• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות אירוסין דגם קוויאר
מחיר מבצע:  ₪4,800 
טבעות אירוסין, מודל "קוויאר". בטבעת זו משובץ יהלום עגול במרכז הטבעת בשיבוץ כוס שטוח, כאשר מסביב היהלום יש מעגל עדין ביותר של פס זהב אשר מדגיש את יופיו של היהלום, ניתן לראות שבפס זה של הזהב מסביב ליהלום משובצים יהלומים קטנים ועדינים שמוסיפים ליופייה של הטבעת ולעידון שבה. משני צידי הטבעת יש שורת יהלומים המשובצים בשיבוץ "פווה" היוצרים מעין סוג של "מסילה" עדינה המורכבת מהיהלומים הקטנים. בנוסף דבר ייחודי בטבעת זו שניתן לראות מהפרופיל את 2 הקשתות היוצאות מהטבעת עצמה ישירות אל ראש הטבעת שבסופה מגיע היהלום שבכתר...
טבעת אירוסין-סוליטריאן
מחיר מבצע:  ₪3,500 
טבעת יהלומים סוליטר משובצת יהלומים, במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 6 שיני זהב בצידי הטבעת יהלומים קטנים נוצצים,טבעת קלאסית בעיצוב יחודי ומרשים
טבעת אירוסין-לין
מחיר מבצע:  ₪3,300 
טבעת יהלומים בעיצוב נקי ואיכותי משובצת במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 3 שיני זהב מעוצבות ...בצידי הטבעת משובצים יהלום קטנים המישתלבים בצורה עדינה ויוקרתית..
טבעת אירוסין-שונטל מבצע !
מחיר מבצע:  ₪3,900 
טבעת יהלומים מדהימה קלאסית ואיכותית משובצת במרכז יהלום 0.30 קראט על גבי כתר 6 שיניים עדין ומעוצב בצידי הטבעת משובצים 14 יהלומים לבנים נוצצים...מושלמת לאירוסין
טבעת יהלומים -מזל עבה
מחיר מבצע:  ₪3,900 
טבעת אירוסין "מזל", טבעת טוויסט. טבעת אירוסין זו מעוצבת בצורת הטוויסט המפורסמת שלה, כאשר חישוק הטבעת מתחיל מבסיס הטבעת ועם עלייתה כלפי מעלה כל צד מתפרס לצידו האחר ובכך יוצר טוויסט מעניין. טבעת זו היא עדינה ביופייה ומאוד עדינה. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים איכותיים ויפים על גבי זהב חלק ומבריק, בעוד שבמרכז הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי יפה המשובץ בין 2 חומות הזהב של הטבעת ללא שיניים ובכך נמצא באותו גובה של הזהב ללא בליטה של היהלום.
טבעת יהלומים וינטג’-שושנה ווינטג’
טבעת יהלומים "שושנה וינטג’", טבעת בסגנון עתיק אך חדשני. בעבעת זו משובצים כ-9 יהלומים בראש הטבעת. 8 יהלומים בצורת מעגל, כאשר במרכז מעגל זה נמצא יהלום מרכזי גדול יותר אשר מורם באמצעות הגבהה יפה ועדינה של זהב, וזאת בכדי להבליט את היהלום הגדול מהשאר. מסביב ובין כל היהלומים שבטבעת ניתן לראות עבודת זהב בעיצוב מרשים ומעניין. מסביב לראש יוצאים להן צורות של כוכבים עדינים ויפים היוצרים צורה של שמש. ניתן לשלב בטבעת מגוון של אבנים בכל מני צבעים בעיצוב אישי ולפי הזמנה. ללא ספק טבעת מעוצבת ומיוחדת...
טבעות אירוסין ויהלומים- דגם שובל R
טבעות אירוסין, מודל עדין ביופיו "שובל R", טבעת אשר כל אישה לא תוכל לעמוד בפני היופי העדין והמיוחד שבה. כאשר הטבעת עצמה היא טבעת מעוגלת ועדינה, בשילוב של יהלומים קטנים ועדינים המשובצים בדייקנות רבה, בעוד והיהלומים נבחרו אחד אחד בכדי להתאים לטבעת. ב"כתר" הטבעת ניתן לראות ראש עדין בו משובץ יהלום מרכזי על גבי 4 שיניים עדינות ונעימות. מסביב ליהלום משובץ בנוסף בצורת מעגל יהלומים קטנים בכדי לרומם את יופיו של התכשיט. "הטבעת לכל אישה"...!
טבעות יהלומים- טבעת מפל
מחיר מבצע:  ₪1,950 
טבעת "מפל", טבעת יהלומים קלסית ועדינה ביופייה. טבעת אשר כל כולה מתמקדת בעדינות ויופי מיוחד במינו. עבודת הטבעת נעשתה ביציקה בתבנית מיוחדת ועדינה בכדי לשמור על יופייה ועדינותה. משני צידי הטבעת ניתן לראות יהלומים קטנים ויפים אשר משובצים בשיבוץ שיניים המרשים. שיבוץ זה עדין ביותר ובמקביל נותן אפקט מרשים ביותר ליהלומים. בראש הטבעת ניתן לראות כ-4 עמודי זהב עדינים וחלקים המחזיקים את היהלום המרכזי.
טבעות יהלומים ופנינים- טבעת פנינה
טבעות יהלומים ופנינים, טבעת פנינה. טבעת מעוטרת ומעוצבת, בעבודת זהב ייחודית. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת בסיס הטבעת, וראש הטבעת נעשה בנפרד. הפוליש והברקת הטבעת נעשית בעבודת יד בכדי לשמור על הגימורים וכדורי הזהב העדינים שנמצאים מסביב הטבעת. משני צידי הטבעת בנוסף משובצים יהלומים קטנים המוסיפים ועיצוב הווינטג’ והמיוחד הזה. במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את הפנינה המרשימה שיושבת לה בתוך "בית" מזהב. טבעת מקורית ומרשימה.
טבעות אירוסין - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪14,990 
טבעות אירוסין, מודל "סטיפני". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 יהלומים גדולים בולטים. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעות אירוסין - עדי
מחיר מבצע:  ₪4,500 
טבעות אירוסין, מודל "עדי". טבעת קלסית ועדינה עם שילוב של ראש מיוחד. בטבעת משובצים כ 27 יהלומים קטנים בראש הטבעת מסביב ליהלום המרכזי וכן גם משני צידי הטבעת. כל השיבוצים הקטנים נעשו בשיבוץ שיניים, אשר מבליטים ומראים כל יהלום ויהלום בצורה מקסימלית. בראש הטבעת משובץ היהלום המרכזי המשובץ בשיבוץ כוס כאשר יש פס זהב קטן ועדין המפריד בין היהלום המרכזי ליהלומים הקטנים מסביב.
טבעות אירוסין- פנדורה
מחיר מבצע:  ₪6,500 
טבעות אירוסין, מודל "פנדורה". טבעת קלסית יוקרתית ומדהימה ביופייה, הטבעת משובצת משני צידיה ביהלומים קטנים המשובצים בשיבוץ "דגרדה" המיוחד, כאשר מראש הטבעת משובץ היהלום הקטן ביותר ולאחריו יהלומים גדולים בהדרגה, כאשר ניתן לראות כל יהלום ויהלום בנפרד. סה"כ משקל היהלומים הקטנים כ 0.30 קראט, יהלומים לבנים ויפים. בראש הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי וגדול שניתן לשיבוץ לפי דרישת הלקוח, כאשר את היהלום מחזיקים 4 שיניים כאשר 2 מהם יוצאים מתוך הטבעת ו2 נוספים יוצאים מצידה של הטבעת, מה שנותן ייחודיות לטבעת.
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים