• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות לגבר

טבעת יהלומים אייל לגבר-ג’וליאן X10
טבעת יהלומים "ג’וליאנה X10", טבעת המשובצת בכל חלקה העליון ביהלומים לבנים ונקיים, כ-10 שורות של יהלומים המשובצים בצורת זיגזג, בנוסף ניתן להבחין בשורה נוספת של יהלומים משני צידי הטבעת, במטרה להעצים נוכחות מלאה של יהלומים מכל הכיוונים. בטבעת משובצים כ-250 יהלומים. הטבעת עשוייה זהב לבן השוקל כ17 גרם זהב, זהב מלא עם "ביזה", מה ששומר על נוחות בזמן ענידת הטבעת, ובנוסף שומר על יוקרתיות.
טבעת יהלום - ג’וליאנה X6
מחיר מבצע:  ₪9,500 
טבעת יהלומים גוליאנה X6, טבעת פווה יהלומים קטנים. טבעת שטוחה זו בעלת 6 שורות של יהלומים קטנים, לבנים ויפים. שיבוץ "פווה" מקרוסקופי מדוייק היוצר שטיח יהלומים יפיפה, עבודת השיבוץ נעשתה בצורת "זיג זג" בכדי לצופף עד כמה שאפשר את היהלומים, ובכך לאפשר לכמה שיותר יהלומים להיכנס פנימה ובאמצעות זו להביא לנצנוץ מירבי של היהלומים. הזהב עליו משובצים היהלומים הוא זהב 18K, מה ששומר על איכות זהב גבוהה וגם על רמת שיבוץ גבוהה ויפה, מה שחשוב מאוד ליופי התכשיט. בנוסף ל-6 שורות יהלומים הללו משובצים משני צידי פרופיל הטבעת שורת יהלומים נוספת, מה שעוזר לנצנוץ מלא של יהלומים מכל כיווני הטבעת. (ניתן להזמין כמה שורות של יהלומים לפי בקשה)
טבעת יהלומים שחורים לגבר-ג’וליאן שחור
טבעת יהלומים "ג’וליאן שחור", טבעת העשוייה זהב מלא עם "ביזה" בתוך הטבעת מה ששומר על נוחות בזמן ענידת הטבעת ויוקרתיות (משקל הטבעת כ-16 גרם זהב 18K). רוחב הטבעת כ 12.5 מ"מ כאשר משובצים כ-10 שורות של יהלומים שחורים בצורת "זיגזג", בכדי לשמור על נוכחות מלאה של היהלומים לאורך כל הטבעת. בנוסף בפרופיל הטבעת וכן גם בשני קצוות הטבעת משובצים יהלומים לבנים ויפים. בהחלט טבעת מרשימה ויוקרתית...!
טבעת אירוסין יהלומים לגבר
טבעת "גלגל לגבר". טבעת שטוחה העשוייה זהב 18K מזהב מלא, השוקלת כ10.5 גרם זהב. על הטבעת משובצות 2 שורות של יהלומים לבנים (כ-100 יהלומים). 2 השורות משובצות בצורת "זיגזג" בצמוד זה לזה לאורך כל הטבעת בשיבוץ "פווה". טבעת מרשימה ביופייה..! (ניתן לשבץ מספר שורות של יהלומים בטבעת לפי בחירה)
טבעת יהלומים לגבר-טבעת קובי
טבעת זהב לגבר "קובי", טבעת רחבה ומרשימה. עשוייה מזהב מלא מבפנים השוקלת כ-12 גרם זהב. הטבעת משובצת כולה בשורה של יהלומים מסביב לכל הטבעת, השיבוץ נעשה בעבודה קפדנית וישרה במיוחד בכדי לשמור על סימטריות הטבעת, משובצת יהלומים כולה בשיבוץ "פווה" (כ-48 יהלומים).
טבעת יהלומים לגבר-SHEIBAR
מחיר מבצע:  ₪5,300 
טבעת מעגל יהלומים קלסית, דגם "SHEIBAR" טבעת ברוחב של 5 מ"מ מזהב מלא. משובצת שורה אחת של יהלומים לבנים ויפים, כאשר היהלומים שקועים בתוך הטבעת, ובקו ישר עם הטבעת (כ-52 יהלומים). שיבוץ היהלומים נעשה בשיבוץ "פווה". טבעת עדינה ויפה(ניתן לרכוש כטבעת נישואין ולאחר החופה לשבץ).
טבעת אירוסין לגבר-SHEIBAR
מחיר מבצע:  ₪4,400 
טבעת זהב משובצת יהלומים לגבר, דגם "SHEIBAR" יכולה לשמש כטבעת נישואין קלאסית לגבר. משובצת לאורכה יהלומים המתוחמים בתוך שורה אחידה ומדויקת של זהב. היהלומים שובצו בצורה צמודה, צפופה ומדויקת בכדי למקסם את נוכחותם ונצנוצם. לאורך כל הטבעת משובצים יהלומים שחורים ועדינים. היהלומים השחורים מאוד מורגשים ובולטים על גבי הזהב. טבעת זו יכולה גם להגיע כטבעת נישואים חלקה ולאחר החתונה ניתן לשבץ עליה את היהלומים.
טבעת יהלומים מעוצבת לגבר-גלגל כוכבים
דגם טבעת "גלגל כוכבים", טבעת יהלומים מעוצבת בליטושי כוכבי זהב. מבנה הטבעת עצמו מעוצב בצורת מעוינים המשובצים בזה אחר זה, היוצרים צורה של כוכבים צמודים עדינים ויפים. הטבעת משובצת יהלומים לאורכה. (ניתן לשלב מגוון יפה של סטים כמו עגילים ושרשרת לדגם זה).
טבעות יהלומים שחורים- גלגל לייזר מלא
טבעות יהלומים שחורים, טבעת "גלגל לייזר" המשובצת לאורכה ביהלומים. מודל מיוחד זה של טבעת, נעשה בעבודת לייזר מדוייקת וגבוהה, זאת בכדי לשמור על רמת גימור וסימטריות לכל אורך התכשיט ובכך לוודא שכל היהלומים יהיו זהים לכל אורכו. בטבעת משובצים כ-24 יהלומים שחורים גדולים, שמשקלם הכולל הוא כ-1.20 קראט. תכשיט יפה ומרשים, אותו ניתן לענוד גם כטבעת נלווית וגם כטבעת בפני עצמה.
טבעת יהלומים שחורים לגבר-גלגל XO שחור
דגם טבעת "גלגל X.O שחור", טבעת מדהימה קלאסית ואיכותית המשובצת כולה יהלומים שחורים בשיבוץ שיניים איכותי ומדויק. היהלומים משובצים בגודל מקסימלי בכדי שיהיה ניתן לראות כל יהלום בצורה אחידה. ניתן לשבץ את הטבעת גם בחצי שיבוץ לפי דרישת הלקוח.
טבעת יהלומים שחורים -טבעת חותם
דגם טבעת "חותם" מרשימה לגבר. טבעת שחלקה העליון הוא פלטה שטוחה, ועל גבו משובצים כ-20 יהלומים שחורים ויפים, כאשר משקל היהלומים הכולל הוא 0.55 קראט. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודה קפדנית וסימטרית בכדי לשמור על ראש הטבעת ויופייה. עבודת השיבוץ מאפשרת לראות כל יהלום ויהלום בפני עצמו. משקל הטבעת כ-9.3 גרם זהב 18K, הזהב הוא זהב מלא ונוח לאצבע. בהחלט טבעת ששום גבר לא היה מסרב לה..!
טבעת שם עם יהלומים- טבעת חוטם
טבעות חותם יהלומים, טבעות לפי עיצוב והזמנה. עיצוב הטבעת נעשה בצורה מרובעת וחלקה בכדי להגיע לרמת נוחות ענידה מקסימלית גבוהה. הטבעת מתחילה מחלקה התחתון דקה יותר, כאשר מתקדמים יותר ויותר לראש הטבעת ניתן לראות שהיא הולכת ומתרחבת עד למקסימום כאשר היא מגיעה לראש הטבעת. הטבעת עצמה עשוייה מזהב מלא ולא חלול, לכן היא בעלת משקל רב וחזקה ביותר. בראש הטבעת משובצים יהלומים קטנים ויפים המשובצים בצורת ’A’, כאשר ניתן להזמין בכל אות או צורה אחרת לפי הזמנה. טבעת מרשימה ויפה..
> 1 2 3 4 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים