• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות לגבר

תליון חמסה יהלומים לגבר-חמסיקה X
תליון "חמסיקה X", משובצת בכ-150 יהלומים לבנים נוצצים ואיכותיים , כאשר היהלומים משובצים שורה שורה בצורה סימטרית מדוייקת ואחידה. בנוסף מעל לתליון מתחבר חלק נוסף של מעגל יהלומים המופיע כ"עין" המשובץ גם הוא יהלומים לבנים ונקיים. ניתן לראות במסגרת התכשיט פס דק ועדין של זהב התוחם את היהלומים. עיצוב ייחודי מרשים ויוקרתי...!
שרשרת שם יהלומים- תליון חותם
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשתה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ומדויקת ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים המשובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ היוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל אות/מילה לפי הזמנה אישית. תליון אשר המתאים לגברים ונשים כאחד.
שרשרת שם זהב ויהלומים- פלטה
שרשרת שם יהלומים, עשוייה פלטה חלקה ועגולה של זהב נקי וחלק. עבודת הפוליש על הזהב נעשתה בעבודת יד עדינה ברמה גבוהה ביותר. בתליון משובצים יהלומים קטנים ויפים המשובצים במרכז התליון בשיבוץ "פווה", שיבוץ היוצר מסילה לאותיות ובכך מוביל לרמת דיוק גבוהה ביותר. בתליון ניתן לשבץ אות, שם וכמובן כל דבר אחר לפי הזמנה. תליון המתאים לגברים ונשים כאחד.
שרשראות יהלומים שחורים- חישוק יהלומים שחורים
שרשראות יהלומים, שרשרת חישוק יהלומים עדין ויפה. תכשיט מעודן בעל נוכחות יוקרתית ומרשימה. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת ועדינה במטרה לשמור על קו ישר ונקי של החישוק. התליון משובץ לאורכו ביהלומים שחורים ויפים המשובצים בשיבוץ שיניים, מה שמביא לנוכחות מלאה ומרשימה ליהלומים. ללא ספק מתנה מרשימה ומיוחדת...
עגילי יהלומים לגבר - תמוז
מחיר מבצע:  ₪14,990 
עגילי "תמוז", עבודת שיבוץ צפופה, עגולה ואחידה הנותנת הרגשה של יהלום מרכזי אחד גדול. יהלומים איכותיים מנצנצים ויוקרתיים עשויים זהב 18 קראט. עגילים אלו נקראו בשמם על שם שחקן הכדורגל טוטו תמוז שבעצמו הגיע ועיצב בצורה מיוחדת זו... סה"כ משקל היהלומים בעגילים 2 קראט.
עגילי יהלומים- עגילי פירמידה
עגילי יהלומים, עגילי "פירמידה". עגילים המעוצבים בצורה צמודה לאוזן, כאשר בחלק האחורי של העגילים הם מגיעים בצורה שטוחה וחלקה עם חריצים. זאת על מנת לאפשר לאוזן נוחות מקסימלית בזמן ענידת העגילים. בחלקו הקדמי של העגיל ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקו העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לעגילים. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמיוחד. עגילים מרהיבים, המפגינים נוכחות מהממת של ממש!
עגילי יהלומים לגבר- סטאד
מחיר מבצע:  ₪6,300 
עגילי יהלומים קלאסים צמודים לאוזן, משובצים על גבי 4 שיני זהב עדינים המאפשרים חשיפה מרבית של היהלום ובכך מביאים למקסום נצנוץ היהלום כלפי חוץ. סגירת העגילים מתבצעת באמצעות הברגה בטיחותית המונעת נפילה של העגיל.
שרשראות יהלומים- שרשרת פירמידה
שרשרת יהלומים, תליון "פירמידה". תליון המעוצב בצורה קלסית ויפה, כאשר חלקו האחורי של השרשרת מגיע בצורה שטוחה וחלקה עם חריצים. זאת על מנת לאפשר נוחות מקסימלית בזמן ענידת התליון על הגוף. בחלקו הקדמי של התליון ניתן לראות עבודה מיוחדת שנעשתה בצורת "פירמידה" שהולכת כלפי חוץ. השיבוץ מתחיל מחלקו העליון ולאט לאט משובץ לכיוון האזור החד שבקצה, ובכך ממקסם את התכשיט במקסימום יהלומים. סגנון עבודת פירמידה זו היא עבודה מיוחדת הנותנת אפקט יוקרתי, נוצץ ומרשים במיוחד לתליון. שיבוץ היהלומים בנוסף נעשה בשיבוץ שיניים העדין והמרשים. תליון עדין, ובמקביל מפגין נוכחות מהממת של ממש!
מצית דופון-S.T DUPONT
מותג "דופון".. מצת יפה ואיכותי העשוי בעבודה של "חיתוך לייזר" מבריק ונוצץ. קולקציה איכותית ויוקרתית של מצתים במספר צבעים. בנוסף ניתן למצוא בחנות מגוון רחב של פריטים נוספים של המותג כמו ארנקים עטים ועוד...
1 2 3 4 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים