• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת קתרינה
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת "קתרינה". טבעת בעיצוב "ספירל וטוויסט" אך ייחודי ושונה מבין האחרות. מבנה הטבעת מתחיל מחישוק זהב עדין ומבריק המתעקל עם העליה כלפי מעלה. ממרכז הטבעת ניתן לראות שמתחילים להופיע היהלומים העדינים והיפים על גבי הטבעת, ולאט לאט בצמוד ליהלומים, מופיע פס זהב עדין הצמוד ליהלומים ונותן אפקט נוצץ ומרשים. כאשר מגיעים לראש הטבעת, מבנה הטבעת מתעקל ומסתובב עד אשר הוא מתחבר לצד השני של הטבעת. עד שבמרכז הטבעת ניתן לראות חישוק זהב ועדין. במרכז החישוק משובץ היהלום המרכזי והיפה, המשובץ בשיבוץ "כוס", דבר הנותן תחושה של יהלום גדול יותר. הדבר המיוחד בטבעת זו הם היהלומים הקטנים שעוטפים את היהלום המרכזי במרכז הטבעת, ובכך נותנים אפקט נוצץ ומרהיב למרכז הטבעת. טבעת יוצאת דופן ומיוחדת במינה...
טבעת יהלומים ספירל -מגנוליה דלקס
טבעת אירוסין "מגנוליה", אחת הטבעות היותר מרשימות ויפות מבין דגמי הטויסט הקיימים. ניתן לראות את שיבוץ היהלומים הקטנים שנעשה באמצעות "שיניים" בכדי למקסם את נוכחות היהלומים הקטנים (סה"כ כ-30 יהלומים). עבודת הזהב נעשתה ביציקה במיוחד לטבעת בכדי לשמור על טוויסט סימטרי ומדוייק. בראש הטבעת המרשימה הזו נמצא היהלום המרכזי היוקרתי והמרשים שנמנצא בין 2 קשתות היהלומים הקטנים. טבעת שהמבנה שלה והצורה שלה נועדה להשתלב בצורה מושלמת על האצבע ובצורה הכי נוחה שאפשר. טבעת מיוחדת במינה בעיצוב מרשים.
טבעת יהלומים טוויסט-סופה
מחיר מבצע:  ₪5,800 
טבעת אירוסין "סופה", טבעת טוויסט מרשימה ביופייה. טבעת אירוסין זאת היא השדרוג של הטבעת "ספירל". טבעת זו היא טבעת טוויסת בעל נוכחות מרשימה ויוקרתית. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים ברמה גבוהה ויפה. השיבוץ נעשה בצורה עדינה וסימטרית בייחד עם זווית עליית הטבעת עד כלפי הראש. השדרוג הנוסף והמיוחד בטבעת זו הוא כאשר משובצים יהלומים בשיניים שמחזיקים את היהלום הגדול, וזאת בכדי שניתן יהיה לראות נצנוץ יהלומים מכל זוויות התכשיט. בראש הטבעת, בסוף הטוויסט המרשים והמהמם הזה נמצא לו היהלום המרכזי הנוצץ והמרשים שגם אותו לא ניתן לפספס. ללא ספק טבעת מעוצבת ומלאת יופי.
טבעת יהלומים מעוצבת-לופה
מחיר מבצע:  ₪6,700 
טבעת אירוסין "לופה", מהממת וייחודית. תחילה עבודת הזהב נעשתה ביציקה מיוחדת וזאת על מנת לשמור על עיצוב וסגנון הלולאות של הטבעת שתישאר סימטרית ואחידה. בבסיס הטבעת ניתן לראות זהב מלא וחלק, ומבסיס זה ניתן לראות כ-2 לולאות של זהב חלק ונקי שעל גביהם משובצים יהלומים לבנים ויפים בעבודת שיבוץ סימטרית ויפה שנקראת "שיניים" וזאת על מנת לוודא נוכחות מלאה של נצנוץ ויהלומים. מעוצבת בלופ של שתי זרועות מתפתלות מהתחתית עד שהם מגיעות ליהלום המרכזי. היהלום מוחזק באמצעות 4 שיניי זהב מבריקות, חלקות ועדינות. שיבוץ יוצא מן הכלל ומדויק כמו כן גימור ברמה הגבוהה ביותר...!
טבעת יהלומים מעוצבת-סול
מחיר מבצע:  ₪6,700 
טבעת אירוסין טוויסט "סול" בעיצוב יחודי ומרשים עם משחק בקווי הזהב. טבעת מרשימה ומעוצבת זו מתחילה מחישוק עדין מבסיס הטבעת ובזמן עלייתה כלפי מעלה "מתפרצת" כלפי חוץ עם קווי הזהב שלה לשני צידי הטבעת. מלאה ביהלומים קטנים המשובצים בשיבוץ "שיניים" החשוף והיפה. אחת מטבעות הטוויסט המרשימות ובעלות הנוכחות היותר גדולות. כאשר במרכז הטבעת משובץ לו יהלום בצורת PRINCESS מרובע.
