדים במינם. הטבעת עדינה ומרהיבה ביופייה, ובעיצוב חלק ומבריק. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים ויפים ובכך יוצרים 3 שורות של יהלומים נוצצים. בראש טבעת מיוחדת זו ניתן לראות את היהלום המרכזי שמוחזר על ידי 3 השיניים. ללא ספק טבעת מעוצבת ומיוחדת במינה.
טבעות  אירוסין זהב צהוב\ ויהלומים- טבעת רדיאן
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת רדיאן. טבעת אחת מהיותר מרשימות ויוקרתיות... טבעת שנעשתה במודל מיוחד ויוקרתי בכדי להגיע לרמת מודל כזו. הטבעת עשויה זהב 18K מלא. ניתן לראות על גבי כל חלקו העליון של התכשיט יהומים בגדלים שונים ובזויות שונות, הן מחלקה העליון והן מפרופיל הטבעת. משני צידי הטבעת ישנם 2 קשתות של יהלומים אשר משובצים עד לראש הטבעת. ברגע שמגיעים לראש הטבעת ניתן לראות שכל הראש משובץ גם הוא ב-2 שורות של יהלומים לבנים ויפים. בראש הפירמידה המרשימה הזו נמצא היהלום המרכזי והמרשים בגודל של 0.60 קראט (ניתן לפי הזמנה להזמין יהלום קטן יותר או גדול יותר), הלוטש בליטוש רדיאן המיוחד. ללא ספק טבעת מרשימה ביופייה...!
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת ’V’
טבעות אירוסין ויהלומים, דגם מסילת ’V’. טבעת קלסית מרהיבה ביופייה. עיצוב הטבעת נעשה ביציקה במיוחד למודל זה, על מנת להבטיח עבודת זהב ברמה הגבוהה ביותר. טבעת בעלת נוכחות רבה ביותר. עבודת הזהב נעשתה בפוליש מדויק וחלק. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים גדולים ומרשימים בשיבוץ שיניים בתוך מסילת זהב סימטרית. במרכז התכשיט, בראש הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי גדול ומרשים שלו ניתן לפספס. יהלום זה מוחזק באמצעות 4 שיני זהב חזקות וחלקות. מודל קלסי זה נועד ליהלומים מרשימים השמים דגש על נוכחות, יופי ויוקרתיות....
טבעות אירוסין ויהלומים- טוליפ
טבעות אירוסין, טבעת "טוליפ" בעיצוב מעניין ומיוחד. תחילה מודל הטבעת נעשה ביציקה מדויקת ובעבודת זהב חלקה ונקייה. בטבעת יש פיצול של 2 קשתות זהב עדינות ויפות, בעוד שצד אחד משובץ וצד אחד לא, דבר המייחד את הטבעת ונותן לה צורה מרשימה ויפה. 4 קשתות הזהב מתחברות בראש הטבעת, כאשר במרכזה נמצא ראש ליהלום המרכזי המותאם לפי גודל של היהלום. טבעת מרשימה ומיוחדת להפליא...!
טבעות אירוסין ויהלומים- פרדייס
טבעות אירוסין, טבעת בעיצוב מרשים ויוקרתי. הטבעת מגיעה בעיצוב מפוטל ועדין, כאשר 2 פיתולי הזהב משובצים ביהלומים קטנים ואיכותיים משני צידיי הטבעת עד למרכז הטבעת משני צדדיה. הטבעת עשוייה זהב 18K יוקרתי מבריק ועדין. ניתן לראות בחלקה העליון של הטבעת את עבודת הזהב והעיקולים שמוסיפים למיוחדות הטבעת. במרכז התכשיט נמצא היהלום המרכזי והמרשים שמודגש בעזרת היהלומים הקטנים המקיפים אותו מסביב. טבעת בעיצוב מרשים ומיוחד...!
טבעת יהלומים דיאנה-שושנת ספרד
טבעת יהלומים "שושנת ספרד" מדהימה ועוצבה בסגנון וינט’ג. טבעת זו מעוצבת בסגנון מיוחד ביותר שנעשה על ידי יציקה במיוחד לטבעת. הטבעת עדינה ונוחה משני צידיה. כשמגיעים למרכז הטבעת ולראשה, ניתן לראות את עבודת היהלומים וצורת פיזורם. כאשר בראש הטבעת במרכז ניתן לראות יהלום אחד גדול המורם מעל כולם, בעוד שמסביב ליהלום הגדול ניתן לראות מעגל של 6 יהלומים גדולים גם כן שמרימים ומדגישים את היהלום המרכזי. היהלומים נעשו בליטוש מעולה ושיבוץ צפוף ומדוייק, גימור איכותי ומרשים..טבעת מעצבים יוקרתית ונחשקת.
טבעת יהלומים כוכב-ויקטוריה
טבעת יהלומים בעיצוב הכוכב הויקטוריאני מלווה ביהלומים ובעיצוב שונה לחלוטין. תכנון המודל נעשה בצורה מדויקת ביותר. ניתן לראות בראש הטבעת את כל הזוויות של הכוכב כשגם הם משובצים ביהלומים איכותיים ויפים. ראש הכוכב מתפרס בצורה מושלמת וייחודית על האצבע. קווי הזהב בראש הטבעת בין כל היהלומים נעשה בצורה יישרה ומדויקת להפליא, פסי זהב חלקים ועדינים. הכוכב משובץ במגוון רחב של גדלים שונים של יהלומים בכדי להכניס גם בזוויות הקטנות של הטבעת יהלומים. טבעת מעוצבת ומרשימה כשבנוסף ניתן לשלב סטים נוספים לטבעת כגון: שרשרת ועגילים.
טבעת יהלומים מעוצבת-זוויגי
טבעת יהלומים דגם "צוויגי", טבעת בעיצוב שונה, מיוחד ויוקרתי. תחילה לא ניתן לפספס את עבודת היהלומים שנעשתה בראש הטבעת. מגוון של יהלומים לבנים ויפים בגדלים שונים. עבודת השיבוץ וצורת ראש הטבעת נעשתה בצורת "פרינסס" המרובע והמיוחד. במרכז הטבעת משובצים כ-9 יהלומים גדולים ויפים ששובצו בצורה ישרה וסימטרית. בנוסף מסביב ליהלומים הללו משובצים במסגרת הטבעת שורה של יהלומים קטנים המדמים ריבוע של יהלומים נוצצים ויפים. לאחר כל שיבוץ זה של יהלומים ניתן לראות את האור המרשים שטבעת זו זורקת, נותנת מראה של שטיח יהלומים יפה ומבריק. טבעת יוקרתית ומעוצבת.
טבעות  אירוסין זהב צהוב\ ויהלומים -מיני שושנה
טבעת יהלומים מיני שושנה. המודל העדין יותר של "שושנת ספרד". טבעת זו נעשתה במיוחד במודל חדש למי שמחפש סגנון עדין יותר לטבעת מרשימה ומיוחדת זו. טבעת בפיזור מדהים ביופיו של היהלומים. יהלומים ששובצו בצורת שושנה עדינה ויפה. כאשר היהלומים מפוזרים בצורה מעוגלת, בעוד שבמרכז הטבעת מונח לו היהלום המרכזי טיפה מעל שאר היהלומים וזאת בכדי להבדיל אותו מהשאר ולהבליט אותו. יפייפיה ומיוחדת. עם כל הגודל והעדינות שבה לא ניתן לפספס טבעת זו.
טבעות  אירוסין זהב צהוב\ ויהלומים מעוצבת-לוטוס
טבעת יהלומים "לוטוס", טבעת מעוצבת בסגנון פרח\שמש מיוחדת במינה. טבעת זו נעשתה ב-2 חלקים מיוחדים נפרדים. החלק הראשון הוא מבנה הטבעת, והחלק השני הוא הראש המיוחד שנעשה בעיצוב אישי. ממרכז ראש הטבעת יוצאים להם פסים עדינים וחלקים של זהב אשר משמשים בסוף להחזיק את היהלומים הקטנים בראש הטבעת והן גם את היהלום המרכזי שבמרכז. טבעת מרשימה ביופייה ועדינה. עבודת השיבוץ של היהלומים נעשתה אחד אחד בכדי להבליט כל יהלום ויהלום, כאשר היהלומים הקטנים מקיפים את היהלום המרכזי כמו כתר יפה ומרשים. משמשת כטבעת אירוסין וגם בחירה מושלמת למתנה המושלמת.....!
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים