• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות אירוסין דגם גל מזל
מחיר מבצע:  ₪2,800 
טבעת "גל מזל" כשמה כן היא הטבעת שתביא לך את המזל...! טבעת מעוצבת בעבודה אישית ומיוחדת להפליא... כאשר ניתן לראות את מבנה הטבעת המגיע בצורת סלסול כלפי חוץ, בעוד והטבעת עצמה בזמן העליה מעלה מקבלת מין קימור קטן כמו "גל", מה שהופך אותה ליחידה מסוגה. משני צידי הטבעת ניתן לראות כ-20 יהלומים לבנים ועדינים המשובצים בשיבוץ "שיניים", המוסיפים ללא ספק לעיצובה המרהיב. ובראש כל החגיגה העדינה הזאת - היהלום המרכזי העדין והמהמם בראש הטבעת.
טבעת אירוסין-ספירל
מחיר מבצע:  ₪2,990 
טבעת אירוסין-"ספירל" דגם טבעת זו בעיצוב ספירלי עדין ויוקרתי. טבעת זו עשויה זהב K 14ומשובצת במרכז יהלום טבעי 0.20 קראט על גבי 4 שיני זהב עדינות ומעוצבות.. בצידי הטבעת משובצים יהלומים לבנים בשורה מפותלת.. טבעת מרשימה ומושלמת לאירוסין ....
טבעות אירוסין דגם קוויאר
מחיר מבצע:  ₪4,800 
טבעות אירוסין, מודל "קוויאר". בטבעת זו משובץ יהלום עגול במרכז הטבעת בשיבוץ "כוס" שטוח, כאשר מסביב ליהלום ישנו מעגל עדין ביותר של פס זהב המדגיש את יופיו. ניתן לראות כי בפס הזהב מסביב ליהלום משובצים יהלומים קטנים ועדינים המוסיפים ליופייה של הטבעת ולעידון שבה. משני צידי הטבעת ישנה שורת יהלומים המשובצים בשיבוץ "פווה" היוצרים מעין סוג של "מסילה" עדינה המורכבת מהיהלומים הקטנים. בנוסף דבר ייחודי בטבעת זו , ניתן לראות מהפרופיל את 2 הקשתות היוצאות מן הטבעת עצמה ישירות אל ראשה שבסופה מגיע היהלום שבכתר...
טבעת אירוסין-סוליטריאן
מחיר מבצע:  ₪3,500 
דגם טבעת אירוסין – "סוליטריאן" עשויה זהב K14 טבעת קלאסית ומרשימה- מדויקת להצעת נישואין עדינה. בעלת מראה יוקרתי ומרהיב. דגם טבעת יהלומים סוליטר משובצת יהלומים, במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 6 שיני זהב בצידי הטבעת 14 יהלומים קטנים נוצצים. טבעת קלאסית בעיצוב יחודי ומרשים. אם את מחפשת טבעת קלאסית ונקייה, דגם טבעת סוליטריאן היא הבחירה המדויקת בשבילך.
טבעת אירוסין-לין
מחיר מבצע:  ₪3,300 
דגם טבעת אירוסין – "לין" עשויה זהב 14 קראט. טבעת יהלומים בעיצוב נקי ואיכותי משובצת במרכז יהלום 0.20 קראט על גבי 3 שיני זהב מעוצבות ... בצידי הטבעת משובצים 14 יהלומים קטנים המשתלבים בצורה עדינה מדויקת ויוקרתית.. עיצוב קלאסי ומהפנט.
טבעת אירוסין-שונטל מבצע !
מחיר מבצע:  ₪3,900 
דגם טבעת נישואין- "שונטל" עשויה זהב 14 קראט טבעת יהלומים מדהימה קלאסית ואיכותית משובצת במרכז יהלום 0.30 קראט על גבי כתר 6 שיניים עדין ומעוצב. בצידי הטבעת משובצים 14 יהלומים לבנים נוצצים... במשקל 0.10 בניקיון SI צבע H. מ ו ש ל מ ת לאירוסין.
טבעת יהלומים -מזל עבה
מחיר מבצע:  ₪3,900 
דגם טבעת אירוסין "מזל", טבעת טוויסט. טבעת אירוסין זו מעוצבת בצורת הטוויסט המפורסמת שלה, כאשר חישוק הטבעת מתחיל מבסיס הטבעת ועם עלייתה כלפי מעלה כל צד מתפרש לכיוון אחר ובכך נוצר טוויסט מעניין. טבעת זו היא עדינה ביופייה ומאוד מיוחדת. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים איכותיים ויפים על גבי זהב חלק ומבריק, בעוד שבמרכז הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי יפה במשקל 0.25 המשובץ בין 2 חומות הזהב של הטבעת ללא שיניים ובכך נמצא באותו גובה של הזהב ללא בליטה של היהלום.
טבעת יהלומים וינטג’-שושנה ווינטג’
דגם טבעת יהלומים "שושנה וינטג’", טבעת בסגנון עתיק אך חדשני. בטבעת זו משובצים כ-9 יהלומים בראש הטבעת. 8 יהלומים בצורת מעגל, כאשר במרכז מעגל זה נמצא יהלום מרכזי גדול יותר המורם באמצעות הגבהה יפה ועדינה של זהב, וזאת בכדי להבליט את היהלום הגדול מהשאר. מסביב ובין כל היהלומים שבטבעת ניתן לראות עבודת זהב בעיצוב מרשים ומעניין. מסביב לראש ניתן לראות צורות של כוכבים עדינים ויפים היוצרים יחדיו צורה של שמש. ניתן לשלב בטבעת מגוון של אבנים בכל מיני צבעים בעיצוב אישי ולפי הזמנה. ללא ספק טבעת מעוצבת ומיוחדת...
טבעות אירוסין ויהלומים- דגם שובל R
דגם טבעת אירוסין, מודל עדין ביופיו "שובל R", טבעת אשר כל אישה לא תוכל לעמוד בפני היופי העדין והמיוחד שבה. כאשר הטבעת עצמה היא טבעת מעוגלת ועדינה, בשילוב של יהלומים קטנים ועדינים המשובצים בדייקנות רבה, בעוד והיהלומים נבחרו אחד אחד בכדי להתאים לטבעת. ב"כתר" הטבעת ניתן לראות ראש עדין בו משובץ יהלום מרכזי על גבי 4 שיניים עדינות ונעימות. מסביב ליהלום משובץ בנוסף בצורת מעגל יהלומים קטנים בכדי לרומם את יופיו של התכשיט. "הטבעת לכל אישה"...!
טבעות יהלומים- טבעת מפל
מחיר מבצע:  ₪1,950 
דגם טבעת אירוסין- "מפל", טבעת יהלומים קלסית ועדינה ביופייה. טבעת אשר כל כולה מתמקדת בעדינות ויופי מיוחד במינו. עבודת הטבעת נעשתה ביציקה בתבנית מיוחדת בכדי לשמור על יופייה. משני צידי הטבעת ניתן לראות יהלומים קטנים ויפים המשובצים בשיבוץ שיניים מרשים. שיבוץ זה עדין ביותר ובמקביל נותן אפקט מרשים ביותר ליהלומים. בראש הטבעת ניתן לראות כ-4 עמודי זהב עדינים וחלקים המחזיקים את היהלום המרכזי.
טבעות יהלומים ופנינים- טבעת פנינה
דגם טבעות יהלומים ופנינים, טבעת "פנינה". טבעת מעוטרת ומעוצבת, בעבודת זהב ייחודית. חישוק הזהב נעשה ביציקה מדויקת. בסיס הטבעת\ וראש הטבעת נעשו בנפרד, הפוליש והברקת הטבעת נעשים בעבודת יד במטרה לשמור על הגימורים ועל כדורי הזהב העדינים שנמצאים מסביב לטבעת. בנוסף,משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים המוסיפים לעיצוב הווינטג’ המיוחד הזה. במרכז התכשיט לא ניתן לפספס את הפנינה המרשימה שיושבת לה בתוך "בית" מזהב. טבעת מקורית ומרשימה.
טבעות אירוסין - סטיפני
מחיר מבצע:  ₪14,990 
טבעות אירוסין, מודל "סטיפני". טבעת מיוחדת במינה ויוקרתית, לא לבעלי לב חלש. טבעת המשובצת בכל חציה העליון ביהלומים קטנים מכל הגדלים, סה"כ כ 116 יהלומים, כאשר ניתן לראות בפרופיל הטבעת צורה של 2 קשתות המשובצות ביהלומים קטנים היוצאים מצד הטבעת למרכזה, ובפרופיל הטבעת בנוסף, 3 יהלומים גדולים בולטים. טבעת עשירה בעיצובה. בשני צידי הטבעת ישנה שורה של יהלומים המשובצים בגדלים שונים מהקטן לגדול בצורת מסילה. בחלקה העליון של הטבעת משובץ היהלום המרכזי ומסביבו יהלומים קטנים נוספים. הטבעת עצמה עוצבה ומורכבת מ3 חלקים שונים המשלימים לתוצאה המושלמת של טבעת זו. טבעת שלא ניתן לפספס על שום יד.
> 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים