• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת סטייג’
** צבע יהלום מרכזי משודרג טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת סטייג’ טבעת מדהימה ביופייה, איכות השיבוץ מהגבוהות בעולם. במרכז הטבעת יהלום פנסי צהוב vivid (רמה גבוהה ביותר ליהלומים עם גוון צבע) - צבע יהלום מרכזי משודרג. סביב הטבעת יהלומים לבנים באיכות גבוהה מאוד של צבע לבן מה שיוצר קונטרסט בין הצהוב ללבן ומדגיש מאוד את צבע היהלום. בצידי הטבעת, ישנן 3 מסילות כאשר במסילה המרכזית משובצים יהלומים בשיבוץ פווה- יהלומים של נקודה וחצי. משני צידיו של הפס המרכזי משובצים יהלומים של חצי נקודה מה שיוצר מראה מדויק מאוד וחישוב מקצועי ביותר של המודל. טבעת זו חייבים לראות בעין בכדי להבין את יופיו של היהלום הצהוב, ואת עבודת השיבוץ המדויקת שנעשתה בעבודת יד.
טבעות אירוסין ויהלומים - מרקיזה גדול
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת מרקיזה טבעת מרקיזה עשויה זהב 18 קראט. עיצוב הזהב מחלקו התחתון של הטבעת עד למעלה מתחבר בצורה מעוגלת מה שיוצר צורת מרקיזה כאשר במרכז הראש משובץ יהלום בצורת עין בחיתוך מרקיזה. סביב היהלום המרכזי מעוטרים יהלומים לבנים המעצימים אותו היוצרים נצנוץ ויופי למראה עתיק ואלגנטי. לחלוטין טבעת מיוחדת במינה.
טבעת אירוסין ויהלומים -טבעת דימיאן פלוס
טבעות יהלומים, טבעת אירוסין "דמיאן" טבעת קלסית בעיצוב מיוחד. טבעת עדינה ומיוחדת אשר עשוייה מפס עדין של זהב סימטרי. הטבעת משובצת כולה ביהלומים טבעיים מדהימים ונקיים. כאשר מגיעים לראש הטבעת ניתן לראות כ-3 יהלומים קטנים משני צידי הטבעת אשר יוצרים עיצוב "וינטג’ " מיוחד במינו. בין ששת היהלומים הללו ניתן לראות את היהלום המרכזי והמרשים המובלט באמצעות היהלומים הקטנים. היהלום המרכזי יושב בצורת כתר מרשים ויפה. טבעת בעיצוב מיוחד במינו ועדינה להפליא, בנוסף בעלת נוכחות נוצצת....!
טבעת אירוסין ויהלומים - טבעת ארמור
טבעת "ארמור" ( שריון יהלומים)טבעת מדהימה זו בעיצוב ייחודי ל"תכשיטי שחיבר" עשויה כולה זהב לבן 14k משובצת 85 יהלומים ברמה גבוהה שלVS/F נקיים ולבנים. משקל היהלומים מגיע ל-1.30 קראט. בחלקה העליון של הטבעת משובצים 16 יהלומים ב-5 גדלים שונים בכדי ליצור משטח יהלומים רציף הנותן מראה ויזואלי של יהלום גדול בגודל 4 קראט. מסביב מעוטרים יהלומים מנצנצים של נקודה וביחד מעצימים את מרכז הטבעת.
טבעת אירוסין יהלום- מולייר.
טבעת אירוסין ויהלום דגם – "מולייר". טבעת שהיא בסגנון וינטג’ במקור שלה הבנויה מ2 חלקים, בצורה מאוד מיוחדת, עם שינה דקה ועדינה ובקצה שלה, מכל צד, משובצים 3 יהלומים שכל אחד ממנו 2 נקודות ומוחזק ב4 שינים.. במרכז ישנו ראש אשר משובץ מכל הצדדים בשביל לתת מראה יוקרתי יותר, וינטג’ ומלכותי. במרכז משובץ יהלום טבעי יפייפה של 0.40 נק’ ומשלים את כל הטבעת.
טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת אניס
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת דגם "אניס" יהלומים מדהימה קלאסית ואיכותית. בסיס וראש הטבעת נעשו במודל מיוחד ומדויק של מחשב. הטבעת עצמה נעשתה בעיצוב מיוחד משני צידי הטבעת, כאשר ישנו פס זהב בצד אחד, ובצידו השני משובצים שורה של יהלומים עדינים ויפים, המחברים בין הזהב ליהלומים, סה"כ כ-20 יהלומים נוצצים ויפים. במרכז התכשיט משובץ יהלום מרכזי מרשים של 0.40 קראט (ניתן לשנות את גודל היהלום לפי הזמנה),על גבי כתר של 4 שיני זהב חזקות ויציבות. טבעת קלסית ומרשימה...!
טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת פפיון
טבעות אירוסין ויהלומים טבעת פפיון- טבעת פפיון - כשמה כן היא, עיצוב מדויק של פפיון מרשים משובץ ב-58 אבני צד נקיים מנצנצים ולבנים. הטבעת עשויה זהב 14 קראט.
טבעת אירוסין ויהלומים - טבעת אוקטיפוס
טבעת יהלומים ואירוסין טבעת אוקטיפוס- עשויה כולה זהב 18 קראט אצילי. טבעת בהשראת סגנון עתיק מאוד עם נגיעה של קו עכשווי. ראש הטבעת מיוחד מאוד ונראה כמו פרח זהב שנפתח ומתוכו יוצא יהלום איכותי ומרהיב. בצידי הטבעת משובצים על סלסולי הזהב יהלומים קטנים איכותיים. ניתן לראות גם שסביב ראש הטבעת ישנם צינורות זהב דקיקים כאשר בראשו של כל אחד משובץ יהלום. טבעת איכותית ומקורית עד מאוד לתכשיטי שחיבר.
טבעות אירוסין ויהלומים- סוליטרי
טבעת אירוסין ויהלומים - דגם: "סוליטרי" טבעת אירוסין מדהימה, מלכותית, יוקרתית וקלאסית. עשויהK 18 זהב מלא, ובנויה בצורה שהחלק התחתון של השינה הוא רחב יותר והולך ונהיה צר יותר לקראת הראש על מנת להדגיש עוד יותר את היהלום המרכזי. שיבוץ בצדדים בסגנון "דגרדה" ובו היהלומים מסודרים אחד אחרי השני על פי גודל: מהגדול - לקטן על מנת לתת דגש ליהלום המרכזי. כל יהלום בצד ממוין ומשובץ על ידי 4 שיניים. במרכזו ראש של 6 שיניים קלאסיות ורחבות במטרה להחזיק את היהלום המרכזי גבוה, בטוח ומודגש. טבעת אירוסין זו טבעת ברמה גבוהה מאוד ומושקעת ביותר!
טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת מיני טיפה
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "מיני טיפה" קלסית. טבעת קלסית אך ייחודית. מבנה הטבעת נעשה בצורה מדוקדקת, כאשר משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים ומנצנצים, המגיעים עד לראש הטבעת. בקצה הטבעת ניתן לראות את החלק המיוחד והמרשים של הטבעת, שהוא למעשה צורת הראש המדמה צורת "טיפה", שנעשתה ביציקה, עם ליטושים אחרונים ומדויקים בכדי לשמור על עיצוב הראש חלק ומיוחד. מסביב לכל מסגרת הזהב בצורת הטיפה משובצים יהלומי נקיים ויפים. במרכז היהלומים הללו ניתן לראות את החלק המרכזי בטבעת שהוא היהלום המרכזי הגדול שגם הוא בעצמו לוטש בצורת ליטוש ’PEAR’. ללא ספק טבעת עדינה, בעלת נוכחות מיוחדת ומרשימה.
טבעת אירוסין ויהלומים - טבעת גביע היהלומים
טבעת אירוסין ויהלומים טבעת גביע היהלומים- טבעת מיוחדת במינה, ברמת שיבוץ יוצאת מן הכלל כאשר במרכז הטבעת ישנו גביע מרשים משובץ יהלומים בצורה סימטרית ואחידה. במרכז יהלום0.50 קראט שהוא הדובדבן שבקצפת. סביב היהלום המרכזי בראש הגביע 128 יהלומים המקיפים אותו. בצידי הטבעת משובצים 3 שורות יהלומים למראה רציף ונקי של הטבעת. טבעת מיוחדת במינה שלא רואים על כל אחת.
טבעת אירוסין ויהלומים - טבעת שלדון
טבעת יהלומים אירוסין - טבעת שלדון - טבעת עשירה ומרשימה עשויה זהב 18 קראט משובצת במרכזה יהלום בחיתוך אמרלד מעוטר מסביבו ביהלומים קטנים שמעצימים ונותנים אילוזיה לאבן גדולה בשל צפיפות השיבוץ הקרוב למרכזית מה שנותן הרבה אור ויופי למרכז הטבעת. בצידי הטבעת 4 קשתות משובצות יהלומים בשיבוץ שיניים מיוחד שמכניס הרבה אור ליהלומים הקטנים ומקנה לטבעת מראה איכותי מרשים ונחשק.
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים