• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

איזה יהלום כדאי לבחור?

בחירת יהלום זהו תהליך שדורש חשיבה מקדימה...

ישנם מס' פרמטרים לבחירת היהלום:

 תקציב- במידה ומדובר בתקציב ללא גבולות כך גם היהלום, אין גבול ליהלום אותו תוכלו לרכוש לדוגמא: ה- יהלום 3 קראט VVS-1 צבע D ליטוש EXELENT אלו הם הנתונים הגבוהים ביותר ליהלום לבן, נקי, בליטוש מצויין ובמשקל גדול- מחירו מגיע לכמה עשרות אלפיי דולרים כמובן. מחיר היהלום עולה ביחס ישיר לגודלו ולנקיון שלו.

גודל מול איכות- במידה ומדובר בהשקעה של כמה אלפי שקלים שזה הסטנדרט המקובל אצלנו נשאלת השאלה :מה חשוב יותר ללקוח- גודל ומשקל היהלום או איכות ונקיון היהלום, ניתן לראות בטבלה יהלומים משני סוגים: יהלום 0.30 VVS/D (קטן יותר אבל נקי יותר), יהלום 0.50 SI-3/H (פחות נקי ויותר גדול) המחיר של שניהם לפי הפרמטרים הללו יהיה זהה אבל היהלום השני יהי גדול יותר (משהו שכל אחד יוכל להבחין בו) ופחות נקי (פרמטר שעין בלתי מקצועית לא תוכל להבחין בו) הבחירה היא כמובן בידי הלקוח.

צבע- ישנם גוונים שונים ליהלומים וגוונים שונים לזהב, בתמונות המצורפות תוכלו לראות את טבלת הגוונים של היהלומים החל ביהלום לבן ועד ליהלום צהוב ודוגמא לשילוב בין יהלום צהוב לגווני הזהב השונים. 
 

בתמונה המצורפת היהלום הינו אותו יהלום (צבע J צהבהב) וצבע הזהב הוא המשתנה (זהב לבן, צהוב, אדום) הניגודיות המודגשת ביותר היא של היהלום הצהוב על רקע הזהב הלבן.

איזה יהלום כדאי לבחור


המלצות  אישיות לבחירת יהלום מתכשיטי  SHEIBAR

במידה והלקוח מעוניין ביהלום גדול מרשים ואיכותי שמחירו לא יהיה יקר מידי ההמלצה היא על היהלום המסחרי: ניקיון

SI-1-2 וצבע G-H ביהלום זה המחיר לא יהיה גבוה מאד היהלום נראה מרשים ביותר ורמת הנקיון שלו לא ניתנת להבחנה בעין בלתי מזויינת.
אם הבחירה היא ביהלום שגודלו קטן יחסית מומלץ לבחור ביהלום נקי ולבן באיכות גבוהה יותר של נקיון כמו:  VS/F.
במידה והתכשיט נקנה עבור מישהי שלא מורגלת בתכשיטים ואינה אוהבת למשוך תשומת לב מומלץ לבחור ביהלום קטן ועדין שיתאים לאופיה.
 גם הפגמים ביהלום מגיעים בצעים שונים (שחורים או שקופים), במידה ומעוניינים ביהלום גדול בתקציב מוזל עדיף לבחור יהלום בעל פגמים שקופים שלא יראו לעין.
לא משנה באיזה יהלום תבחרו בסופו של התהליך, מה יהיה צבעו או באיזו איכות הוא יהיה הכי חשוב שהתכשיט יהיה מבריק, מנצנץ ובעל חיות כי זה מה שכולם מחפשים ורוצים בתכשיט שלהם!
רכישה ישירות מחנויות הבורסה ברמת גן שהן חנויות יצרן תצמצם לכם פערי תיווך וכך תוכלו לרכוש את מה שתרצו ללא פשרות במחיר הוגן וטוב, ב"תכשיטי שחיבר" תקבלו גם את היחס האישי, האחריות והעיצובים המיוחדים ביותר!

*

Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat