• תכשיטי שחיבר בפייסבוק
  • הרקון 11, מתחם הבורסה ר"ג
  • צור קשר
  • תכשיטי שחיבר
סל קניות עגלת קניות

טבעות נישואין

טבעת נישואין דגם - C-1 פרואוזן פאזות
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם - פאזות נצנץ C1 היא טבעת נישואין דקה ועדינה העשויה מזהב מלא ובעלת רוחב אשר ישמור על צורתה. הטבעת הינה חלקה וקלאסית ובעלת 2 פאזות עדינות בגימור נצנץ אשר נותנות לטבעת מראה מעודן ומיוחד. ניתן לייצר גם בזהב 18K.
טבעת נישואין דגם - לולאות מט אדום
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "לולאות מט". טבעת מרשימה ביותר עשויה זהב מלא. דגם טבעת זו תישמר בצורה זו לכל החיים. הגימור המט של הדגם מבליט עוד יותר את צורתה המיוחדת ונותן לטבעת מראה יוקרתי. ניתן לייצר גם בזהב 14K.
טבעת נישואין דגם - חבל S1
מחיר מבצע:  ₪930 
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "חבל "S1 היא טבעת נישואין עבה, בעלת נוכחות קלאסית וללא ספק תופסת את העין. דגם זה עשוי זהב 18K
טבעת נישואין דגם - פרודו דק BLACK
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם - פרודו דק BLACK טבעת מיוחדת במינה, עיצוב חדשני המשלב זהב צהוב וגימור שחור עם נצנץ. טבעת עשויה מיציקה אחת ועבודת יד מדוייקת להפליא על מנת לשלב את הזהב הצהוב עם השחור ולהגיע לשלמות. ניתן לייצר גם בזהב 18K.
טבעת נישואין דגם - סאדאן
מחיר מבצע:  ₪1,600 
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "סאדאן" טבעת נישואין רחבה בעלת קימורים עדינים לאורך כל הטבעת. הטבעת עשויה יציקה אחת וזהב מלא בעלת משקל גדול ועיצוב חדשני. טבעת זו טבעת שתשמור על צורתה לכל החיים וכמו כן ניתן לייצר בזהב 18K.
טבעת נישואין דגם - סקוור L מוברש.
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת דגם - "סקוור L מוברש" עשויה זהב מלא, בעלת פרופיל מרובע אך מעוגלת מבפנים. טבעת בעלת נוכחות גדולה ועיצוב מיוחד. מגיעה עם גימור מיוחד במינו וניתן לייצר בזהב 18K.
טבעת נישואין דגם- טוטון
מחיר מבצע:  ₪1,650 
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת דגם טוטון טבעת אשר עשויה מ-3 חלקים נפרדים אשר כל חלק עובר עיבוד בעבודת יד ולאחר מכן מורכב על מנת ליצור טבעת עבה, מרשימה, בסגנון מלכותי. ניתן לייצר את הטבעת בשילוב של זהב 14K ו18K.
טבעת נישואין - דגם YOS גימור קיפוד.
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "YOS" טבעת נישואין עם פרופיל עגול מבחוץ ושטוח חלק מבפנים. הטבעת מגיעה עם גימור עדין בין מט לנצנץ. ניתן לייצר גם בזהב 18K
טבעת נישואין דגם - C-2 פרואוזן.
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם"C-2 פרואוזן" היא טבעת נישואין בעלת פרופיל מרובע אך הפינות שלה מעוגלות מה שנותן לטבעת מראה מעודן. גימור פרואוזן במרכז וקצוות חלקים נותנים לטבעת מראה קלאסי בשילוב של סגנון מודרני.
טבעת נישואין דגם - קמור 10B
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "קמור 10B". טבעת נישואין מיוחדת במינה בזכות צורתה. הקימור פונה כלפי חוץ אך עדיין נשאר מינימלי ומקורי. טבעת מקסימה ביופייה. ניתן לייצר כמו כן בזהב 18K.
טבעת נישואין דגם - צמה דקה
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם-"צמה דקה" טבעת עדינה ובעלת נוכחות, עשויה עבודת יד וזהב מלא. בעיצוב מיוחד ומדויק. ללא ספק טבעת נישואין מיוחדת במינה. ניתן לייצר כמו כן בזהב 14K.
טבעת נישואין דגם - ב-6 ריסוס חול עדין
** המחיר מתייחס למידת סטנדרט- 52. טבעת נישואין דגם – "ב-6 ריסוס חול" טבעת מאוד קלאסית מכל הבחינות שלה ריסוס החול, הגימור שלה-נותן לה מראה עוד יותר מעודן ומוצנע ובכל זאת הטבעת אינה "נאבדת" על היד ומורגשת בזכות הזהב המלא שלה. ניתן לייצר גם בזהב 18K.
> 1 2 3 4 5 6 7 <
תכשיטי שחיבר - תכשיטי יהלומים ישירות מהיצרן
מלאי יהלומים
All Rights Reserved ©
Created by L.A Studio L.A Studio בניית אתרים