• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

תהליך הקנייה הישירה - שיבוץ

שיבוץ היהלומים הוא חלק בלתי נפרד מהתכשיט הקובע ב- 65% את יופיו של המוצר הסופי, המשבצים בתכשיטי שחיבר הם מהמובילים והמקצועיים ביותר בתחום!!!

 

שיבוץ מקרוסקופי: שיבוץ יהלומים זוהי מלאכה שנחשבת כ"עבודת נמלים" לאור הסבלנות הדיוק והחשיבה הדרודים למלאכה מסוג זה. על מנת לשבץ את היהלומים בצורה נקייה סימטרית ומדוייקת יש צור במומחים למלאכת מחשבת מסוג זה ולכן בימינו התקדם שיבוץ היהלומים לשיבוץ באמצעות מיקרוסקופ הנותן דיוק מקסימלי לפרטי פרטים ותוצאה סופית מושלמת!

שיבוץ יהלומים

 

שיבוץ  "פאווה" :  שיבוץ של יהלומים קטנים צפופים וקרובים מאד האחד לשני היוצרים בסופו של דבר "שטיח יהלומים" מבריק ונוצץ, המשבץ מתכנן מראש את סידור היהלומים כדי שהמרחק יהיה שווה בין כל היהלומים, ישנם תכשיטים המכילים 2,000 יהלומים קטנים כך שעבודת המשבץ חייבת להיות מדוייקת.
כל יהלום קטן (00.1, נקודה) ישובץ על גבי 4 שיניים קטנטנות וכמעט בלתי נראות לעין וכל שן כזו עוברת תהליך החלקה המעגל אותה על מנת שהתכשיט הסופי יהי חלק ולא שורט.
ישנה חשיבות גבוהה גם לקוטרם של היהלומים, קוטר היהלומים חייב להיות מדוייק עד אלפית המ"מ מאחר וכל סטיה קטנה עלולה להביא לסטיה גדולה יותר בתכשיט המוגמר, לכן חשוב שהמשבץ ועבודתו יהיו ברמה הגבוהה ביותר.
שיבוץ פאווה יכול להיות גם בטבעות בעלי יהלום מרכזי גדול ומשני צידיו ישובצו שורות יהלומים עם סיומת פס עדין הנקרא: "גלנץ" (מעין מסגרת עדינה המקיפה את היהלומים).

שיבוץ פווה

 

שיבוץ "שיניים": אחד השיבוצים הפופולריים ביותר, נחשב ליוקרתי מאד ולרוב משובץ בצידי טבעת (ראה תמונה), הפופולריות של השיבוץ נובעת מהמיוחדות שלו, היהלום אינו שקוע כמו שיבוץ "פאווה" אלא משובץ על גבי 4 שיניים וכך ניתן לראות גם את חלקו התחתון של היהלום במידה ומסתכלים מהצד.
שיבוץ זה מאפשר כניסה רבה יותר של אור והיהלום נראה בולט יותר .
שיבוץ שיניים נחשב לגס יותר מאחר וישנן חריטות מעוגלות על הזהב המאפשרות לראות את היהלום גם בצדדיו, בשיבוץ זה ניתן לשבץ יהלומים בעלי קוטר גדול יותר וניתן לשבצם בקצה הזהב לדוגמא: במידה ונשבץ על פס זהב שרוחבו 1.30 מ"מ בשיבוץ שניים תהיה לנו אפשרות לשבץ יהלום בקוטר 1.30 מ"מ ולנצל את מקסימום גודלו של היהלום, דוגמא נוספת: פס זהב ברוחב 1.30 מ"מ בשיבוץ פאווה ייתן לנו את האפשרות לשבץ 1.00 מ"מ המסקנה: בשיבוץ שיניים יראו יותר יהלומים ופחות זהב ובשיבוץ "פווה" התוצאה תהיה הפוכה יראו גם זהב וגם יהלומים.

 

שיבוץ  "אבדק": זהו שיבוץ שמזכיר את שיבוץ השיניים אולם בנוסף לשיבוץ היהלום על 4 שיניים קטנות ומעוגלות נוסיף 4 חריטות על הזהב בצידי היהלום, התוצאה היא כניסת אור גדולה ליהלום הגורמת למראה מנצנץ במיוחד! כל יהלום בשיבוץ "אבדק" זוכה ליחס מיוחד הכולל מסגרת של 4 חריטות התוצאה הסופית היא תכשיט בעל מראה מיוחד יוקרתי ושונה מהרגיל.
שיבוץ זה דורש מיומנות ומקצועיות רבה מצד המשבץ על מנת שכל חריטה תהיה מושלמת וחלקה. (ראה תמונות).

 

שיבוץ "בלתי נראה" (Invisible ) : שיבוץ יהלומים המחוברים אחד לשני כמו מרצפות ללא כל הפרדה, ליהלום את זהב או שיניי זהב התופסות אותו.
בכל יהלום מבצעים חריצים בחגורת היהלום ("רונדיסט") וחריצים אלו מחברים בין היהלומים ויוצרים משטח יהלומים ללא זהב (החיבור נעשה כמו בפאזל) בשיבוץ זה חשיבות הסימטריות והדיוק היא קריטית למראה הסופי של התכשיט, שיבוץ נכון ומדוייק ייתן תוצאה סופית של תכשיט יוקרתי ואיכותי והתחושה תהיה של יהלום אחד גדול כשבפועל רכשנו ארבעה יהלומים קטנים וחסכנו עלויות!

כל השיבוצים ב"תכשיטי שחיבר" הינם פרי ידם של המשבצים המקצועיים ביותר בתחום ועבודתם מתבצעת באמצעות המכשור המתקדם ביותר.
*

 

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat