• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות לגבר

צמיד ספטום
מחיר מבצע:  ₪7,900 
תליון גראנג מגן דוד
מחיר מבצע:  ₪4,900 
שרשראות יהלומים לגבר - תליון מיני מזוזה
שרשרת "מיני מזוזה" עשויה כולה זהב 14K לבן וצהוב משולב. שרשרת זו עשויה עבודת יד ובנויה מ-5 חלקים בעבודה עוצרת נשימה בעיצוב מיוחד ומקורי ל"תכשיטי שחיבר" גליל המזוזה עשוי זהב צהוב וכולו עטוף בטקסטורת מגני דוד מיוחדת במינה. על גבי גליל זה האות "ש" מעוטרת ביהלומים איכותיים ביותר באיכות VVS/F בנוסף, מתלה התליון משובץ גם הוא 5 יהלומים איכותיים באותה רמה. חלקה התחתון של המזוזה נשלף ובתוכו קלף עם מילות השיר "שיר למעלות" (קלף ממוחשב עטוף פעמיים לפי התייעצות רב). לכל היופי הזה , מתווספת שרשרת עדינה ושזורה מזהב. **ניתן להוסיף ברכה או קמע אישי לקלף.
תכשיטי יהלומים לגבר- טבעת חוליות לגבר
תכשיטי יהלומים לגבר, טבעת "חוליות לגבר". טבעת איכותית שנעשתה בעבודה מיוחדת במינה. מבנה הטבעת לא עשוי כמקשה אחת. הוא עשוי חוליות חוליות ממש כמו שעון. החוליות עשויות זהב צהוב וזהב לבן בשילוב, מה שנותן מראה מיוחד לטבעת. החוליות למעשה נותנות איכות ונוחות לענידת את הטבעת. בחלקה העליון של הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי הגדול, הנותן אפקט מרהיב במרכז התכשיט. בנוסף, ניתן לראות יהלומים קטנים בחלקה העליון של הטבעת, מה שנותן עוד עוצמה ונוכחות לתכשיט. ללא ספק, תכשיט מיוחד במינו...
שרשראות יהלומים- תליון ענק שחור
שרשראות יהלומים לגבר, תליון "ענק שחור" מעוצב. אחד התליונים היותר מעניינים ומיוחדים וניתן לראות היום אצל גבר. התליון עצמו עשוי מיציקת זהב מיוחדת שנראית כמו "רשת" מאחורה, בכדי שיראו את כל התכשיט גם מבפנים. מסגרת התליון כולו מכוסה בחישוק יהלומים לבנים ויפים, וזאת בכדי לתת מסגרת נוצצת ומרשימה. במרכז התליון לא ניתן לפספס את היהלום השחור הגדול שמגיע ל25.00 CT, יהלום גדול ומרשים ביופיו. כאשר היהלום הזה מכיל בתוכו עוד יהלום לבן מרכזי, במרכז התליון. דבר יוצא דופן ומיוחד במינו. התליון בעל עבודה יוצאת מן הכלל ויוקרתי ביופיו, וללא ספק מיוחד במינו.!
שרשראות יהלומים מעוצבים- תליון מזוזה
שרשראות יהלומים, שרשרת "מזוזה" לגבר. (הדגם הגדול לתליון "מיני מזוזה") תליון מיוחד במינו, בעל עבודה מיוחדת. דגם זה מורכב מ-3 חלקים נפרדים שבסופו של דבר מתחברים לתליון אחד מרשים. תחילה ניתן לראות את מרכז התליון שעשוי זהב חלק ומבריק, כאשר כל כולו במרכז עשוי ממגני דוד קטנים ויפים ויוצר מן "רשת" של זהב ממגני דוד. 2 החלקים הנוספים הם למעשה החלקים שסוגרים את מרכז התליון מלמעלה ומלמטה, שניהם נסגרים עם הברגה ולחץ על התליון. בנוסף, ישנם היהלומים הלבנים והנוצצים שמוסיפים עוד יופי ויוקרתיות לתכשיט. התליון משובץ גם באות "ש" שבמרכז התליון ,בשני הסוגרים למטה ולמעלה וגם במתלה המחבר בין התליון לשרשרת. בתוך תליון "מזוזה" מגיע קלף ממוחשב המגולגל בפנים. בהחלט תליון מרשים ומיוחד במינו...
שרשרת יהלומים שחורים רחבה
שרשרת יהלומים שחורים. שרשרת אשר לכל אורכה מושחלים יהלומים שחורים גדולים ומרשימים, אשר הוצמדו אחד לשני בצורה צפופה, בכדי למקסם את כמות היהלומים ואת רמת הנצנוץ שלהם. ליטוש היהלומים נעשה בצורת כדורים שנעשו בעבודה מיוחדת ומרשימה. סוגר השרשרת הוא שונה ומיוחד, עשוי זהב ונוח ביותר לסגירה ופתיחה של השרשרת. בהחלט משהו שונה ומיוחד...
צמיד יהלומים שחורים רחב
מחיר מבצע:  ₪5,900 
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים גדולים ונוצצים שלוטשו בצורת חרוזים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה יוקרתי ומרשים ביופיו. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה).
שרשרת יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪6,900 
שרשרת "יהלומים שחורים". שרשרת מיוחדת זו לא תמצאו בכל מקום. לאורכה של השרשרת ניתן לראות חרוזים גדולים של יהלומים שחורים שלוטשו בצורת כדור. היהלומים מוצמדים אחד לשני בצורה צפופה ומקסימלית בכדי שניתן יהיה לראות רק את היהלומים. סה"כ קראט בשרשרת זו כ-0.35. בהתאם לכמות היהלומים שנמצאים בשרשרת זו, הסוגר עשוי זהב 18K והוא חזק במיוחד. שרשרת מיוחדת במינה.
צמיד יהלומים שחורים
מחיר מבצע:  ₪3,900 
צמיד יהלומים שחורים. צמיד לגבר וגם לאישה, משובץ כולו ביהלומים שחורים נוצצים שלוטשו בצורת חרוזים קטנים. הוכנסו בצורה צפופה זה לזה בכדי למקסם את כמות היהלומים בצמיד. צמיד קלסי ויפה. (ניתן להזמין בגדלים שונים לפי הזמנה)
טבעת יהלומים לגבר-KING
מחיר מבצע:  ₪13,500 
טבעת יהלומים "קינג", אחת הטבעות היותר מרשימות ובעלת נוכחות רבה. בטבעת זו ניתן לראות שחלקה העליון הוא פלטה שטוחה לחלוטין המשובצת כולה יהלומים שחורים מה שיוצר משטח יהלומים מרהיב. על גבי הפלטה משובצים מספר רב של יהלומים קטנים בשיבוץ צפוף להפליא...! כל זה בכדי להביא למקסימום של נצנוץ ונוכחות ליהלומים שבראש הטבעת, נראה כמו מגש של יהלומים נוצצים. בנוסף ניתן לראות מכל צידי הטבעת (בפרופיל) שורה נוספת של יהלומים לבנים בכדי שיהיה ניתן לראות יהלומים מכל זוויות התכשיט. הטבעת עשויה זהב 18K, איכותי ביותר ובכך שומר על עבודה מדויקת וסימטרית.
טבעות יהלומים לגבר- KING
מחיר מבצע:  ₪15,500 
טבעת יהלומים "קינג", אחת הטבעות היותר מרשימות ובעלת נוכחות רבה. בטבעת זו ניתן לראות שחלקה העליון הוא פלטה שטוחה לחלוטין ,מה שיוצר משטח יהלומים מרהיב. על גבי כל הפלטה משובצים מספר רב יהלומים קטנים המשובצים בצורה צפופה להפליא...! כל זה בכדי להביא למקסימום של נצנוץ ונוכחות ליהלומים שבראש הטבעת, נראה כמו מגש של יהלומים נוצצים. בנוסף ניתן לראות מכל צידי הטבעת (בפרופיל) שורה נוספת של יהלומים לבנים בכדי שיהיה ניתן לראות יהלומים מכל זוויות התכשיט. הטבעת עשויה זהב 18K, איכותי ביותר ובכך שומר על עבודה מדויקת וסימטרית.
> 1 2 3 4
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים