• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות לגבר

טבעת יהלום - ג’וליאנה X6
מחיר מבצע:  ₪9,500 
טבעת יהלומים גוליאנה X6, טבעת פווה יהלומים קטנים. טבעת שטוחה זו בעלת 6 שורות של יהלומים קטנים, לבנים ויפים. שיבוץ פווה מקרוסקופי מדוייק היוצר שטיח יהלומים יפיפה, עבודת השיבוץ נעשתה בצורת זיג זאג על מנת לצופף עד כמה שאפשר את היהלומים, ובכך לאפשר לכמה שיותר יהלומים להיכנס פנימה ובאמצעות זו לדווה נצנוץ מירבי של היהלומים. הזהב עליהם משובצים היהלומים הוא זהב 18K, מה ששומר על איכות זהב גבוהה וגם על רמת שיבוץ גבוהה ויפה, מה שחשוב מאוד ליופי התכשיט. בנוסף ל6 שורות יהלומים הללו משובצים משני צידי פרופיל הטבעת שורת יהלומים נוספת, מה שעוזר לראות נצנוץ מלא ויהלומים מכל כיווני הטבעת. (ניתן להזמין כמה שורות של יהלומים לפי בקשה)
טבעת יהלומים שחורים לגבר-ג’וליאן שחור
טבעת יהלומים "ג’וליאן שחור", טבעת העשוייה זהב מלא עם "ביזה" בתוך הטבעת אשר שומרת על נוחות בזמן ענידת הטבעת ויוקרתיות (משקל הטבעת כ 16 גרם זהב 18K). רוחב הטבעת כ 12.5 מ"מ כאשר משובצים כ 10 שורות של יהלומים שחורים בצורת זיגזג, בכדי לשמור על נוכחות מלאה של היהלומים לאורך כל הטבעת. בנוסף בפרופיל הטבעת וכן גם בשני קצוות הטבעת בשובצים יהלומים לבנים ויפים. בהחלט טבעת מרשימה ויוקרתית...!
טבעת אירוסין יהלומים לגבר
טבעת "גלגל לגבר". טבעת שטוחה העשוייה זהב 18K מזהב מלא, השוקלת כ10.5 גרם זהב. על הטבעת משובצים 2 שורות של יהלומים לבנים (כ-100 יהלומים). 2 השורות משובצים בצורת זיגזג בצמוד זה לזה לאורך כל הטבעת בשיבוץ "פווה". טבעת מרשימה ביופייה..! (ניתן לשבץ מספר שורות של יהלומים בטבעת לפי בחירה)
טבעת יהלומים לגבר-טבעת קובי
טבעת זהב לגבר "קובי", טבעת רחבה ומרשימה. עשוייה מזהב מלא מבפנים השוקלת כ 12 גרם זהב. הטבעת משובצת כולה בשורה של יהלומים מסביב לכל הטבעת. שיבוץ הטבעת נעשה בעבודה קפדנית וישרה במיוחד בכדי לשמור על סימטריות הטבעת, משובצת יהלומים כולה בשיבוץ פווה (כ-48 יהלומים).
טבעת יהלומים לגבר-SHEIBAR
מחיר מבצע:  ₪5,300 
טבעת מעגל יהלומים קלסית, טבעת ברוחב של 5 מ"מ מזהב מלא. משובצת שורה אחת של יהלומים לבנים ויפים, כאשר היהלומים שקועים בתוך הטבעת, ובקו ישר עם הטבעת (כ-52 יהלומים). שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ פווה. טבעת עדינה ויפה(ניתן גם כטבעת נישואין ולאחר החופה לשבץ אותה)
טבעת אירוסין לגבר-SHEIBAR
מחיר מבצע:  ₪4,400 
טבעת זהב משובצת יהלומים לגבר, וכן גם יכולה לשמש כטבעת נישואין קלסית לגבר. משובצת לאורך כל כולה יהלומים המתוחמים בתוך שורה אחידה ומדויקת של זהב. היהלומים שובצו בצורה צמודה, צפופה ומדויקת בכדי מלקסם את נוכחותם ונצנוצם של היהלומים. לאורך כל הטבעת משובצים יהלומים שחורים ועדינים, היהלומים השחורים מאוד מורגשים ובולטים על גבי הזהב. טבעת זו יכולה גם להגיע כטבעת נישואים חלקה ולאחר מכן ניתן לשבץ עליה את היהלומים.
טבעת יהלומים מעוצבת לגבר-גלגל כוכבים
טבעת "גלגל כוכבים", יהלומים מעוצבת בליטושי כוכבי זהב. מבנה הטבעת עצמו מעוצבת בצורת מעוינים המשובצים בזה אחר זה, אשר יוצרים צורה של כוכבים צמודים עדינים ויפים. הטבעת משובצת יהלומים לכל אורך הטבעת. (לטבעת ניתן לשלב מגוון יפה של סטים כמו עגילים ושרשרת)
טבעות יהלומים שחורים- גלגל לייזר מלא
טבעות יהלומים שחורים, טבעת גלגל לייזר המשובץ סביב כל אורכו ביהלומים. מודל מיוחד זה של טבעת נעשה בעבודת לייזר מדוייקת וגבוהה, זאת בכדי לשמור על רמת גימור וסימטריות גבוהה לכל אורך התכשיט ובכך לוודא שכל היהלומים יהיו זהים לכל אורכו. בטבעת משובצים כ-24 יהלומים שחורים גדולים, שמשקלם הכולל הוא כ-1.20 קראט. תכשיט יפה ומרשים, אותו ניתן לענוד גם כטבעת נלווית וגם כטבעת בפני עצמה.
טבעת יהלומים שחורים לגבר-גלגל XO שחור
טבעת "גלגל X.O שחור", טבעת מדהימה קלסית ואיכותית המשובצת סביב כולה יהלומים שחורים בשיבוץ שיניים איכותי ומדויק. היהלומים משובצים בגודל מקסימלי בכדי שיהיה ניתן לראות כל יהלום בצורה אחידה. ניתן לשבץ את הטבעת גם בחצי שיבוץ לפי דרישת הלקוח.
טבעת יהלומים שחורים -טבעת חותם
טבעת "חותם" מרשימה לגבר. טבעת שחלקה העליון הוא פלטה שטוחה, ועל גבו משובצים כ-20 יהלומים שחורים ויפים, כאשר משקל היהלומים הכולל הוא 0.55 קראט. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה קפדנית וסימטרית בכדי לשמור על ראש הטבעת ויופייה. עבודת השיבוץ מאפשרת לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו. משקל הטבעת כ-9.3 גרם זהב 18K, הזהב הוא זהב מלא ונוח לאצבע. בהחלט טבעת ששום גבר לא היה מסרב לה..!
טבעת שם עם יהלומים- טבעת חוטם
טבעות חותם יהלומים, טבעות לפי עיצוב והזמנה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מרובעת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה מקסימלית גבוהה. הטבעת מתחילה מחלקה התחתון דקה יותר, כאשר מתקדמים יותר ויותר לראש הטבעת ניתן לראות שהיא הולכת ומתרחבת עד למקסימום כאשר היא מגיעה לראש הטבעת. הטבעת עצמה עשוייה מזהב מלא ולא חלול, לכן היא בעלת משקל רב וחזקה ביותר. בראש הטבעת משובצים יהלומים קטנים ויפים המשובצים בצורת ’A’, כאשר ניתן להזמין בכל אות או צורה אחרת לפי הזמנה. טבעת מרשימה ויפה..
טבעת חוטם יהלומים לגבר
מחיר מבצע:  ₪5,200 
טבעת "חוטם" המתאימה לגבר והן לאישה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מעוגלת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה גבוהה. הטבעת מתחילה כמעוגלת מחלקה התחתון ועד אשר מגיעה אל ראשה, לרוב אורך הטבעת עבודת הזהב נעשתה בזהב מלא ויוקרתי. ללא ספק כאשר עונדים טבעת זו על היד אפשר לראות את היוקרתיות וההופעה שטבעת זו מציגה. בחלק העליון של הטבעת ניתן לראות טבעת שטוחה וחלקה המדמה "חוטם" ועליה שובץ האות (s" (sheibar" ביהלומים לבנים ויפים, כאשר עבודת השיבוץ נעשתה בעדינות רבה ודייקנות בכדי לשמור על "אות" סימטרית ויפה. כמובן ניתן לשבץ כל אות או מילה לפי הזמנה. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד סימטרית ומדויקת במיוחד בכדי לשמור על ה"חוטם" נקי וחלק. (רוחב ראש הטבעת כ 15 מ"מ).
> 1 2 3 4 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים