• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

שרשרת פנינה ויהלומים
מחיר מבצע:  ₪2,200 
SALE-49
שרשרת פנינה ויהלומים מעוצבת. שרשרת עם תליון קלסי ויפה. פנינה לבנה במרכז התליון. מסביב יהלומים עדינים בשיבוץ שיניים. זהב לבן 14K התליון וגם השרשרת.
תכשיטי זהב ויהלומים- טבעת תו נגינה
SALE-50
טבעת זהב "תו נגינה". טבעת מעוצבת ויפה. עשויה זהב 14K מלא (ניתן להזמין גם ב 18K). הטבעת נעשתה במודל ממוחשב ומדויק כדי לשמור על זוויות מדויקות לאורך כל הטבעת ובכך לשמור על איכות העבודה. לאחר מכן נעשה פוליש בעבודת יד כדי ללטש את כל הזוויות ולוודא שהטבעת חלקה ומדויקת. (ניתן לשבץ יהלומים לפי הזמנה). מתנה מושלמת לכל חובב נגינה.
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- תליון אות R
SALE-52
שרשרת אות משובץ יהלום- תליון האות R. תליון קלסי ועדין עם אות מזהב. במתלה שמחבר בין השרשרת לתליון משובץ בנוסף יהלום איכותי. מתנה מושלמת ומקורית לכל מאורע. (ניתן להזמין כל אות, וכמה אותיות ביחד)
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- תליון אות S
SALE-53
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- תליון אות. תליון קלסי ועדין עם אות מזהב. בתליון משובץ בנוסף יהלום איכותי. מתנה מושלמת ומקורית לכל ארוע. (ניתן להזמין כל אות, וכמה אותיות ביחד)
טבעות זהב ויהלומים במבצע- טבעת גלים צהוב לבן
SALE-54
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- טבעת גלים צהוב לבן. טבעת מעוצבת בעלת נוכחות רבה. נעשתה ביציקה ועבודת זהב משולבת של צהוב ולבן גדי לתת דגש לגלים. בין הגלים משובצים יהלומים קטנים ויפים כדי להוסיף לנצנוץ של הטבעת.
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- תליון ענבים
SALE-55
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- תליון אשכול ענבים. תליון מעוצב ומיוחד שנעשה בעבודת יד. כל יהלום שנראה דמוי ענב משובץ בפני עצמו בשיבוץ "כוס" ובכך נותן צורה עגולה וחלקה לכל יהלום. הכל ביחד יוצר צורה של אשכול ענבים יפה ומיוחד.
טבעות יהלומים במבצע- טבעת יהלום מעגלים
SALE-56
טבעות יהלומים במבצע- טבעת יהלום מעגלים. טבעת חד פעמית..!!! טבעת בודדת שהכנו בעיצוב מרשים ומיוחד, במחיר שלא יחזור. טבעת בודדת במלאי. טבעת משרימה ויוקרתית עם יהלום גדול וטבעי של 0.70 קראט. בנוסף עוד 0.40 קראט יהלומים מסביב. סה"כ בטבעת 1.10 קראט. ללא ספק טבעת מהממת להצעה או מתנה. (לא ניתן להזמין בצבע אחר- טבעת בודדת במלאי)
טבעות זהב ויהלומים במבצע- טבעת אוצר שלי
SALE-57
טבעות זהב ויהלומים במבצע- טבעת "אוצר שלי". טבעת עדינה וקלסית. מתנה מושלמת היום ליומולדת או לידה. ניתן לחרוט את שם הילד או הילדה על הטבעת בצמוד ליהלום. מתנה מושלמת!
תכשיטי זהב ויהלומים במבצע- טבעת תו נגינה
SALE-58
טבעת זהב "תו נגינה". טבעת מעוצבת ויפה. עשויה זהב 14K מלא (ניתן להזמין גם ב 18K). הטבעת נעשתה במודל ממוחשב ומדויק כדי לשמור על זוויות מדויקות לאורך כל הטבעת ובכך לשמור על איכות העבודה. לאחר מכן נעשה פוליש בעבודת יד כדי ללטש את כל הזוויות ולוודא שהטבעת חלקה ומדויקת. (ניתן לשבץ יהלומים לפי הזמנה). מתנה מושלמת לכל חובב נגינה.
טבעות זהב ויהלומים במבצע- טבעת חוד החנית
SALE-59
טבעת זהב ויהלומים מעוצבת מודל "חוד החנית". טבעת עדינה ויפה שנעשתה בעבודת יד עם פוליש עדין כדי לשמור על עבודה נקייה ויפה. טבעת שמשובצת כמעט לאורך כל כולה ביבלומים עדינים ויפים. טבעת שיושבת על האצבע בצורה עדינה ומושלמת. המתנה לכל אישה!
תכשיטי יהלומים במבצע- צמיד יהלום
SALE-60
תכשיטי יהלומים במבצע- צמיד זהב יהלום. צמיד קלסי ועדין. משובץ יהלום אחד בגודל של 0.07 קראט איכותי של VS/F. זהב 14K. מתנה יפה למי שמחפשת תכשיט עדין.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון סכין שף
SALE-61
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון סכין שף. תליון קלסי עדין ומיוחד. נעשה בעיצוב אישי להזמנה של שף שרצה "סמל" שיהיה עליו לכל מקום שהוא הולך. עבודת עיצוב וזהב ברמות הגבוהות ביותר. מעבודת הידית ועד עבודת הפסים שעל הסכין. מגיע עם יהלום איכותי ואופציה של חריטה של שם לפי הזמנה.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון חמסה עדין
SALE-62
תליון "חמסה עדין", משובץ יהלומים עם קו נקי וסימטרי במיוחד. היהלומים שובצו על גבי משטח חלק ונקי של זהב מלא. עבודת השיבוץ נעשתה בשיבוץ "פווה" העדין והמרשים.. תליון עדין ובעל נוכחות רבה של יהלומים.
תכשיטי יהלומים במבצע- עגילי U
SALE-63
תכשיטי יהלומים במבצע- עגילי ’U’. עגילים עדינים ויפים צמודים לאוזן. עגילים נוחים ליום יום משובצים יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. זהב מלא 14K. מתנה מושלמת לכל ארוע.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון תמוז
SALE-64
תליון יהלום קלסי ויפה מודל "תמוז". תליון קלסי ומיוחד. התליון עשוי כמו כדור זהב חלק ויפה כאשר במרכזו משובץ יהלום עדין ויפה שמקבל דגש כשהוא נמצא ממש במרכז התליון. היהלום שובץ בשיבוץ "כוס". השרשרת עוברת בתוך התליון, דבר שנותן עוד יותר דגש לתליון ללא המתלה.
תכשיטים במבצע- תליון עלה משולב
SALE-65
שרשרת עם תליון עלה. תליון מיוחד שמשלב בתוכו 2 צבעים של זהב. זהב צהוב וזהב לבן. כל אחד מהצבעים הללו בנוסף נעשה בליטוש שונה. הזהב הצהוב נעשה בעבודת "מט", והזהב הלבן נעשה בעבודת "נצנץ". תליון יפה ומרשים.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון
SALE-66
תליון "פיס", בעיצוב עדין המשובץ בצורה מדויקת, סימטרית, עדינה ויוקרתית. עבודת השיבוץ נעשתה בעבודת יד עדינה ומיוחדת בכדי לשמור על סימטריה ישרה ובקו חלק ונקי של התכשיט. ניתן לראות כל יהלום ויהלום בצורה אחידה וברורה. כל יהלום שובץ בנפרד באמצעות שיניים עדינות ומדויקות. השיבוץ נעשה בצורה צפופה על מנת למקסם את כמות היהלומים בתכשיט ובכך גם את הנצנוץ.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון כוכב עולה
SALE-67
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון כוכב עולה. תליון מרשים בנוכחותו. מה שיפה ומיוחד בתליון הזה הוא למעשה המשטח של כל התליון, כל כולו עד הקצוות משובץ יהלומים בשיבוץ צפוף וכל זה כדי שתהיה נוכחות מקסימלית של נצנוץ. דבר חשוב נוסף הוא שהשרשרת עוברת בחלק האחורי של התליון ללא מתלה ובכך רואים נטו כוכב יהלומים. תליון מרשים ויוקרתי.
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון לבלב
SALE-68
שרשרת יהלומים במבצע- תליון לבלב יהלומים. תליון לב קלסי עדין. עבודת הזהב נעשתה לעבודת "מט" של הזהב, כדי לתת דגש ליהלומים שבצד. יהלומים לבנים ויפים. התליון עשוי זהב 14K מלא.
תכשיטי יהלומים במבצע-תליון חמסיקה
SALE-69
שרשרת עם תליון חמסיקה. תליון עדין וקלסי של חמסה. במרכז משובץ יהלום של נקודה נקי ולבן. את עבודת הזהב ניתן להזמין בכמה אופציות (זהב חלק, זהב מט, זהב נצנץ).
תכשיטי יהלומים במבצע- תליון סאן ’SUN’
SALE-70
שרשרת יהלומים במבצע- תליון "סאן". תליון קלסי עדין ויפה. העיצוב שלו נותן תחושה של שמש עדינה ונוצצת של יהלומים. עבודת הזהב נעשתה ביציקה, ולאחר מכן נעשה בעבודת יד בפוליש כדי להבריק את כל חלקי הזהב.
תכשיטי יהלומי במבצע- מעגל החיים
SALE-71
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
תכשיטי יהלומי במבצע- מעגל החיים
SALE-72
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
תכשיטי יהלומי במבצע- מעגל החיים
SALE-73
שרשרת יהלומים- מעגל החיים. שרשרת עם תליון מרשים ונוצץ. מה שמיוחד ויפה בתליון הזה הוא החיבור בין השרשרת לתליון. אין מתלה שמחבר ביניהם. השרשרת עוברת ישר בתוך התליון. תליון עם נוכחות. יהלומים ברמה גבוהה של VS/F. מתנה מושלמת לכל ארוע.
טבעות יהלומים במבצע- טבעת פרינססה
SALE-74
טבעות יהלומים זהב צהוב- מודל פרינססה. טבעת קלסית עדינה ויפה. כאשר מחפשים טבעת עדינה לאישה עדינה, מצאתם את הטבעת הנכונה. טבעת יפה ומיוחדת שבראש הטבעת יהלום מרכזי מרובע בליטוש "פרינסס". משני צידי הטבעת יהלומים קטנים ויפים שמוסיפים נצנוץ לטבעת. טבעת שיכולה להשתדל גם עם טבעות נוספות כמו טבעות נישואין.
טבעת אירוסין גרדיולה
מחיר מבצע:  ₪3,800 
SALE-75
טבעת "גרנדיולה", אחת מהטבעות שאפשר לראות עד כמה היא ייחודית. טבעת המעוצבת כולה בעיצוב עלים עדינים הסובבים אותה, בעוד שניתן לראות שחלק מהעלים הם עלי זהב עדינים ובחלקם האחר של העלים משובצים 4 יהלומים בקצה של כל עלה העלה. טבעת עדינה ובמקביל מפגינה יוקרתיות רבה ומאוד מרשימה. בראש הטבעת ניתן לראות את היהלום המרכזי המשובץ על 8 שיניים, כאשר כל זוג שיניים מוצמדים זה לזה ובכך יוצר ראש מיוחד במינו לטבעת. טבעת שעוצבה בעבודת יד ייחודית וקפדנית. טבעת מיוחדת לאישה מיוחדת...
טבעת אירוסין-שונטל מבצע !
מחיר מבצע:  ₪3,900 
SALE-76
טבעת יהלומים מדהימה קלאסית ואיכותית משובצת במרכז יהלום 0.30 קראט על גבי כתר 6 שיניים עדין ומעוצב בצידי הטבעת משובצים 14 יהלומים לבנים נוצצים...מושלמת לאירוסין
טבעות אירוסין- מפל
מחיר מבצע:  ₪1,950 
SALE-77
טבעת "מפל", טבעת יהלומים קלסית ועדינה ביופייה. טבעת אשר כל כולה מתמקדת בעדינות ויופי מיוחד במינו. עבודת הטבעת נעשתה ביציקה בתבנית מיוחדת ועדינה בכדי לשמור על יופייה ועדינותה. משני צידי הטבעת ניתן לראות יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים בשיבוץ שיניים המרשים. שיבוץ זה עדין ביותר ובמקביל נותן אפקט מרשים ביותר ליהלומים. בראש הטבעת ניתן לראות כ-4 עמודי זהב עדינים וחלקים המחזיקים את היהלום המרכזי.
טבעות יהלומים- טבעת 7 ’S’
מחיר מבצע:  ₪1,950 
SALE-78
טבעת אירוסין-לין מבצע !
מחיר מבצע:  ₪3,300 
SALE-79
טבעת יהלומים בעיצוב נקי ואיכותי משובצת במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 3 שיני זהב מעוצבות ...בצידי הטבעת משובצים יהלום קטנים המישתלבים בצורה עדינה ויוקרתית..
טבעת אירוסין-סוליטריאן מבצע !
SALE-80
טבעת יהלומים סוליטר משובצת יהלומים, במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 6 שיני זהב בצידי הטבעת יהלומים קטנים נוצצים,טבעת קלאסית בעיצוב יחודי ומרשים
טבעת אירוסין-קוויאר מבצע !
SALE-81
טבעת עדינה אלגנטית ויוקרתית...מושלמת לאירוסין
טבעת אירוסין-ספירל מבצע !
מחיר מבצע:  ₪2,990 
SALE-82
טבעת ביצוב ספירלי עדין ויוקרתי טבעת זו משובצת במרכז יהלום טיבעי 0.20 קראט על גבי 4 שיני זהב עדינות ומעוצבות..בצידי הטבעת משובצים יהלומים לבנים בשורה מפוטלת..טבעת מרשימה ומושלמת לאירוסין ....
טבעות אירוסין דגם שובל R
מחיר מבצע:  ₪3,799 
SALE-83
טבעת עדינה ביופייה "שובל R", טבעת אשר כל אישה לא תוכל לעמוד בפני היופי העדין והמיוחד שבה. כאשר הטבעת עצמה היא טבעת מעוגלת ועדינה, בשילוב של יהלומים קטנים ועדינים המשובצים בדייקנות רבה, בעוד והיהלומים נבחרו אחד אחד בכדי להתאים לטבעת. ב"כתר" הטבעת ניתן לראות ראש עדין בו משובץ יהלום מרכזי על גבי 4 שיניים עדינות ונעימות. מסביב ליהלום משובץ בנוסף בצורת מעגל יהלומים קטנים בכדי לרומם את יופיו של התכשיט. "הטבעת לכל אישה"...!
טבעות אירוסין דגם גל מזל
מחיר מבצע:  ₪2,800 
SALE-84
טבעת "גל מזל" כשמה כן היא הטבעת שתביא לך את המזל...! טבעת מעוצבת בעבודה אישית ומיוחדת להפליא... כאשר ניתן לראות את מבנה הטבעת שבא בצורת סלסול כלפי חוץ, בעוד והטבעת עצמה בזמן העליה מעלה מקבלת מן קימור קטן כמו "גל", מה שעושה אותה ליחידה מסוגה. משני צידי הטבעת ניתן לראות כ20 יהלומים לבנים ועדינים המשובצים בשיבוץ "שיניים", המוסיפים ללא ספק לעיצובה המרהיב. ובראש כל החגיגה העדינה הזאת בא היהלום המרכזי העדין והמהמם בראש הטבעת.
טבעות אירוסין - עדי
מחיר מבצע:  ₪3,700 
SALE-85
טבעת אירוסין "עדי", טבעת קלאסית ועדינה עם שילוב של ראש מיוחד. בטבעת משובצים כ 27 יהלומים קטנים בראש הטבעת מסביב ליהלום המרכזי וכן גם משני צידי הטבעת. כל השיבוצים הקטנים נעשו בשיבוץ שיניים, אשר מבליטים ומראים כל יהלום ויהלום בצורה מקסימלית. בראש הטבעת משובץ היהלום המרכזי המשובץ בשיבוץ כוס כאשר יש פס זהב קטן ועדין המפריד בין היהלום המרכזי ליהלומים הקטנים מסביב.
Sheibar Jewelry - Free Delivery

תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
כל הזכויות שמורות ©
אתר זה מנוהל על ידי קבוצת ברון קבוצת ברון - פתרונות פרסום
WhatsApp chat