טבעת יהלומים-ספירל
מחיר מבצע:  ₪4,500 
טבעת אירוסין מדהימה קלאסית עם טוויסט עדין משובצת יהלום על גבי 4 שיני זהב בטוויסט ובצידי הטבעת 12 יהלומים בשיבוץ שיניים
טבעת יהלומים -מזל עבה
מחיר מבצע:  ₪3,900 
טבעת אירוסין "מזל", טבעת טוויסט. טבעת אירוסין זו מעוצבת בצורת הטוויסט המפורסמת שלה, כאשר חישוק הטבעת מתחיל מבסיס הטבעת ועם עלייתה כלפי מעלה כל צד מתפרס לצידו האחר ובכך יוצר טוויסט מעניין. טבעת זו היא עדינה ביופייה ומאוד עדינה. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים איכותיים ויפים על גבי זהב חלק ומבריק, בעוד שבמרכז הטבעת ניתן לראות יהלום מרכזי יפה המשובץ בין 2 חומות הזהב של הטבעת ללא שיניים ובכך נמצא באותו גובה של הזהב ללא בליטה של היהלום.
טבעת יהלומים עדינה-גל מזל
מחיר מבצע:  ₪3,700 
טבעת אירוסין "גל מזל", היא למעשה השידרוג החדש לטוויסט הקלסי שהתרגלנו לראות עד כה. טבעת זו כמו כל סגנון טבעות הטוויסט למיניהם מתחילה כחישוק סימטרי, ובחלקה העליון מתפרסת לשני צדדים נגדיים ובכך יוצרת טוויסט. מה שמיוחד בטבעת זו הוא מבנה הטבעת והיציקה המיוחדת שבה היא נעשתה. ניתן לראות כאשר מבסיס הטבעת מתחיל מן קימור של הזהב המדמה "גל" וירידה עדינה של הזהב, בעוד שככל שנעלה לחלקה העליון, "גל" זה מקבל קימור גדול יותר ובכך יוצר מבנה מיוחד ועדין ביותר לטבעת. על טבעת עדינה ויפה זו משובצים יהלומים לבנים ויפים משני צידי הטבעת, וכמובן יהלום נוסף גדול יותר בראשה. טבעת המשלבת עדינות, עיצוב ויוקרתיות רבה...
טבעות אירוסין ויהלומים- מיני נחש
טבעת אירוסין משובצת יהלומים דגם "מיני נחש". טבעת בעיצוב מיוחד במינו, כאשר כל הטבעת נעשתה כמקשה אחת לכל אורכה. החל מתחתית הטבעת ניתן לראות פס אחד של זהב. כאשר מתחילים לעלות כלפי מעלה ניתן לראות שמצד אחד הזהב מתפצל ל-2 שורות של זהב ומתחבר עם השורה מהצד השני ובכך יוצר ראש מיוחד במינו של "3 שיני" זהב מיוחדים במינם. הטבעת עדינה ומרהיבה ביופייה, ובעיצוב חלק ומבריק. משני צידי הטבעת משובצים יהלומים קטנים ויפים ובכך יוצרים 3 שורות של יהלומים נוצצים. בראש טבעת מיוחדת זו ניתן לראות את היהלום המרכזי שמוחזר על ידי 3 השיניים. ללא ספק טבעת מעוצבת ומיוחדת במינה.
טבעות אירוסין ויהלומים- טוליפ
טבעות אירוסין, טבעת "טוליפ" בעיצוב מעניין ומיוחד. תחילה מודל הטבעת נעשה ביציקה מדויקת ובעבודת זהב חלקה ונקייה. בטבעת יש פיצול של 2 קשתות זהב עדינות ויפות, בעוד שצד אחד משובץ וצד אחד לא, דבר המייחד את הטבעת ונותן לה צורה מרשימה ויפה. 4 קשתות הזהב מתחברות בראש הטבעת, כאשר במרכזה נמצא ראש ליהלום המרכזי המותאם לפי גודל של היהלום. טבעת מרשימה ומיוחדת להפליא...!
טבעות אירוסין ויהלומים- פרדייס
טבעות אירוסין, טבעת בעיצוב מרשים ויוקרתי. הטבעת מגיעה בעיצוב מפוטל ועדין, כאשר 2 פיתולי הזהב משובצים ביהלומים קטנים ואיכותיים משני צידיי הטבעת עד למרכז הטבעת משני צדדיה. הטבעת עשוייה זהב 18K יוקרתי מבריק ועדין. ניתן לראות בחלקה העליון של הטבעת את עבודת הזהב והעיקולים שמוסיפים למיוחדות הטבעת. במרכז התכשיט נמצא היהלום המרכזי והמרשים שמודגש בעזרת היהלומים הקטנים המקיפים אותו מסביב. טבעת בעיצוב מרשים ומיוחד...!
טבעות אירוסין ויהלומים- טבעת לופי
טבעות אירוסין ויהלומים, טבעת דגם "לופי". טבעת בעיצוב טוויסט\לופ של יהלומים. עיצוב הטבעת נעשה באמצעות עבודת מחשב סימטרית וחדה, זאת על מנת לשמור על רמת גימור וסימטריות גבוהה. עבודת הזהב נעשתה ביציקה מדויקת ולאחר מכן עברה ליטוש ופוליש על מנת להבריק ולהחליק אותה. ניתן לראות משני צידי הטבעת כ-2 שורות של זהב המשובצות כולם ביהלומים לבנים ויפים. סה"כ כ-60 יהלומים המשולבים זה בזה בצורת לופ. במרכז הטבעת עומד יהלום מרכזי ומרשים בין כל היהלומים הקטנים הללו. סה"כ בטבעת כ-0.75 קראט של יהלומים. טבעת בעיצוב מרשים ומיוחד...!
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים