• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעת יהלומים מעוצבת-סול
מחיר מבצע:  ₪6,700 
טבעת אירוסין טוויסט "סול" בעיצוב יחודי ומרשים עם משחק בקווי הזהב. טבעת מרשימה ומעוצבת זו מתחילה מחישוק עדין מבסיס הטבעת ובזמן עלייתה כלפי מעלה "מתפרצת" כלפי חוץ עם קווי הזהב שלה לשני צידי הטבעת. מלאה ביהלומים קטנים המשובצים בשיבוץ "שיניים" החשוף והיפה. אחת מטבעות הטוויסט המרשימות ובעלות הנוכחות היותר גדולות. כאשר במרכז הטבעת משובץ לו יהלום בצורת PRINCESS מרובע.
טבעות יהלומים ואירוסין- טבעת כרית
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "כרית". טבעת קלסית עם עיצוב של ראש טבעת שונה ומרשים. בסיס הטבעת מתחיל כטבעת קלסית עדינה. בחלקה העליון של הטבעת הראש הוא הדבר השונה והמיוחד, ראש בצורת "חושן" (בין עגול למרובע). הראש מגיע בצורה רחבה ומרשימה בכדי למשוך את כל צומת הלב לראש הטבעת. כל הראש משובץ יהלומים קטנים, ובכך מבליטים את היהלום הגדול שבמרכז הטבעת. טבעת קלסית אך מעוצבת.
טבעות אירוסין, יהלום מרובע - פרינססה
טבעות אירוסין, יהלום מרובע "פרינססה",טבעת בעיצוב מיוחד ומרשים. כאשר עבודת הזהב נעשתה בצורה סימטרית,ישרה ומדויקת ביותר. היהלומים המשובצים בצידי הטבעת נעשו בשיבוץ "מסילה" אשר תוחמים ב2 מסילות זהב עדינות משני הצדדים את היהלומים ובכך נותנים יופי ייחודי לטבעת והן גם ליהלומים הקטנים. ממרכז הטבעת יוצא החלק העיקרי והחשוב של הטבעת שהוא הראש של היהלום המרכזי אשר מוציא 4 שיניים יפות ומלאות נוכחות,בתוך השיניים המדהימות הללו משובץ במרכז יהלום PRINCES מרובע וייחודי.(ניתן לשבץ גם יהלום עגול לפי בחירה)
RADIAN RING
מחיר מבצע:  ₪16,500 
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת רדיאן. טבעת אחת מהיותר מרשימות ויוקרתיות... טבעת שנעשתה במודל מיוחד ויוקרתי בכדי להגיע לרמת מודל כזו. הטבעת עשויה זהב 18K מלא. ניתן לראות על גבי כל חלקו העליון של התכשיט יהומים בגדלים שונים ובזויות שונות, הן מחלקה העליון והן מפרופיל הטבעת. משני צידי הטבעת ישנם 2 קשתות של יהלומים אשר משובצים עד לראש הטבעת. ברגע שמגיעים לראש הטבעת ניתן לראות שכל הראש משובץ גם הוא ב-2 שורות של יהלומים לבנים ויפים. בראש הפירמידה המרשימה הזו נמצא היהלום המרכזי והמרשים בגודל של 0.60 קראט (ניתן לפי הזמנה להזמין יהלום קטן יותר או גדול יותר), הלוטש בליטוש רדיאן המיוחד. ללא ספק טבעת מרשימה ביופייה...!
דגם: טבעת אירוסין ויהלומים -מנהטן חושן
טבעת אירוסין דגם "מנהטן חושן". טבעת אירוסין עדינה אך בעלת נוכחות עצומה. עשויה זהב מלא, משובצת בצדדיה יהלומים של מעל לנקודה, ראש הטבעת הוא מוגבה והבסיס שלה הינו גם משובץ על מנת ליצור המשכיות. ראש הטבעת משובץ גם כן ביהלומים איכותיים ביותר, ובמרכזו יהלום טבעי, אשר מותאם לגודל הראש בצורה מושלמת.
טבעת אירוסין ויהלומים -טבעת דאקו
טבעת אירוסין דגם: "דאקו". טבעת אירוסין מרשימה ביותר בעלת משקל, נוכחות ויופי רב. טבעת אשר מורכבת מ-2 חלקים כאשר השינה של הטבעת עשויה זהב רחב ומלא ומשובצת ביהלומים גדולים, כל יהלום משובץ בנפרד עם 4 שיניים אך לא חוסם את האור ואת הפוטנציאל השלם אשר טמוע בהם. לקראת ראש הטבעת, הגשר אשר נותן תמיכה לשינה עצמה משובץ גם הוא משני הצדדים. ראש הטבעת בצורת כושן רחבה, משובצת ביהלומים, ובמרכזה יהלום פרינסס טבעי מקסים אשר יושב על 4 שיניים. טבעת לאנשים אשר אוהבים תכשיטים גדולים, מרשימים שלא ניתן לשכוח בקלות.
טבעת אירוסין יהלומים- עתיקון
טבעת אירוסין והילומים - דגם: עתיקון. טבעת אירוסין זו קלאסית ביותר אך כל הצומת לב מופנית לאבן המרכזית המהפנטת. השינה העגולה משובצת אבנים מעל לנקודה, כל יהלום מוחזק ב4 שיניים, שינה עגולה אשר עשויה מזהב לבן טבעי ללא ציפוי רודיום נותן לטבעת מראה עתיק, קלאסי ועשיר. בראשה 4 שיניים מאסיביות על מנת לבטח את שיבוץ היהלום המרכזי ולהציג את היהלום בצורה הטובה ביותר ולתת לו לממש את מלוא הפוטנציאל. טבעת אירוסין זו בהחלט תסובב ראשים..
טבעת אירוסין ויהלומים -טבעת סטיפני פרינסס
טבעות אירוסין, מודל "סטיפני פרינסס". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל החצי העליון שלה ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ-100 יהלומים. כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של שני קשתות המשובצות יהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף 3 יהלומים גדולים בולטים. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורה של מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
טבעת אירוסין יהלום- לורן חושן
טבעת אירוסין ויהלום - דגם: לורן חושן. טבעת זו היא בין המרשימות ביותר מהקלוקציה של אירוסין הקלאסיות. השילוב של השינה העדינה עם ה"HELLO" הכפול והרחב, נותן לטבעת איזון, נוכחות ונוחות מקסימלית על היד. טבעת זו מורכבת מכמה חלקים אשר עוברים יציקה נפרדת, ניקוי, והרכבה עדינה אך חזקה. השיבוץ בטבעת זו הוא נעשה על ידי המובילים בתחום כדי להבטיח שכל יהלום משובץ ב4 שינים אך בכל זאת מודגש ונראה לעין. במרכז הטבעת נמצא יהלום בחיתוך מיוחד "כושן" ומסביבו 2 מסגרות יהלומים אשר נותנות יצוגיות ליהלום המרכזי. בהחלט טבעת מושקעת ומקסימה.
טבעות אירוסין ויהלומים - טבעת וינטאג’
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "ווינטג’" בעיצוב עדין ומיוחד במינו. הטבעת עצמה נעשתה תחילה בעבודת מחשב משורטטת ומדויקת, לאחר מכן הועברה להכנת מודל במיוחד בשביל הטבעת, וכל זה בכדי לשמור על גימור מדויק משני צידי הטבעת. בטבעת עצמה ישנו יהלום מרכזי אחד גדול ומרשים ביופיו בליטוש "חושן", אשר משתלב בצורה מושלמת עם הטבעת. משני צידי הטבעת ניתן לראות עבודת גימור עדינה ומיוחדת של פסי זהב דקים ועדינים שמחילים מראש הטבעת ועד למרכזה. וכל זאת בכדי להבליט את היהלום המרכזי ובמקביל לתת לה עדינו מיוחדת במינה. ללא ספק טבעת ייחודית בעלת דגש מרבי ליהלום המרכזי.
טבעות אירוסין יהלום מרובע-נסיכה
טבעות אירוסין יהלום מרובע, מודל "נסיכה". עבודת הזהב של הטבעת נעשתה כמקשה אחת בעוד שהטבעת מתחילה כחישוק ומתפטלת בחלקה העליון על מנת להרים את היהלום המרכזי בצורה המרשימה ביותר. שיבוץ היהלומים בצדדים נעשה בשיבוץ פווה של 3 שורות יהלומים בשני צידי הטבעת עד לחלקו העליון של הטבעת. בנוסף בראש הטבעת ישנו יהלום אחד משובץ בשני צידי הפרופיל. בראש הטבעת משובצת יהלום מרובע PRINCESS המקביל ברוחבו לטבעת בכדי לשמור על רמת סימטריות מדויקת וייחודיות לטבעת.
טבעת אירוסין ויהלומים -טבעת מרידיאן קושן
טבעות אירוסין, מודל מהמם "מרידיאן קושן", בסגנון וינט’ג עם שילוב חדשני ומיוחד. טבעת מרשימה זו משובצת משני צידיה ב2 שורות של יהלומים כשהשיבוץ נעשה בשיבוץ "וינטג’" בצורה סימטרית ואחידה. ואם לא הסתפקנו ביהלומים בצידי הטבעת הוספנו גם יהלומים בראש הטבעת, ניתן לראות שורה של יהלומים יפים ומרשימים מסביב ליהלום המרכזי אשר מדגישים את נוכחותו של היהלום בטבעת מיוחדת זו. ובקצה פירמידה מרשימה זו, שמנו את הדובדבן שבקצפת שהוא היהלום המרכזי בחיתוך קושן ששובץ באמצעות 4 שיניים אשר מרימים את היהלום המרכזי מעל כולם ונותנים לו הופעה מיוחדת במינה. ללא ספק טבעת שלא ניתן לפספס..!
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים